Silent Hill 2 Director's Cut [djDEVASTATEâ] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Silent Hill 2 Director's Cut [djDEVASTATEâ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: djDEVASTATEâ

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.21 GB

:pccikistarihi: 28 Şubat 2003

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Üçüncü kişi bakış açısıyla oynanan oyunda ana karakter James Sunderland, eşi öldükten sonra aldığı bir mektup üzerine onu aramak için Silent Hill'e arabasıyla gider. Oraya ulaşmak için belirli bir yerden sonra yol kapalı olduğundan artık yürüyerek devam etmek zorundadır. Arabasından iner terkedilmiş bir yerdeki WC'ye uğrar. Artık kontrol oyuncudadır. Basit yön tuşları ile karakteri öncelikle WC'den dışarı çıkarıp arabadaki haritayı almak gerekmektedir. Daha sonra sisli ve ıssız patikayı takip ederek yaratıklarla dolu terkedilmiş kasabaya ulaşıp gizemi çözmeye başlayabilirsiniz. Zorlu bulmacalarıyla, derin hikâyesiyle, insanın yaşantısını sorgulayan müzikleriyle ve atmosferiyle sizi Silent Hill'i keşfetmeye davet ediyor. Size çaresizliği yaşattıran bir yapım. Mermilerinizi, sağlık çantanızı çok dikkatli kullanmanız gerekiyor. Akira Yamaoka'nın bestelediği müzikler ise içinize işleyecektir. Silent Hill 2 korku oyunundan çok anlattığı hikâye ile ön planda olan bir oyundur ve bu oyunu efsane yapan da budur.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/7/8/10 (NT & 95 desteklemiyor)
İşlemci: CPU: Pentium III or Athlon veya eşdeğer bir 2 GHz işlemci
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 3 Ti/ATI Radeon 8500 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 8.1
Boş Alan:3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/7/8/10 (NT & 95 desteklemiyor)
İşlemci: Pentium 512 MB RAM
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 4 Ti/ATI Radeon 8500 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 8.1
Boş Alan: 3.7 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Günaydın ıska pc de korsan oynamıom ama konami saolsun hani bu oyunları hiç biyerde satmadıkları için harddiskte kalsın paylaşımın için saol dostum.

ISKA

Seviye 13
Günaydın ıska pc de korsan oynamıom ama konami saolsun hani bu oyunları hiç biyerde satmadıkları için harddiskte kalsın paylaşımın için saol dostum.
Keşke 1-2-3-4, origins ve shattered memories oyunlarının remake'i yapılsa Resident evil serisindeki gibi ama yapmıyorlar ne yazık ki.

Keşke 1-2-3-4, origins ve shattered memories oyunlarının remake'i yapılsa Resident evil serisindeki gibi ama yapmıyorlar ne yazık ki.
Mesala herkes Capcoma laf atıyor her oyunu her platforma getirmesine mesala RE4 oyanayamadığın bir platform söyle ben söliyim switch hariç tüm konsollarda oynayabiliyorsun.,ama tam tersi konami napıo unutsunlar bizi hiç böyle birşey olmamış gibi taklıyorlar Allahtan capcom japon ama kafası avrupalı Konami gibi içine kapalı japon deil :D

Web sitesi
steamcommunity.com
Haklısın.
Bu arada teşekkürler, az önce Skidrow sürümünü denemiştim 40kb ile iniyordu. Bu ise Tracker eklemeden 1mb ile iniyor. Sağ ol var ol :)
Silent Hill 3 ve 4'ü de eklemeyi de düşünüyor musun ?

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
Haklısın.
Bu arada teşekkürler, az önce Skidrow sürümünü denemiştim 40kb ile iniyordu. Bu ise Tracker eklemeden 1mb ile iniyor. Sağ ol var ol :)
Silent Hill 3 ve 4'ü de eklemeyi de düşünüyor musun ?
Forumda konularını görmüştüm ama düzenlenmeleri gerekiyor. Bulursam eğer tabii eklerim.
4 burada var mesela ama torrenti sağlam mı bilmiyorum.
https://www.torrent-oyun.com/thread...-zamunda-torrent-indir-torrent-download.5464/

Web sitesi
steamcommunity.com
Forumda konularını görmüştüm ama düzenlenmeleri gerekiyor. Bulursam eğer tabii eklerim.
4 burada var mesela ama torrenti sağlam mı bilmiyorum.
https://www.torrent-oyun.com/thread...-zamunda-torrent-indir-torrent-download.5464/
Dostum link verdiğin için sağol ama beklediğim gibi torrent rahmetli olmuş.
Eğer düzenleyip ekleyebilirsen bu seriyi oynamayanlar için güzel olur.
Tekrar teşekkürler.
Edit: Dostum SH 4 bir anda coştu özür diliyorum ölmemiş küllerinden doğdu 800kb ile iniyor sağolasın.
3 kaldı sadece.

ISKA

Seviye 13
Dostum link verdiğin için sağol ama beklediğim gibi torrent rahmetli olmuş.
Eğer düzenleyip ekleyebilirsen bu seriyi oynamayanlar için güzel olur.
Tekrar teşekkürler.
Edit: Dostum SH 4 bir anda coştu özür diliyorum ölmemiş küllerinden doğdu 800kb ile iniyor sağolasın.
3 kaldı sadece.
Onada bakarım akşama doğru unutmazsam.

ISKA

Seviye 13
Iska dostum bide senin atölye sayfanfa 1 inci oyunun türkçe yapılmış şekli var ama linki ölmüş onuda ayarlama şansın varmı ? Teşekkürler şimdiden :D
Gece upload ederim. Ana hesaptan sildim yamaları farklı ve kullanmadığım bir hesaba aktarıyordum yamaları. Aktarmadıklarım daha var boyutu yüksek diye. 1 gündür The elder scrolls online beklıyorum inmesini ps4te. Bugüne iner gecede uploada bırakırım Silent hill'i

silent hill serisi ilk oynadığım oyunlardan biriydi. anılarım canlandı şimdi :) teşekkürler

Gece upload ederim. Ana hesaptan sildim yamaları farklı ve kullanmadığım bir hesaba aktarıyordum yamaları. Aktarmadıklarım daha var boyutu yüksek diye. 1 gündür The elder scrolls online beklıyorum inmesini ps4te. Bugüne iner gecede uploada bırakırım Silent hill'i
Teşekkür ederim dostum onun yamasını yapmaya baya uğraşmıştım ama becerememiştim sende hazırını görünce soram dedim yardımcı olduğun için sağalsın.Bu arada Silent hill 2 nin kurlumsuz versiyonunu paylaştığın için saol kurulumlu versiyonları çok sıkınıtılıydı çünkü.

ISKA

Seviye 13
Teşekkür ederim dostum onun yamasını yapmaya baya uğraşmıştım ama becerememiştim sende hazırını görünce soram dedim yardımcı olduğun için sağalsın.Bu arada Silent hill 2 nin kurlumsuz versiyonunu paylaştığın için saol kurulumlu versiyonları çok sıkınıtılıydı çünkü.
Evet Silent Hill 2 gerçekten düzeltene kadar benimde canımı çıkarmıştı ama değdi. Dualshock 3 ile oynayacaktım l2 ve r2 tuşlarını algılamıyordu bir programla halletmiştim.
Hatta fanlar bu oyunun Enchanced Edition'u bile çıkartacaktı traileri var.
Daha sıkıntısız uğraşmadığın bir sürüm ama Türkçe yama bunla çalışacak mı şüpheliyim. Ben directors cut ile bitirmiştim oyunu.
Burada anlatılmış hepsi tek tek yapmıştım. Oyundaki sisler pcde azdı mesela bir ayar ile sisler ps2deki kaliteye ulaşmıştı.
Onuda bırakayım.
http://enhanced.townofsilenthill.com/SH2/

Evet Silent Hill 2 gerçekten düzeltene kadar benimde canımı çıkarmıştı ama değdi. Dualshock 3 ile oynayacaktım l2 ve r2 tuşlarını algılamıyordu bir programla halletmiştim.
Hatta fanlar bu oyunun Enchanced Edition'u bile çıkartacaktı traileri var.
Daha sıkıntısız uğraşmadığın bir sürüm ama Türkçe yama bunla çalışacak mı şüpheliyim. Ben directors cut ile bitirmiştim oyunu.
Burada anlatılmış hepsi tek tek yapmıştım. Oyundaki sisler pcde azdı mesela bir ayar ile sisler ps2deki kaliteye ulaşmıştı.
Onuda bırakayım.
http://enhanced.townofsilenthill.com/SH2/
saol dostum bende araştırdım şunu buldum oldu ancak 1600 e 1200 bunada şükür tr yamada sıkıntısız çalışıyor paylaştığın sürümde sadece menüde yazılar yok. https://github.com/ThirteenAG/WidescreenFixesPack/releases/tag/sh2

ISKA

Seviye 13
saol dostum bende araştırdım şunu buldum oldu ancak 1600 e 1200 bunada şükür tr yamada sıkıntısız çalışıyor paylaştığın sürümde sadece menüde yazılar yok. https://github.com/ThirteenAG/WidescreenFixesPack/releases/tag/sh2
Rica ederim. Evet oyunda widescreen sorunu vardı. Bunla çözülüyordu. Mutlaka gamepad ile oynamanı öneririm. Klavye mouse pek iyi gitmiyor bu oyunda. Silent Hill 2: Enhanced Edition sürümünü bende şimdi çok merak ettim. İndirip deneyeceğim bi ara tekrar oynama isteğim var aslında. Benim sh serisinde en çok beğendiğim bu oyun oldu ve beni ağlatan 2.ci oyundu. Keyifli oyunlar dilerim şimdiden. Bu arada konudaki sürümü denememiştim daha önceden directors cut ile bitirdim ama nereden indirdiğimi unuttum bu sürümün sorunsuz olmasına sevindim.

Rica ederim. Evet oyunda widescreen sorunu vardı. Bunla çözülüyordu. Mutlaka gamepad ile oynamanı öneririm. Klavye mouse pek iyi gitmiyor bu oyunda. Silent Hill 2: Enhanced Edition sürümünü bende şimdi çok merak ettim. İndirip deneyeceğim bi ara tekrar oynama isteğim var aslında. Benim sh serisinde en çok beğendiğim bu oyun oldu ve beni ağlatan 2.ci oyundu. Keyifli oyunlar dilerim şimdiden. Bu arada konudaki sürümü denememiştim daha önceden directors cut ile bitirdim ama nereden indirdiğimi unuttum bu sürümün sorunsuz olmasına sevindim.
o attığım linkdekini indirince içinde yapılandırma ayarları var.Ben 2560 a 1440 a çektim bide 60 fps yaptım ayarlarda 320 p görünüyor ama öyle deil.

Ben her zaman pubg cs rainbow haricinde hepsimde gamepadimle oynuyorum ps4 kollarım var 2 tane 30 tl ye bluetooht aldım aldım 2 sinide sarjı bittikce değiştiriyorum.Ha bide geçen hafta ekran kartımla birlikte gelen xbox gamepadim var ama onda bluetooht yok malesef o yüzden genellikle ps4 kollarım yetiyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt