Sistem Önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

AykutB

GET OVER HERE!
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Sanırım şu anda elimdeki pc yavaş yavaş ölüme doğru emin adımlarla ilerliyor :D. Malum pc fiyatları da (ne yazık ki) fırladı gitti. Olur da elimdeki pc bozulursa en en fazla alabileceğim sistemler apu sistemler. Onların da en ucuzu 3k olmuş nasıl alırım bilemiyorum şu an için.Neyse. Buraya başka sitelerin linkini koymak yasak mı hiç bilmiyorum ama direk incelerseniz daha sağlıklı olur diye koyacağım. Şu 2 sistemden hangisini alsam daha iyi olur? Genelde zaten oyun oynamaktan sıkıldığım için lol falan takılıyorum ama yine de offline oyunlardan da çok fazla oynamak istediğim oluyor. Youtubeden performans videolarına baktım benim için hayli hayli yeter sonuçta yıllardır kör olacak derecede kötü grafiklere oyun oynadım. O yüzden çözünürlüğü artırıp geri kalanları düşürsem ve yeterli fpsi verse benim için yeterli olur. Ama yine de sizlerin fikirlerini almak isterim. Linkler bunlar. Bu arada bu sistemlere sonradan ekran kartı takabiliyor muyuz?

https://www.incehesap.com/solid-2560-r5-3400g-fiyati-40404/

https://www.incehesap.com/union-2200-bafir-gaming-pc-fiyati-39297/

Şuan için aciliyeti olmadığından dolayı yorum yapmak anlamsız olur, çünkü henüz almıycaksınız ve dolar gün geçtikçe artıyor fiyatlar sürekli değişken. Bugün 3000 tl olan sistem 1 hafta sonra 4000 tl bile olabilir. Sistem almaya kesin olarak karar verdiğinizde ve elinize para geçtiğinde apu sistemler yerine ryzen 3100 veya 1600 AF sistem toplanabilir, şuan ki mevcut sisteminizdende ekleme çıkarma yapılabilir.

Çok aciliyeti olmadığı sürece elini cebine atma bence.İş hayatı devam etsede hayatın kendisi normal değil.Çok acilse hemen al.Değilse paranı kenara koy.Zamanı gelince alırsın.Yeni kasa alıcaksanda mesela 240 ssd düşünüyorsan bunu haricen al koy kenara.Ben 1 trb ssd düşünüyorum yeni kasamda bunu alıp kenara koycam.böyle alış verişte yapabilrsin çok acele etmeden.

RUBENム

war. war never changes.
Sonradan ekran kartı takabilirsin. Ama elini çabuk tutmanda fayda var. Çünkü fiyatlar her saniye yükseliyor kurdan dolayı. Ne kadar erken davranırsan o kadar iyi.

AykutB

GET OVER HERE!
Çok aciliyeti olmadığı sürece elini cebine atma bence.İş hayatı devam etsede hayatın kendisi normal değil.Çok acilse hemen al.Değilse paranı kenara koy.Zamanı gelince alırsın.Yeni kasa alıcaksanda mesela 240 ssd düşünüyorsan bunu haricen al koy kenara.Ben 1 trb ssd düşünüyorum yeni kasamda bunu alıp kenara koycam.böyle alış verişte yapabilrsin çok acele etmeden.
Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum.Şu an elimdeki pc'yi 2018 de 2. el olarak 1200 tlye almıştım yine aciliyetten çünkü laptobum bozulmuştu. O zamanda böyle dolar fırlamıştı şansıma.Bu bilgisayarı satmaya kalksam ne kadara satabilirim? Daha doğrusu satabilir miyim :D

Anakart: Foxconn 2ABF Intel
Ekran kartı: Asus r7 240 2gb
İşlemci: Intel Core 3240 3.40 ghz
Ram: 4gb 1333 mhz dual ram (2+2)

Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum.Şu an elimdeki pc'yi 2018 de 2. el olarak 1200 tlye almıştım yine aciliyetten çünkü laptobum bozulmuştu. O zamanda böyle dolar fırlamıştı şansıma.Bu bilgisayarı satmaya kalksam ne kadara satabilirim? Daha doğrusu satabilir miyim :D

Anakart: Foxconn 2ABF Intel
Ekran kartı: Asus r7 240 2gb
İşlemci: Intel Core 3240 3.40 ghz
Ram: 4gb 1333 mhz dual ram (2+2)
ikinci el fiyatlarından pek anlamıyorum dostum.İnşallah satarsın sitemize bir kilo baklava ısmarlarsın zahmet olcak ama:D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt