Six siege arkadaş arıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deli oluyorum bu oyun gerçekten oynanmıyor solo olarak illaki takım arkdaşı lazım ve gelebilcek şuanda gelebilir bekliyorum steam profilimde var ekleyebilrisiniz(Gold 2 den düştüm bronzum şuanda dediğim sebepten dolayı bu da) :(

Kaan1840

Torrent-Oyun.com
Moderatör
Ynt: Six siege arkadaş arıyorum

Van Damme' Alıntı:
Deli oluyorum bu oyun gerçekten oynanmıyor solo olarak illaki takım arkdaşı lazım ve gelebilcek şuanda gelebilir bekliyorum steam profilimde var ekleyebilrisiniz(Gold 2 den düştüm bronzum şuanda dediğim sebepten dolayı bu da) :(
Oyun arkadaşı arıyorsan lütfen bu konuya mesaj yaz.
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=344042.1180

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.