Sizce bu sezon ligde kim şampiyon olur ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bu tür konular yasak mı bilmiyorum.Yasaksa kaldırabilirsiniz.Ben gs yada başakşehir olur diyorum.Sizler ne düşünüyorsunuz.?

Relit V

Seviye 3
2.ci yarıda 1 golcü hatta 2 golcu birde ozan veya maiconu satıp birtane de defans almalıyız.Zaten Fatih Hocam varken içim rahat şampiyonluk konusunda.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bence Beşiktaş olacak. Ayrıca bu tür konular açmak yasak değil ve Spor Sohbet Konusuda var oraya da yazabilirsin.

Relit V

Seviye 3
Ozanın yanına güzel bir stoper almak ozanın gelişme açısından da çok önemli Ujfaluši gibi bir adam lazım yanına.
Ozanı roma istiyor 20 civarı verirse şimdilik en azından açıklarımızı kapatırızda gene Tff gene bizi eksik bırakır o tüpçü başkan olduğu sürece ama fikoya hiç ceza vermesinler acaba neden tüpçü hangi takımın eski başkanı :D

Ozanı roma istiyor 20 civarı verirse şimdilik en azından açıklarımızı kapatırızda gene Tff gene bizi eksik bırakır o tüpçü başkan olduğu sürece ama fikoya hiç ceza vermesinler acaba neden tüpçü hangi takımın eski başkanı :D
Resmi bir teklif varsa okutulmalı fakat devre arasında gidemezse gelişimi için yanına birini almamız lazım maicon traktör gibi arkasını dönene kadar 3 saat geçiyor hem galatasaray için güzel bir stoper hemde ozana birşeyler katabilecek bir stoper :) forvetede güzel bir golcü aldıkmı tamamdır.

Acaba burak yılmaz gelse iş yaparmı ereni 20'ye katlayacağı kesinde.

Relit V

Seviye 3
Burak %90 Beşiktaşla anlaşmış hatta kendide söyledi ben beşiktaşlıyım devre arası teklif gelirse kabul ederım diye.Eren in yerine bizim elmanderi koysak necatiyi koysak daha çok iş yaparlar.Bize uycak forvet yA isveçli,norveçli afrikalı olabilir ama hollandalı veya ispanyol veya ingiliz olmamalı bunlar çok kırılgan futbolcular.

Burak %90 Beşiktaşla anlaşmış hatta kendide söyledi ben beşiktaşlıyım devre arası teklif gelirse kabul ederım diye.Eren in yerine bizim elmanderi koysak necatiyi koysak daha çok iş yaparlar.Bize uycak forvet yA isveçli,norveçli afrikalı olabilir ama hollandalı veya ispanyol veya ingiliz olmamalı bunlar çok kırılgan futbolcular.
O haberi duymamıştım bak. Biz eren yerine bir forvet alalım da erenden güzel olacağı kesindir. :)

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Gayet açık değil mi?Tabiki de Başakşehir.Bu federasyonla başka takımı şampiyon yapmazlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt