Site Eski hali gibi olsun

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unique

Yönetici
Üst-Yönetim
Eski sitenin de "old.torrent-oyun.com" gibi bir domaini olsa, ya da bu sitenin bir kolu olsa yapılabilir aslında, yapan siteler var.
Merhaba, aynı alt yapıya sahip forumlar olsa ortak DB sistemi ile söylediğiniz mümkün ancak şuan ki yapıda birbirinden farklı DB yapısı kullanılmaktadır. Güncel içeriği aynı anda birden fazla alanda göstermek şuan ki yapıda çok mümkün durmuyor. Bu işlem için farklı çözüm yolları aranması gerekir.

kendelof

Torrent-Oyun.com
ben de katılıyorum eski hali gerçekden göz yormuyor ve baya kullanışlıydı şimdi çok karışık geliyor yılların alışkanlığı da olabilir ancak oyunları ve yeni duyurulur kısmı çok eksik hocam iyileştirme yaparsınız inşallah.

DeWitt

You will understand me one day
Daha yeni tasarım bu, zamanla üzerine ekleme yapılıp oturtulur

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com
Forumda bu zamana kadar hiç görülmemiş tipler gelip buraya sadece yeniliğe kapalı yorumlar yapıyorlar. Yönetim defalarca dedi ki portal geri gelecek. Burası her zaman bir forum sitesiydi. Ve portalı vardı. Şimdi portalı yok diye herkes başka site zannediyor. Siz önce bi ne kullandığınızı öğrenin, sonra gelir buraya fikrinizi belirtirsiniz.

Öncelikle yeni ara yüz hepimize hayırlı olsun. Fakat site eski sadeliğini çok kaybetmiş. Arayüzü lütfen eskisi gibi yapın yeni konular solda yeni çıkan oyunlar ortada kalsın. Birde site siyah olmuş oda beyaz olursa çok iyi olur insanın içi kararıyor. Siteye çok saldırı oluyordu biliyoruz ama o eski sadeliğinin yerini hiç birşey tutmaz bence. Bir anket yapsın yöneticiler. Yeni alt yapı kalsın ama eski arayüz gibi olsun....Düşüncelerinizi arkadaşlar mutlaka yazın...
Bana göre en önemli en sevdiğim özelliği kaldırmışlar. Allah bilir geride getirmeyecekler sırf o özellik yok diye 5 yıllık üye olduğum bu siteyi bırakasım var

wouncer10

Torrent-Oyun.com
Diğer forumlardaki gibi hem eski hem yeni hali tek tuşla kullanılabilir olursa güzel olur

k4pt4n

Torrent-Oyun.com
bence bu hali çok güzel ama üst menüye ana sayfa ve forumların arasına yeni bir seçenek koyup yeni çıkan oyunları orada eskiden ana sayfadan olduğu şekilde sıralı koyarsanız sorun çözülür.

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
bence biraxda geliştirilrse çok güzel olucak ama arka plan insanı soğutuyo be karanlık hiç yakışmıyor göz yorucu hemde

kesici000

Torrent-Oyun.com
bence çok karışık olmuş ama adamlar o kadar uğraşmıştır bide şimdi oturup 10 saat tekrarmı düzeltsinler

Fazla göz yoruyor ve karışık. Konulara ulaşım hızlı değil. Bence eski sitenin teması geliştirilse daha güzel olurdu.

Forumun özelleşmesi iyi olmuş ama turuncu yerde genel arama yapabileceğimiz bir buton olsa iyi olur aslında.Birde Öncekindeki gibi popüler oyunların olduğu kısım gibi genel şeylerde olsa daha güzel olabilirdi.

Arkadaşlar şu tüm konulara bir açıklık getirelim. Öncelikle sizler için alt yapımızı değiştirdiğimizi belirtmek istiyorum. XenForo'ya geçilmesiyle artık forumda çok sık yenilikler yapılabilecek, yapabileceklerimiz kısıtlı olmayacak.
  • Foruma portalın ekleneceğine dair tüm yetkililerin açıklaması var zaten. Bir kere de ben söylemiş olayım, foruma portal eklenecek.
  • Tema konusunda ise şu an yeni bir tema üzerinde çalışıyorum. Pazar günü kullanıma hazır olur diye umuyorum. Dileyenler forumun en alt kısmından "Torrent Oyun v1" kısmına tıklayıp, "Default Style" ile temel XenForo temasına geçiş yaparak, karanlık temadan kurtulmuş olurlar.
  • Arama yapabileceğiniz bölüm zaten var. "Ara" kısmından arama yapabilirsiniz.
  • Foruma gelecek yeniliklerden sonra, eskiyi aramayacağınızın garantisini verebilirim.
Sizlerden istediğimiz sadece biraz sabır ve anlayış. Yılların forumunun sistemini değiştirmek o kadar kolay değil sonuçta. Sağlıcakla kalın, iyi forumlar!

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
Arkadaşlar şu tüm konulara bir açıklık getirelim. Öncelikle sizler için alt yapımızı değiştirdiğimizi belirtmek istiyorum. XenForo'ya geçilmesiyle artık forumda çok sık yenilikler yapılabilecek, yapabileceklerimiz kısıtlı olmayacak.
  • Foruma portalın ekleneceğine dair tüm yetkililerin açıklaması var zaten. Bir kere de ben söylemiş olayım, foruma portal eklenecek.
  • Tema konusunda ise şu an yeni bir tema üzerinde çalışıyorum. Pazar günü kullanıma hazır olur diye umuyorum. Dileyenler forumun en alt kısmından "Torrent Oyun v1" kısmına tıklayıp, "Default Style" ile temel XenForo temasına geçiş yaparak, karanlık temadan kurtulmuş olurlar.
  • Arama yapabileceğiniz bölüm zaten var. "Ara" kısmından arama yapabilirsiniz.
  • Foruma gelecek yeniliklerden sonra, eskiyi aramayacağınızın garantisini verebilirim.
Sizlerden istediğimiz sadece biraz sabır ve anlayış. Yılların forumunun sistemini değiştirmek o kadar kolay değil sonuçta. Sağlıcakla kalın, iyi forumlar!
T-O Üyelerini Dikkate Alıp Objektif Bir Yorum İçin Teşekkür Ederim.

Bu Yeni Görünüm Site açısından ilerde daha fazla katkı sağlar konusunda inancınız tamsa güzel.
Bizim dediğimiz nokta şu: tamam bu görünüm daha yeni geldi geliştirilecektir düzenlenecektir ama ne kadar sürede ve ne kadar geliştirelecek Gerçek T-O Görünümünü aratır mı ?

*Ara Kısmından Oyun Yazınca o Oyunla ilgili En Son Yazılan Konular Çıkıyor Eskiden İlk başta oyun olurdu dediğimiz gibi şu anda bu görünümün T-O tam anlamıyla oturtmanız gerekiyor

Şu anda T-O yöneticileri, site yapımcıları vs. Daha iyi bir T-O için zor bir yola girdiler lakin eğer siteyi boşlarlarsa çalışmazlarsa bu görünümü tam anlamıysa T-O ya oturtamazlarsa Gerçek T-O Görünümünü kesinlikle aratır ve millet forumda takılmakta zorlanır

Son Olarak Şunu Söylemek İstiyorum:

Burası Sıradan Bir Forum Değil Aynı Zamanda Oyun Sitesidir, Torrent sitesidir...

valla sitenin yeni halini beğenenlerdenim evet yeni oyunları göremiyoruz belki ama görünümü çok class olmuş renkler tam bana hitap ediyor gibi siyah arayüzle gözleri yormuyor emeği geçenlere teşekkür ederim..

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Portal çalışmaları başlamış arkadaşlar, üst menüden "Home" tuşuna tıklayarak canlı canlı takip edebilirsiniz :)

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
Evet Güzel Çalışmalara Başlandı Durmaksızın Devam Etmelidir. Bu Yeni Görünümün T-O ya Oturtulup Geliştirilip
Gerçek T-O görünümünü aratmaması gerekiyor. Bu Yeni Görünümün T-O ya hayırlı olmasını diliyorum.

"Bizim Torrent-Oyun.com ' dan başka hiçbir Oyun Forumumuz YOKTUR"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt