TO Haber | Sniper Elite V2 Remastered Sızdırıldı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Call of Duty ile başlamadı. Ondan öncede Remastered edilen oyunlar vardı. Gerekli mi ? Bence güzel. Yeni oynayacak olan kişiler alır bu sürümü. Şahsen ben beğenerek bitirdim. Güzel oyundu. Remaster sürümü de oynarım.

Sniper Ghost Warrior serisi de çok iyi. Özellikle 1. oyunu mükemmeldi. Bana göre SGW 1 tık daha iyi.
İlk oyunu güzel lakin sonra bozdular oyunu. Biliyorsun özellikle son oyun çok sorunluydu.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Call of Duty ile başlamadı. Ondan öncede Remastered edilen oyunlar vardı. Gerekli mi ? Bence güzel. Yeni oynayacak olan kişiler alır bu sürümü. Şahsen ben beğenerek bitirdim. Güzel oyundu. Remaster sürümü de oynarım.

Sniper Ghost Warrior serisi de çok iyi. Özellikle 1. oyunu mükemmeldi. Bana göre SGW 1 tık daha iyi.
he doğrudur dostum ben cod ile başladı diye biliyordum pardon :)
tabii kişiden kişiye değişir fikirler, fikrine saygım sonsuz :)
Bence bütün serisi efsane. Sniper oyunlarının babası:D
o zaman deniyorum :D

Serkan Doğan

Saygıyı Hak Etmelisin!
İlk oyunu güzel lakin sonra bozdular oyunu. Biliyorsun özellikle son oyun çok sorunluydu.
2. Oyunu çok kısaydı. Hikaye olarak da pek beğenmedim. Fakat 3. Oyun ile iyi geri dönüş yaptılar. Çok beğendim. Son çıkan oyun Update ile düzeldi. Hatta konusunu açmıştım eski sürüm ile yeni sürüm arasındaki farkları gösteren.

Sniper elite de de 4. Oyunu beklediğimin biraz altıydı. 3 kadar beğenemedim. Ama güzel seri. Yenisini bekliyorum bakalım.

he doğrudur dostum ben cod ile başladı diye biliyordum pardon :)
tabii kişiden kişiye değişir fikirler, fikrine saygım sonsuz :)
o zaman deniyorum :D
Şu anda Steam'de indirimde imkanın varsa almanı öneririm. İlk oyun 3,75 TL , ikinci oyun 9,30 TL, üçüncü oyun 9,80 TL, son oyun 17,80 TL.

2. Oyunu çok kısaydı. Hikaye olarak da pek beğenmedim. Fakat 3. Oyun ile iyi geri dönüş yaptılar. Çok beğendim. Son çıkan oyun Update ile düzeldi. Hatta konusunu açmıştım eski sürüm ile yeni sürüm arasındaki farkları gösteren.

Sniper elite de de 4. Oyunu beklediğimin biraz altıydı. 3 kadar beğenemedim. Ama güzel seri. Yenisini bekliyorum bakalım.
Bende 5. oyununu bekliyorum inşallah çıkar. Ayrıca ghost warriorda devam eder inşallah. Gerçi yeni oyunu duyurulmuştu sniper ghost warrior contracts bakalım nasıl olacak.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Gereksiz kimsenin sniper oyunlarını taktığını düşünmüyorum. Onun yerine başka bir oyun yapsalardı keşke. Remastered yapmanın anlamı yok. Ondan daha iyi grafiklere ben zaten Reshade veya enb ile ulaşabiliyorum.

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
Zamanında sgw ile kıyaslanırdı ama bu oyunun sgw den farkı vardı sniperla vururken o vuruş hissi beni benden alıyordu

oyunu oynamadım ama nedense birçok oyuna remastered yapılıyor. bu col modern warfare ile başladı diye biliyorum. grafikleri daha güzel hale getirmeye yarıyor diye biliyorum ama bazı oyunlar için çok gereksiz değil mi. bence cod için de gereksizdi
COD MW'de gereksiz idi hakkaten. Anca optimizasyonu bozdular. Bazı oyunlar mazide güzel hatıralarımızda kalmalı bence, suyunu çıkarmaya gerek yok. Yani haklısın Onur kardeş :)

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
COD MW'de gereksiz idi hakkaten. Anca optimizasyonu bozdular. Bazı oyunlar mazide güzel hatıralarımızda kalmalı bence, suyunu çıkarmaya gerek yok. Yani haklısın Onur kardeş :)
kesinlikle dostum güzelim oyunu ne hale getirmişlerdi :)

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Keşke Hitman: Blood Money Remastered yapıp PC'ye getirseler.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt