Site Eski hali gibi olsun

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
RİCA EDİYORUM ŞU SİTEYİ ESKİ ARAYÜZÜNE GERİ GETİRİN.. BU NE ARAYÜZ KARDEŞİM YA?? OL-MA-MIŞŞŞŞŞŞŞ.... OLMAMIŞ. MAALESEF. veri tabanını yine kullanın amenna. ama bu hali OLMAMIŞ KARDEŞ. BEN DE BİÇOK ARKADAŞIMIZ GİBİ BEĞENMEDİK.
Sesimizi Duyuralım Arkadaşlar Korkmayın Bu Site Bizle Ayakta Bizsiz Bir hiç. Kaş Yapıyım Derken Kafayı Komple Sökmüşler.

Acilen ya Bu Görünümü Geliştirmeliler ya da Eski Hale Geri Dönmeliler

Dış Mimarla Değil İç Mimarla İlgilenmeleri gerekiyordu. Aşırı Kuralcı Zihniyetin Bir Nebze Esnetilmesi Gerek.

Burak Yüksel

Torrent-Oyun.com
Komiksiniz cidden. Xenforo'ya o kadar para verecekler, ayarlamakla, port etmekle uğraşacaklar sonra bir kaç eski sever var diye SMF'ye port etmeye çalışacaklar. :D Yeni tema gayet güzel benim çok hoşuma gitti alternatif eklerler ileride. O çağ dışı forum temasına dönülmez zaten sorunlu bir sistemdi. Ben tasarım değiştikten sonra geri döndüm, tasarım tekrar eski haline dönerse geri giderim bu kadar basit. Bende yeni temayı sevdim. Yeni gelecek kişilerde bu temayı seviyor eski temayı siz hariç kimse sevmiyor. Site siz bir kaç kişinin eski alışkanlıklarınıza göre değil genelin ve yeni geleceklerin zevkine göre hareket eder. ;)

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
Beyaz temaya dönünce site canlandı. Karanlık temada insanın içi kararıyor. Batcave gibi oluyor.

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
Komiksiniz cidden. Xenforo'ya o kadar para verecekler, ayarlamakla, port etmekle uğraşacaklar sonra bir kaç eski sever var diye SMF'ye port etmeye çalışacaklar. :D Yeni tema gayet güzel benim çok hoşuma gitti alternatif eklerler ileride. O çağ dışı forum temasına dönülmez zaten sorunlu bir sistemdi. Ben tasarım değiştikten sonra geri döndüm, tasarım tekrar eski haline dönerse geri giderim bu kadar basit. Bende yeni temayı sevdim. Yeni gelecek kişilerde bu temayı seviyor eski temayı siz hariç kimse sevmiyor. Site siz bir kaç kişinin eski alışkanlıklarınıza göre değil genelin ve yeni geleceklerin zevkine göre hareket eder. ;)
Birkaç kişi derken Zaten bu konuyu açan kişi bile eskiyi istiyor. Kalkıp da Bu Forumda Yıllarca bulananlara birkaç kişi diyip aşağılayamazsın zaten ya bu görünüm geliştirilsin ya da eski hali gibi olsun diyoruz. çağ dışı falan demiş modernist davranıp yıllarca bu forumda bulunanları aşağılayamazsın. Tasarım değiştikten sonra geri döndüm diyorsun bak fark bu sen tasarıma bakarak forumda kalıyosun ama adamlar dış görünüşü beğenmediği halde bu forumdalar çünkü uzun zamandır bu forumdalar. Eskisi şu anda bundan daha iyidir. lakin bu görünümü geliştirirlerse tamam sıkıntı yok ama bir an önce geliştirmelidirler site internetteki o bilindik ders konuların tartışıldığı (isim veremiyorum) forumlar gibi oldu ya yok bi de çağdaşlıkla bunun ne alakası var. değişik bir şekilde gerici yakıştırması bunlarla konunun ne alakası var gelen her değişikliği beğenmemek gericilik çağ dışılık mı oluyor nasıl bir mantık bu insanları ayrıştırmazsan güzel olur T-O bir ailedir.

Eski demeyelim Arkadaşlar T-O 'nun gerçek görünümü diyelim eski denilince bazıları garip düşünüyor

Burak Yüksel

Torrent-Oyun.com
Birkaç kişi derken Zaten bu konuyu açan kişi bile eskiyi istiyor. Kalkıp da Bu Forumda Yıllarca bulananlara birkaç kişi diyip aşağılayamazsın zaten ya bu görünüm geliştirilsin ya da eski hali gibi olsun diyoruz. çağ dışı falan demiş modernist davranıp yıllarca bu forumda bulunanları aşağılayamazsın. Tasarım değiştikten sonra geri döndüm diyorsun bak fark bu sen tasarıma bakarak forumda kalıyosun ama adamlar dış görünüşü beğenmediği halde bu forumdalar çünkü uzun zamandır bu forumdalar. Eskisi şu anda bundan daha iyidir. lakin bu görünümü geliştirirlerse tamam sıkıntı yok ama bir an önce geliştirmelidirler site internetteki bilindik forumlar gibi oldu ya yok bi de çağdaşlıkla bunun ne alakası var. inceden gerici yakıştırması bunlarla konunun ne alakası var gelen her değişikliği beğenmemek gericilik çağ dışılık mı oluyor nasıl bir mantık bu insanları ayrıştırmazsan güzel olur T-O bir ailedir.

Eski demeyelim Arkadaşlar T-O 'nun gerçek görünümü diyelim eski denilince bazıları garip düşünüyor
Evet görünüşe bağlı olarak gelip gidiyorum. Gözlerimin kanamasına bir forum için katlanmıyorum, katlanmak zorunda değilim. Ben göz zevkime bakarım. Ve bu hali göz zevkime çok uygun. Üstelik geliştirileceğini de söylediler. Napalım eskisin diye? Bu forumu sen mi ayakta tutuyorsun? Bu forumun yeni üyelere ihtiyacı var ve bu yeni tasarımla yapılacak bir şey. Eski tasarım eskiden iyiydi artık değil. ;) 2011 yılında değiliz. Gir bak başka forumlara her yer güncellendi ve güzelleşti.

mskmsk

Torrent-Oyun.com
aslında eskisi daha sadece dha hoştu bir de yeni çıkan herşeyin direk anasayfada olması daha bi iştah acıcıydı. smf den xenforo geçmenizdeki nedeni anlayamadım.

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
Evet görünüşe bağlı olarak gelip gidiyorum. Gözlerimin kanamasına bir forum için katlanmıyorum, katlanmak zorunda değilim. Ben göz zevkime bakarım. Ve bu hali göz zevkime çok uygun. Üstelik geliştirileceğini de söylediler. Napalım eskisin diye? Bu forumu sen mi ayakta tutuyorsun? Bu forumun yeni üyelere ihtiyacı var ve bu yeni tasarımla yapılacak bir şey. Eski tasarım eskiden iyiydi artık değil. ;) 2011 yılında değiliz. Gir bak başka forumlara her yer güncellendi ve güzelleşti.
vah vah gözleri kanıyormuş senin zevkine göre de değiştiremeyiz bir şeyleri koçum. geliştirebileceklerini kim söyledi söylemişlerse güzel. bu forumu ben ayakta tutmuyorum BİZ ayakta tutuyoruz. ayrıca birkaç kişi olan sensin bence. Gir bak başka forumlara demişsin de TR nin en çok ziyaret edilen forumları eskiden nasılsa şimdi de öyle bırak şu çağ falan olaylarını ne alakası var değişim olmasın demiyoruz ama eskiyi aratmasın güzel olsun burası klasik forum sitesi değil ki aynı zamanda oyun sitesi şu anda kendimi o klasik forum sitelerindeymiş gibi hissediyorum.

Burak Yüksel

Torrent-Oyun.com
vah vah gözleri kanıyormuş senin zevkine göre de değiştiremeyiz bir şeyleri koçum. geliştirebileceklerini kim söyledi söylemişlerse güzel. bu forumu ben ayakta tutmuyorum BİZ ayakta tutuyoruz. ayrıca birkaç kişi olan sensin bence. Gir bak başka forumlara demişsin de TR nin en çok ziyaret edilen forumları eskiden nasılsa şimdi de öyle bırak şu çağ falan olaylarını ne alakası var değişim olmasın demiyoruz ama eskiyi aratmasın güzel olsun burası klasik forum sitesi değil ki aynı zamanda oyun sitesi şu anda kendimi o klasik forum sitelerindeymiş gibi hissediyorum.
Şuan ki duruma bakılırsa ya değiştireceksin ya da gideceksin. Zaten önceki açtığın konuya bakılırsa uzun süredir de girmiyormuşsun nasıl ayakta tutuyorsun? :D

+ bahsettiğin donanımhaberse, donanımhaber kendini kaç kere yeniledi sadece tasarım aynı onu da yapamadıkları için. :D Site kaç kere çöküyor. Ve o site adından ve ilk olmasından kazanıyor bu forumla kıyaslayamazsın o forumu.

Sitede oldukça eskilerdenim. Ve Xenforo'ya geçiş önerisini ilk söyleyenlerden biriydim. 2014'ten beri istediğim bir temaydı. Ve uzun bir süredir girmiyordum bugün tesadüf eseri girince yeni tasarımı gördüm. Ve açıkçası çok beğendim. Sitenin sonunda hak ettiği güzel bir teması olmuş. Artık forumlarda takılmasam da yeni takılacaklar için güzel bir tasarım olmuş. Beğenmeyenlerin alışkanlıktan dolayı beğenmediğini düşünüyorum. Zamanla herkes alışacaktır.

Hayallerin Peşinde

Geralt Of Torrent-Oyun
Ne bu direniş duygusu. :)
Forumda yapılan her şey, sizler için yapılıyor.
Eyvallah Hocam da bunun çağ ile ne ilgisi var zaten ben ve çoğu kişi şu anki görünümden şikayetçi geliştirilsin ya da Gerçek T-O görünümü gelsin diyoruz.

Şuan ki duruma bakılırsa ya değiştireceksin ya da gideceksin. Zaten önceki açtığın konuya bakılırsa uzun süredir de girmiyormuşsun nasıl ayakta tutuyorsun? :D

+ bahsettiğin donanımhaberse, donanımhaber kendini kaç kere yeniledi sadece tasarım aynı onu da yapamadıkları için. :D Site kaç kere çöküyor. Ve o site adından ve ilk olmasından kazanıyor bu forumla kıyaslayamazsın o forumu.
ne gitmesi beni kendinle karıştırma bi görünüm yüzünden site mi terkedilir senin gibi. uzun süredir girmemenin nedeni oyun oynamıyordum bayadır. başka forumlarda da uçuk bir değişiklik yoktur. burada uçuk bir değişiklik var. ya ne tuhafsın yok çağ yok gerici bilmem ne bunlarla ne alakası var :D site şu anda yarıya ayrılmış zaten yüzde 50 yüzde 50. orta noktada buluşacaksak bu görünüm geliştirilmelidir.

Tuanarock7

~ 2011-2018 ~
Temada rahatsız eden tek şey şimdilik yazı fontu oldu çok cılız bir font açıkcası benim gözümü yoruyor onun haricinde eminim gerekli düzenlemeler en kısa zamanda yapılır buna Ana Sayfa kısmıda girer ve düzenlenir umarım.

Yapacak Bir şey yok diyip kenara mı atalım Bu Siteyi Torrent Oyun Yapan Biziz Arkadaşlar. Yani Bizim bir söz söyleme hakkımız yok mu bu site üzerinde.

Bu Görünüm Geliştirilmeli ya da eski hale geri dönülmelidir.
İlk gördüğüm zaman edapta olamadım ama bir zaman sonra alışıyorsun. Benim açımdan yenilik her zaman iyidir, fakat sitenin tasarımını beğenmeyen arkadaşlar için ''sitenin eski haline'' döndürme işlemi olması lazım.

İlk önce şu konuda anlaşalım. Eskiden kullanılan tema SMF içindi. O tema Xenforo altyapısında kullanılmıyor. Eski temayı beklemeyin. Şuan farklı bir tema için çalışmalar sürüyor. Paylaşılan oyun, haber, duyuru gibi konuları rahat bir şekilde görebilmeniz için de eskisi bir portal ayarlanmaya çalışılacak. Farklı bir ana sayfa olacak. Bunlar tam olarak ne zaman olur, tüm sorunlar ne kadar süre içinde halledilir bilemiyorum. Aklınıza takılan sorular için bana mesaj atabilir ya da konularda etikeyleyebilirsiniz. İyi günler.. :)

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
İlk önce şu konuda anlaşalım. Eskiden kullanılan tema SMF içindi. O tema Xenforo altyapısında kullanılmıyor. Eski temayı beklemeyin. Şuan farklı bir tema için çalışmalar sürüyor. Paylaşılan oyun, haber, duyuru gibi konuları rahat bir şekilde görebilmeniz için de eskisi bir portal ayarlanmaya çalışılacak. Farklı bir ana sayfa olacak. Bunlar tam olarak ne zaman olur, tüm sorunlar ne kadar süre içinde halledilir bilemiyorum. Aklınıza takılan sorular için bana mesaj atabilir ya da konularda etikeyleyebilirsiniz. İyi günler.. :)
Eski sitenin de "old.torrent-oyun.com" gibi bir domaini olsa, ya da bu sitenin bir kolu olsa yapılabilir aslında, yapan siteler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.