Sistemim ne kadar eder ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

silic

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı sistemimi yakın zamanda satacağım. Sistem özelliklerini aşağıya yazıyorum. Sizce ne kadar eder ?

işlemci: Amd Fx 6300 3.5 ghz fakat anakartın hız aşırttırması ile şuan 4.1 ghz.
işlemci soğutma: Cooler Master Hyper 212Evo
Ekran kartı: Zotac Gtx 760 2gb amp edition
Ram:G-skill (2x4) 8gb 1600 mhz
Anakart: Asus M5A97 R2.0
Kasa: Everest rhino 432 600W midt atx
anakart, işlemci ve ekran kartının kutuları vardır.

KONUYU SADECE FİKİR AMAÇLI AÇTIM FİYAT KONUSUNDA YARDIM İSTİYORUM.

Bu tür durumlarda yapacağınız şey,elinizdeki ürünün sıfır fiyatının %40 kadarı kadar ücretlendirme yapmanızdır.Biz şimdi burdan fiyat belirlesekte çok kafa karışıklığı yaşarsınız ama ikinci elde maalesef her ürünü kime ne kadar yedirirsek mantığında hareket edildiği için fiyatlar çok şişkin oluyor dolayısyıla ikinci el fiyatlandırmalarda işin usulü ve hakkaniyeti açısından sıfır ürünün %40 oranı fiyat belirlenmesi lazım ancak elbette fiyat belirleyici siz olacaksınız,ona göre kararda size düşüyor.

RUBENム

war. war never changes.
Eski bir sistem. 1500-2000₺ aralığında bir alıcı bulursanız hiç düşünmeden satın.

silic

Torrent-Oyun.com
Fiyatı sordum çünkü sahibinden ilanlara baktım ekran kartsız 4gb gibi sistemleri en az 2 bin liradan koymuşlar hayret ettim :) yani bayadırda 2.el kasa fiyatlarına bakmıyordum görünce şok oldum o yüzden ederi neyse o fiyata satmayı düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
1500 falan eder letgoya koy eba falan yaz millet o şekil satıyor bundan kötülere daha uçuk fiyat bile istiyorlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt