Sistemi Mağazadan Toplama Hakkında Yardım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

IYI

Umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır!
Arkadaşlar selam. Duruma göre 5500-6000₺ arası monitör, klavye, fare ve kulaklık dahil sistem toplamak istiyorum. Çalıştığımdan ötürü her zaman evde olamıyorum. Bende mağazadan toplamak istiyorum fakat kafama birkaç soru takıldı. Hangi mağazayı seçeceğimi bilmiyorum ve buna ek olarak online sitedeki ürünler mağazada olur mu ve aynı gün teslim alabilir miyim?

GeneralAnimeus

Torrent-Oyun.com
ben ince hesap üzerinden sistem + monitor aldıydım sıkıntısız geldi tavsiye ederim online alışveriş ile mağza farkını bilmiyorum

emrecan123

Torrent-Oyun.com
bir çok site mevcut bu tarz hepsi de sağlam bir şekilde işliyor itopya tavsiyemdir.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
İnce hesap,itopya güvenilirdir.İtopyanın istanbulda mağazası var.Mağazaya gidip sitede topladığınız sistemi gösterebilirsiniz.Ancak aynı gün teslimatı zor.3 İş günü içerisinde alırsınız.Ve İtopya İncehesab'a göre pahalıdır.Bu 2 siteyle de alışverişim oldu.6-7 bin liralık.Güvenebilirsiniz.

IYI

İnce hesap,itopya güvenilirdir.İtopyanın istanbulda mağazası var.Mağazaya gidip sitede topladığınız sistemi gösterebilirsiniz.Ancak aynı gün teslimatı zor.3 İş günü içerisinde alırsınız.Ve İtopya İncehesab'a göre pahalıdır.Bu 2 siteyle de alışverişim oldu.6-7 bin liralık.Güvenebilirsiniz.
Teşekkürler.

dante1086

Torrent-Oyun.com
vatan bilgisayar seçtiğiniz parçalar şube stoğunda varsa aynı gün toplayıp teslim ediyor diye biliyorum.

IYI

nik

Torrent-Oyun.com
teknobiyotik, vok (volkan oyun kuvvetleri) un topladığı özel indirimli pc ler oluyor, arada donanım arşivi de katılıyor bunlara, vok un ve donanım arşivinin anlaşmalı olduğu siteyi tam hatırlayamadım. vatan bilgisayarda da iyi indirimler olabiliyor bazen

IYI

teknobiyotik, vok (volkan oyun kuvvetleri) un topladığı özel indirimli pc ler oluyor, arada donanım arşivi de katılıyor bunlara, vok un ve donanım arşivinin anlaşmalı olduğu siteyi tam hatırlayamadım. vatan bilgisayarda da iyi indirimler olabiliyor bazen
Teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt