Torrent-Oyun | Site Hakkında Yararlı Bilgiler (Geç Oldu, Güç Olmasın!)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eline koluna emeğine sağlık. Gerçekten bu site için uzun zamandır uğraşıyorsun çabalıyorsun. Hatta site kapandığında en çok senin emeklerinin gitmesine üzülmüştüm. Bilgiler için teşekkürler iyi çalışmalar.
Desteğin için çok teşekkür ederim hocam.Eski ortamı yakalayamasak da ben ve birkaç üye arkadaş ayakta durması için çabalıyoruz ama bu sürekli kapanmalara bir şey yapamıyoruz maalesef.Neyse ki bu sefer ki fazla uzun sürmedi, buna da şükür.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Torrent'ler ve torrent'lerin üstündeki açıklama yazısıyla ilgili detaylı bir bilgi yazısı eklenmiştir.
İyi forumlar herkese.

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler)'' demişim değil mi? Bu da ne demek oluyor ilk 2 sıradaki torrent repack değil demek oluyor, yani normal sürümlerdir bunlar.Ama 2 torrent'ten sonrakiler repack olduğu anlamına geliyor.Repack yeniden paketleme anlamına geliyor, merak edip internette de bunu araştırabilirsiniz.Torrent isimlerinde de Fitgirl, DODI, Xatab, RG. Mechanics, SpaceX, Dixen18, RG. Freedom, RG. Catalyst, Decepticon vs. diyerek adlandırıyorum zaten.Bunlardan sadece Fitgirl ve SpaceX'i önermiyorum.Fitgirl'ün kurulumunda bazı üyeler sorun yaşayabiliyor, SpaceX de oyunu direkt Rusça olarak yükleyebiliyor bazen ki İngilizce'ye çevirmesi de mümkün tabi.Önceliğiniz her zaman DODI ve Xatab olsun.Mecbur kalırsanız diğerlerini de tercih edebilirsiniz tabi ki, herkes aynı sorunu yaşayacak diye bir kaide yok.

Açıklama yazısının devamında da çok ayrıntıya girmeden (malum uzun yazınca okunmuyor!) tüm torrent'ler olarak aralarındaki farkın indirme boyutu olduğunu da belirtmişim.Ha yine detay isterseniz repack'ler Winrar benzeri bir sıkıştırma yöntemiyle repack grupları tarafından sıkıştırılarak dosya boyutları düşürürlüyor.Bazı gruplar ekstra olarak dilleri seçimli olarak sunabiliyor ki genelde ihtiyacımız olmayan dilleri de çıkartabiliyorlar.İhtiyacımız olan English veya Türkçe dilleri o repack'te mevcutsa siteye eklemeye uygundur diyip ekliyorum (çoğu zaman gömülüdür), aksi takdirde eklemiyorum.Kısaca repack'lerde elzem olan hiçbir şey kesilip biçilmiyor.Kesilip biçilen bir şey olduğu zaman da seçimli olarak indirebiliyorsunuz.Bunu da bakılması gereken yer olan torrent'lerin hemen üstünde görsel olarak gösteriyorum zaten (örnek aşağıda).Ayrıca mouse imlecini torrent isimlerinin üstüne getirerek torrent isimlerinin tamamını görebilirsiniz.Bazen görmeniz gereken bir bilgiyi de torrent isimine yazmış olabiliyorum (sürüm ismi, bir hatanın çözümü, yeni update'ler veya ek içerik vs.).

Örnek:

Sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz.İyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Spoiler butonunun kullanımıyla ilgili bilgilendirme yazısı eklendi.

Bir oyun veya film hakkında spoiler vereceğiniz zaman bu butonu kullanabilirsiniz.Ek olarak ''Oyun İçin Ekran Görüntüleriniz'' konusunda ss paylaşmak için de bu butonu kullanmalısınız.
Her iki durum için forum kuralları gereği kullanmak
zorunlu ve kolaydır.

Not: Gif'lerde ss paylaşmak için örnekler verilmiştir, ss yerine yazı da yazabilirsiniz bu iki kod arasına.
1. Yöntem.gif
2. Yöntem.gif

ismaily

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilemiyorum ama Discord a giriş yapamıyorum.Sık aldığım bir hatayı tekrar alıyorum. Gimek için tıkladığımda '' Torrent-Oyun Discord'' a yani; Davet Geçersiz, Burada Bir şeyler yanlış, Başka kapıya vs :) diyor. Telefon doğrulama kodu istiyor. Telefon numaramı girdiğimde ise bu hesap başka birisi tarafından kullanılıyor uyarısı çıkıyor ve ben kodu alamıyorum. Ne yapmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilemiyorum ama Discord a giriş yapamıyorum.Sık aldığım bir hatayı tekrar alıyorum. Gimek için tıkladığımda '' Torrent-Oyun Discord'' a yani; Davet Geçersiz, Burada Bir şeyler yanlış, Başka kapıya vs :) diyor. Telefon doğrulama kodu istiyor. Telefon numaramı girdiğimde ise bu hesap başka birisi tarafından kullanılıyor uyarısı çıkıyor ve ben kodu alamıyorum. Ne yapmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim...
Aşağıdaki sitede benzer bir sorun yaşayıp sorunu çözen bir kullanıcı mevcut, onun anlattığı adımları uygularsan sorunu çözersin diye tahmin ediyorum.

ismaily

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler şefim.
Anlatılanlar benim başıma gelenler üç aşağı beş yukarı aynı. Ben de sonradan girebildim.
Bir dahaki durumda yardımcı olacaktır anlatılanlar...
Kolay gelsin...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt