Sistem Tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar 2 pc arasında kaldım niye aralarında bu kadar fiyat farkı var ? r7 3700x nasıl daha ucuz biraz aydınlatabilir misiniz ? (ayrıca galax rtx 2070 super ex gamer nasıl , kullanlar yardımcı olabilir mi ?)

Ekli dosyalar

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Toplam bütçeniz nedir, parçaları tek tek alsak kendiniz toplayabilir misiniz. R7 3700x bulunan sistemin ucuz olma sebebi m2.ssd, sıvı soğutma ve psu farkından kaynaklı.

Farklı sitelerden alabilir misin, daha sonrasında toplama işlemi için tanıdık bilgisayarcıya götürürsün.
Hocam direk montaj veya toplama arasında çok mu fark olur, ona göre toplayabilirim normalde karantina vs. olmasa bilgisayarın çoktan bana gelmesi lazımdı.

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Hocam direk montaj veya toplama arasında çok mu fark olur, ona göre toplayabilirim normalde karantina vs. olmasa bilgisayarın çoktan bana gelmesi lazımdı.
Şöyle aslında attığın sistemler toplama ama site kendi bildiği şekilde toplama yapıp kasa için kendi firma adıyla satış yapyıor. Ama kendin farklı sitelerden alırsan daha iyi sistem dizilir.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hocam atla deve değil ya, biraz bile tanıyorsanız parçaları youtube sağolsun izleye izleye takarsınız.merak etmeyin. Hatta çokta zevklidir uğraşması, tadını bir kere alınca sök temizle tak gibi bir hobiniz bile olabilir zamanla :) Eğer gerçekten de ciddi fiyat farkı oluyorsa direk her parçayı ucuz olduğu yerden alıp kendiniz birleştirin. Daha mantıklı.

Sistemlerin isimlerini yazar mısın, misal orada super gamer vb. isimleri oluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt