Sid Meier's Civilization VI Winter 2016 Edition [RELOADED] - FULL - Torrent indi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kaytanbey

Torrent-Oyun.com
Ynt: Sid Meier's Civilization VI Winter 2016 Edition [RELOADED] - FULL - Torrent indi

No compatible graphics device found. Please ensure that your system has a correctly configured, compatible graphics device.

Akadaşlar bu hatayı alıyorum :( ne yapabilirim?

Hawyy35

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.
Ynt: Sid Meier's Civilization VI Winter 2016 Edition [RELOADED] - FULL - Torrent indi

Uyumlu grafik aracı bulunamadı. Lütfen sisteminizde doğru yapılandırılmış, uyumlu bir grafik aygıtı olduğundan emin olun.
Böyle bir hata. Ekran kartı ile bir sıkıntı var. Ya güncelleme ile ilgili ya da sisteminiz yetmiyor. Sisteminizi yazabilir misiniz? Buradan da bakabilirsiniz. Biraz İngilizce'niz varsa işinize yarar.
https://forums.civfanatics.com/threads/civ-vi-wont-start.600383/page-2

melkar55

Torrent-Oyun.com

tesekkür ederim

Raxiforcan 1453

Best Thresh Ever

Oyunun sürümü ne birde uyumlu yama var mı ?

camokha33

Torrent-Oyun.com

S.a. herkese,
Biliyorum konu baska baslikta acilmaliydi (eklenti istekleri gibi) ama yeni konu baslatamadigimdan buraya mesaj olarak girebiliyorum. Civ 6`nin yanlis bilmiyorsam 24 subatta yeni bir eklentisi cikti, Australian summer update diye, acaba bu konu ile ilgili paylasim yapilabilecek midir?
Tesekkurler.

Hasan Orhan

Torrent-Oyun.com

msvcp140.dll hatası alıyorum karşılaşan varmı böyle bir hata ile?

Elric

Götür beni uzaklara...
İnceleme Editörü

camokha33' Alıntı:
S.a. herkese,
Biliyorum konu baska baslikta acilmaliydi (eklenti istekleri gibi) ama yeni konu baslatamadigimdan buraya mesaj olarak girebiliyorum. Civ 6`nin yanlis bilmiyorsam 24 subatta yeni bir eklentisi cikti, Australian summer update diye, acaba bu konu ile ilgili paylasim yapilabilecek midir?
Tesekkurler.
Siteye oyunun bütün update ve pack lerini içeren güncel sürüm eklenmiş;
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=488331.0
Bu sürüm istediğiniz pack i ve su zamana kadar cıkan pack ve update leri içermekte ...

Meteturan

Forum Yöneticisi
Sadece bu konuda mı sorun var? Diğer konularda böyle bir duruma rastladınız mı?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.