Site Reklamları (Çözüm Beyaz Tema)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Ben artık siteye girmeye çekiniyorum, ne zaman girsem saçma sapan bir reklam yeni sekmede çıkıyor ve virüs uyarısı alıyorum. Bu çok sinir bozucu olmaya başladı. Bu site eskiden çok güzeldi ve eskisi gibi ilgilenme olayı da yok. Reklam olayını gözden geçirmenizi rica ediyorum, hoş değil. Bu durum ziyaretçilerin de eminim canını sıkıyordur.

GREY

[TechGuy]
nano adblocker kullanmayı dene olmazsa pop-up engelleyici kullan ben öyle çözdüm

MuratTamer

Dutch always has a plan..
O her tıkladığımızda otomatik açılan reklam sayfası çok can sıkıcı gerçektende. Pc den çok sorun etmiyorum ama genelde telefondan girdiğimden siteye bıktırıyor bazen.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bana göre de can sıkıcı ki zaten bir kullanıcı siteye her girdiği zaman yönetici para kazanıyor insanları bıktırmamak gerek.

ne bir şey kullanıyorum ne bir şey yapıyorum şu reklamların tekiyle karşılaşmadım

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Ben artık siteye girmeye çekiniyorum, ne zaman girsem saçma sapan bir reklam yeni sekmede çıkıyor ve virüs uyarısı alıyorum. Bu çok sinir bozucu olmaya başladı. Bu site eskiden çok güzeldi ve eskisi gibi ilgilenme olayı da yok. Reklam olayını gözden geçirmenizi rica ediyorum, hoş değil. Bu durum ziyaretçilerin de eminim canını sıkıyordur.
Seninle aynı fikirdeyim.Bu konudan bende rahatsızım..

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Beyaz temada bana da çıkmıyor (yeni sekmede açılan) site için adblockları kapatmama rağmen. Temayla alakası olduğunu düşünüyorum. Site içi küçük kare reklamlar çıkıyor arada. Onlar da rahatsız etmiyor. Telefondan giriş yapacağımda siyah temadan açtığı için reklam geliyor ama.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Nasıl değiştiriyoruz? Site ilk düzenleme aldığında siyah haldeydi, aklımıza gelmedi normal olarak. Ayrıca bu bir bahane olmamalı, görevliler durumu düzeltmek için çabalamalı.
Bu bir sorun değil (en azından onlar için), sitenin reklam gelirini ihtiyacı var.Tabi bundan rahatsız olmanız da gayet doğal.Nasıl ki kimse keyfinden tv reklamlarını izlemiyorsa, site reklamlarının istenmemesi de gayet doğal.

Sitenin en altına inip sol alt köşedeki fırça ikonlu yere tıklayıp default'u seçerek değiştirebilirsiniz.

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Bu bir sorun değil (en azından onlar için), sitenin reklam gelirini ihtiyacı var.Tabi bundan rahatsız olmanız da gayet doğal.Nasıl ki kimse keyfinden tv reklamlarını izlemiyorsa, site reklamlarının istenmemesi de gayet doğal.

Sitenin en altına inip sol alt köşedeki fırça ikonlu yere tıklayıp default'u seçerek değiştirebilirsiniz.

Yahu aynı şey mi bu? Sadece sizin sitede bu var... Üstelik virüslü reklam, diğer sitelerde neden böyle sorunla karşılaşmıyoruz? İkisini bir tuttuğunuz şeye bakmanızı rica ediyorum... 10 sayfa yenilenmesinde 4-5 defa çıkıyor, normal mi bu?

Yaptım, onun için teşekkür ederim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Yahu aynı şey mi bu? Sadece sizin sitede bu var... Üstelik virüslü reklam, diğer sitelerde neden böyle sorunla karşılaşmıyoruz? İkisini bir tuttuğunuz şeye bakmanızı rica ediyorum... 10 sayfa yenilenmesinde 4-5 defa çıkıyor, normal mi bu?

Yaptım, onun için teşekkür ederim.
Virüslü reklam diyebilmeniz için kendiliğinden bilgisayarınıza virüs bulaştırıp yavaşlamasına ve istemediğinizin sorunların oluşmasına yol açardı.Hiçbir reklam durup dururken pc'nize virüs bulaştıramaz.Kendiliğinden açılan bu reklam sayfasını da çarpıdan kapatarak atlayabilirsiniz.Reklamın olmasından en az ben de sizler kadar rahatsızlık duyuyorum fakat elimde olan bir şey değil.Ayrıca bu reklamlar ve hatta hiçbir şey bana yarar sağlamıyor (para aldığımı zanneden varsa diye söylüyorum).Daha önce torrent'lerin reklamlı olmasından şikayet ediliyordu.Fark ettiyseniz artık öyle bir sorun olmuyor.Ama bu benim elimde olan bir şey olmadığı için maalesef müdahale etme şansım yok.Umarım anlatabilmişimdir.

Sorun beyaz temaya geçilerek geçildiğine göre konu kilit.Ayrıca konu üst yetkililere taşınmıştır.
İyi forumlar herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt