TO Haber | Sniper Elite V2 Remastered Sızdırıldı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
gege.png

Sniper Elite V2 Remastered Sızdırıldı!

Rebellion'un 30 Nisan 2012 tarihinde çıkış yapan taktiksel nişancı ve glzlilik oyunu ''Sniper Elite V2'' yapımının remastered versiyonu duyuruldu. Avustralya Sınıflandırma Ofisi'nin paylaştığı bilgiler oyunun remastered sürümünün sızmasına sebep oldu. 24 Aralık tarihinde sınıflandırılan oyunun yapımını Rebellion, dağıtımını ise 505 Games üstlenecek. Yapılan açıklamalara göre oyun birçok platformda oynanabilir olacak. Oyuncular tarafından oldukça sevilen kil cam mekaniğine sahip olan yapım için bakalım ilerleyen zamanlarda yeni bilgiler gelecek mi? Bekleyip göreceğiz. Takipte kalın!

Sniper-Elite-V2-Remastered.jpg

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
oyunu oynamadım ama nedense birçok oyuna remastered yapılıyor. bu col modern warfare ile başladı diye biliyorum. grafikleri daha güzel hale getirmeye yarıyor diye biliyorum ama bazı oyunlar için çok gereksiz değil mi. bence cod için de gereksizdi

oyunu oynamadım ama nedense birçok oyuna remastered yapılıyor. bu col modern warfare ile başladı diye biliyorum. grafikleri daha güzel hale getirmeye yarıyor diye biliyorum ama bazı oyunlar için çok gereksiz değil mi. bence cod için de gereksizdi
Remastered yapıyorlar iyi hoşta hatalarla çıkıyor oyun sonra bir ton güncelleme geliyor.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Remastered yapıyorlar iyi hoşta hatalarla çıkıyor oyun sonra bir ton güncelleme geliyor.
maalesef cod mw de de vardı hata. normal de en yüksek ayarlar da hiç kasma yoktu ama remastered de çok kasıyordu en düşük ayarda zor oynadım

ISKA

Seviye 13
Hiç gerek yoktu aslında bu oyun için. Onun yerine ilk oyuna yakışırdı bir remake ya da remastered.

Serkan Doğan

Saygıyı Hak Etmelisin!
Call of Duty ile başlamadı. Ondan öncede Remastered edilen oyunlar vardı. Gerekli mi ? Bence güzel. Yeni oynayacak olan kişiler alır bu sürümü. Şahsen ben beğenerek bitirdim. Güzel oyundu. Remaster sürümü de oynarım.

Bence bütün serisi efsane. Sniper oyunlarının babası:D
Sniper Ghost Warrior serisi de çok iyi. Özellikle 1. oyunu mükemmeldi. Bana göre SGW 1 tık daha iyi.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt