sizce bu konuda ilerlemelimiyim ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
merhaba arkadaşlar TO ailesi.Gitara başlayalı birkaç ay oldu bu 2. videom oldu yine burada paylaşmıştım 1. video mu sizce bu 2. si olmuş mu ilerlemelemiyim sesim nasıl SİZLER BENİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ YORUMLARINIZ DAHA DA ÖNEMLİ

BÖ > EASY <

good awp player
merhaba arkadaşlar TO ailesi.Gitara başlayalı birkaç ay oldu bu 2. videom oldu yine burada paylaşmıştım 1. video mu sizce bu 2. si olmuş mu ilerlemelemiyim sesim nasıl SİZLER BENİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ YORUMLARINIZ DAHA DA ÖNEMLİ

14 saniyelik videoya ne gibi bir yorum bekliyorsun anlamıyorum bari bir verse okusaydın öyle yorumlasaydık.

Kardeşim video çok uzun olmuş analiz edemedim

LeeOnRoad

Quam pulchra dies; Gloria, gloria perpetua.
Çalışman güzel ancak tellere düzgün vurmuyorsun. Bazı yerlerde bass'a çok abanmışsın bazı yerlerde ise hiç bass yok. Bunun ortasını bulman lazım. Ritim atarken gitara daha nazik vurmalısın. Öte yandan acemi biri için hiç fena değil çalışmaya devam. :))

LΛWLER

Çalışman güzel ancak tellere düzgün vurmuyorsun. Bazı yerlerde bass'a çok abanmışsın bazı yerlerde ise hiç bass yok. Bunun ortasını bulman lazım. Ritim atarken gitara daha nazik vurmalısın. Öte yandan acemi biri için hiç fena değil çalışmaya devam. :))
bu konuyu ilk defa duymuyorum ustam ya bu sert vurma olayı yukarı kı teller bass oluyor ortasını nasıl ayarlayacagım ve sesım cok yalıtkan gıtar sesımı ortuyor arada

bu konuyu ilk defa duymuyorum ustam ya bu sert vurma olayı yukarı kı teller bass oluyor ortasını nasıl ayarlayacagım ve sesım cok yalıtkan gıtar sesımı ortuyor arada
Sesinden yana sıkıntı yok bence, mikrofonu kendine yakınlaştırırsan sesin daha anlaşılır olur.

LeeOnRoad

Quam pulchra dies; Gloria, gloria perpetua.
Sesinle gitarın zamanla oturur o konuda sıkıntı yapma. Vurmaya gelecek olursak ritim atarken çok sert vurmamaya dikkat et. Özellikle mi teli(En üstteki ve en kalın tel)ne cok nazik hatta vurmamaya(her durumda değil tabi ki, parçaya göre değişir durum veya vermek istediğin tona göre) özen göster. Bırak ritim atarken parmakların nazikçe aksın. Bu durumu kursa gidiyorsan hocana eğer gitmiyorsan internetteki uzmanların coverlarını veya ögretilerini izleyerek ve dinleyerek nasıl yaptıklarını anlayabilirsin. Kolay gelsin.

LΛWLER

Sesinle gitarın zamanla oturur o konuda sıkıntı yapma. Vurmaya gelecek olursak ritim atarken çok sert vurmamaya dikkat et. Özellikle mi teli(En üstteki ve en kalın tel)ne cok nazik hatta vurmamaya(her durumda değil tabi ki, parçaya göre değişir durum veya vermek istediğin tona göre) özen göster. Bırak ritim atarken parmakların nazikçe aksın. Bu durumu kursa gidiyorsan hocana eğer gitmiyorsan internetteki uzmanların coverlarını veya ögretilerini izleyerek ve dinleyerek nasıl yaptıklarını anlayabilirsin. Kolay gelsin.
kurs degıl ustad youtube den ogrendım az buz yavas yavas F yı de basmaya baslıyor gıbıyım

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt