Sisteme bakabilir misin?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marka EXPER
Ürün Çeşidi Masaüstü PC
İşlemci Hızı 3,6 GHz
İşlemci Tipi INTEL CORE I7
İşlemci Ailesi 7. Nesil Intel Core i7
İşlemci Numarası 7700
Ekran Kartı Chip Seti NVIDIA GEFORGE GTX1050 TI
Bellek (RAM) 16 GB
Depolama 1 TB
Grafik Kartı 4 GB
İşletim Sistemi Windows 10
Beyler üsteki sistemle yeni nesil oyunları en üst grafik ayarlarıyla oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar
Ynt: Sisteme bakabilir misin?

Merhaba, oynayamazsınız.

spage

Torrent-Oyun.com

En üst ayarlarda olmasa da yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

HamitCND

Aşk Bazen Acı Bazen Mutluluktur.

|NaughtyBoy|' Alıntı:
Peki yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?
Uygun ayarlarda oynarsınız fakat en üst bu sistem için fazla çünkü şimdiki oyunlar istedikleri sistemlerle çoşuyorlar fakat şimdiki sistem 3 yıl gider diye düşünüyorum.

ThE bEsT

Hiç Kimse.

Bazı oyunlarda medium bazılarında high seviyelerde takılırsın.

Tabii oyunda optimize sorunu yoksa.

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

Bütçenizi söylerseniz elimden geldiği kadar ideal bir şey dizmeye çalışacağım. En üst ayarlarda oynamak şu aralar 1070'ler için bile zor, ayarları harmanlayarak oynarsınız.

cheliq

Torrent-Oyun.com

bence experden uzak durun gidip kendiniz toplayın bin kat daha iyi bu tip markaların kasalarında hava akışı, power gibi şeyler pek kaliteli değil

kesici000

Torrent-Oyun.com

HamitCND' Alıntı:
Uygun ayarlarda oynarsınız fakat en üst bu sistem için fazla çünkü şimdiki oyunlar istedikleri sistemlerle çoşuyorlar fakat şimdiki sistem 3 yıl gider diye düşünüyorum.
hocam her oyun önerilen sistem gereksinimlerinde iyi performans vermiyor

mesela ac origins in sistem gereksinimleri şöyle

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R9 280X (3GB VRAM ve Shader Model 5.0 bulunduran model veya daha iyisi)

bende 1060 6gb var ama oyun şehirde kasıyor tam performans vermyior internette izlediğim kadarıylada sonuç aynı bazı oyunlar ac origins mafia 3 gibi oyunlar aşırı derecede optimizasyon sorunlu

DeSeRT

The Gladiator

|NaughtyBoy|' Alıntı:
Marka EXPER
Ürün Çeşidi Masaüstü PC
İşlemci Hızı 3,6 GHz
İşlemci Tipi INTEL CORE I7
İşlemci Ailesi 7. Nesil Intel Core i7
İşlemci Numarası 7700
Ekran Kartı Chip Seti NVIDIA GEFORGE GTX1050 TI
Bellek (RAM) 16 GB
Depolama 1 TB
Grafik Kartı 4 GB
İşletim Sistemi Windows 10
Beyler üsteki sistemle yeni nesil oyunları en üst grafik ayarlarıyla oynayabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...
Dostum birincisi asla hazır bilgisayar alma isterse markası uzay mekiği olsun , mutlaka bi bit yeniği oluyor işin içinde. İkincisi her İ7 olan bilgisayar iyidir diye bişey yok. Oyunlarda asıl önemli olan ekran kartıdır, ekran kartın GTX1050 ve malesef yetersiz bi kart, en az GTX1060 hatta , mümkünse GTX1070 li bi sistem topla başın ağrımasın :thumbup:

MAZE

Papa'da ki İman Kadar Rap Türkiye'de Özgür!!

DeSeRT™' Alıntı:
Dostum birincisi asla hazır bilgisayar alma isterse markası uzay mekiği olsun , mutlaka bi bit yeniği oluyor işin içinde. İkincisi her İ7 olan bilgisayar iyidir diye bişey yok. Oyunlarda asıl önemli olan ekran kartıdır, ekran kartın GTX1050 ve malesef yetersiz bi kart, en az GTX1060 hatta , mümkünse GTX1070 li bi sistem topla başın ağrımasın :thumbup:
Arkadaşa katılıyorum. Tek katılmadığım,daha doğrusu eksik bulduğum nokta ekran kartı kadar işlemcinin de önemi var. Malum darboğaz konusu can sıkıcı bir konu. Mükemmel bir ekran kartın olur,patates bir de işlemcin. Darboğazın dibini yaşarsın ;D

extrme_sports

Sabit Konularda sorun bu sorularınızı lütfen;
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=504011.950
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=504010.1500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt