Torrent-Oyun | SHERLOCK HOLMES - Chapter One (2021) [CODEX] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
HOLMESK KAPAK 3.png

SHERLOCK HOLMES - Chapter One [CODEX]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Deluxe Edition [v 7660 shipping mc + DLC'ler]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 26,2 GB

:pccikistarihi: - 16.11.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir! ( Windows 10 tavsiye edilir!)

türkçe.png
TÜRKÇE ALT YAZI DESTEKLİ

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1137300/Sherlock_Holmes_Chapter_One/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

DLC'LER:
》》Victorian Starter Pack
》》Saints and Sinners

ÖN SİPARİŞ TEKLİFİ

DİJİTAL LÜKS PAKET

Efsanesi Seninle Başlıyor!

Sherlock olarak bu açık dünya dedektiflik macerasında verdiğin kararlarla namın yürüyecek. Aldatmaca, şiddet ve çıkarımlar, elinde olan yeteneklerin sadece bazıları. Gizemli yardımcın ve akıl danıştığın arkadaşın Jon da yanında.

İster sorunları çözmek için kaba kuvvet kullan, istersen de aklını kullanarak zaaflarını tespit ettiğin düşmanlarının bir adım önünde ol. Araştırmacı yeteneklerini güçlendirdikçe hangi durumun ne gerektirdiğine karar ver. Geçmişinle yüzleşerek kaderinde yazan efsaneye dönüşme zamanın geldi.

Sherlock, Sherlock Olmadan Önce

Yetişkinliğe geçiş aşamasında genç bir süvari olan Sherlock ile daha önce hiçbir oyunda veya hikâyede olmayan yollarla itibar kazanacaksın. Efsane olmadan önceki genç kibrini ve saflığını hiç görmemiştik. Artık bu zamanları yaşayacaksın.

Küresel Soruşturma

Bir sonraki ipucunun nereden geleceğini asla bilemezsin. Gerçeğin peşinde, ipuçlarını, dedikoduları, kılık değiştirmeyi, etiketleri ve belirlenmiş kanıtları kullanarak şehri keşfet ve aklında sağlam bir dava kur.

Sakinliğini Koru

Silahlar bir yere kadar yardımcı olur, ancak havalı tarzını korumak için yapabileceğin şeyler de var. Düşmanın zaaflarını parlak gözlem yeteneklerinle ortaya çıkar veya ortamın şartlarından faydalanarak düşmanı ellerini kirletmeden alt et.

Farklı Bir Jon

John Watson'dan önce, en yakın ve tek arkadaşın olan farklı bir Jon vardı. Sahiden, kimdi o?

Kararan Bir Gelgit

19 yüzyılda geçen, hareketli ancak cennet hariç her yere benzeyen bir Akdeniz adası. Adalıların geleneklerine bağlı olması ve yabancıları dışlaması senin işini daha da zorlaştırırken, politik yozlaşma ve suçlar tavan yapmış durumda.

Hakikat ve Yalanlar

Her hikâyenin iki yüzü vardır ve gururlu adalılar da farklı bir hakikat ve adalet algısına sahip. Gerçeği ortaya çıkarmanın yarardan çok zararı olup olmadığına karar vermek ve nasıl bir insana dönüşeceğini belirlemek sana kalmış.

:sistem_gereksinimleri:

sherlock.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

Önemli Not!.png

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
3. torrent DLC AÇICIDIR (DLC UNLOCKER), ilk 2 torrent'ten birini indirenler bu DLC açıcıyı da kullanmalıdır, diğer torrent'ler için kullanmaya gerek yok.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)

güncelleme.png

UPDATE 1 İÇİN TIKLAYINIZ!

Önemli Not!.png

''ue4 sh9 fatal error'' HATASI ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÇÖZÜM ÖNERİSİNE BAKSIN:
(Yorumun Sahibi: мєтαℓℓι¢α16)

Ek Bilgi:
Çözümü uygulayıp hata almaya devam ederseniz pc'yi kapatıp açarak tekrar oynamayı deneyiniz.

Merhabalar,

Oyunda ue4 sh9 fatal error hatası ve oyundan atma hatası için; konuda update dosyasının içinde iki klasör, bir exe var. Klasörleri gerekli yerlere atıyoruz, exeyi oyunun exesi ile değiştiriyoruz.

Sonrasında;

1. Adım : Yönetici Olarak Çalıştırın

- Masaüstündeki oyun simgesine sağ tıklayın ve ardından özelliklere gidin.
- Özellikler bölümünde, Yönetici olarak çalıştır yazan sütunu seçmeniz veya işaretlemeniz gerekir.
- Uygula ve Tamam'a basın.
- Bu programı sadece bir kez yönetici olarak çalıştırmak istiyorsanız.
- Basitçe sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.

2. Adım : Görüntü Keskinleştirmeyi Devre Dışı Bırakın

- Windows tuşuna basın ve Nvidia Kontrol panelinde arama yapın.
- 3D ayarlarını yönet'e tıklayın ve program ayarları altında oyunun exe dosyasını bulun.
- Görüntü netleştirmenin önüne tıklayın ve kapatın.
- Ayarlandıktan sonra, tamam'a tıklayın ve uygulayın.

Adım 3 : Kayıt Defteri Dosyasını Düzenleme TDR Düzeltmesi

- Windows + R tuşlarına basın ve “regedit” yazın.
- HKEY_LOCAL_MACHINE > Sistem > CurrentControllerSet > Kontrol > Grafik Sürücüsü'nü genişletin.
- Grafik sürücüleri altında, TdrWatch'a tıklayın.
- TDR Recovery'yi 1 olarak ayarlayın ve Tamam'a basın.

4. Adım : Diğer Düzeltmeler

- Farklı uygulamaların Yer Paylaşımlarını devre dışı bırakın ve hız aşırtma ve daha fazlası gibi uygulamalardan çıkın.
- Masaüstündeki oyun simgesine sağ tıklayın ve ardından özelliklere gidin.
- Ekran optimizasyon seçeneklerini (Tam ekran iyileştirme olarakta yazabilir.) devre dışı bırakmak için işaretleyin.
- Tamam'ı tıklayın ve uygulayın.
- PC'nizi yeniden başlatın
.

Ben sorunu böyle çözdüm, umarım hatayı alan arkadaşlarda da işe yarar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Rica ederim dostum, evet yaklaşık 9 GB düşmüş, çok önermem ama belki Fitgirl birkaç GB daha düşürebilir, istersen onu da bekleyebilirsin.
gece bırakır yatarm codex hızlı hızlı kurulur oynamak isteyeceğim zaman. 10 GB için de uğraşılmaz repackle haklısın. Fitgirl yetişmez büyük ihtimal.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
bu sherlock oyunları aşırı sıkıcı oluyor hiç yenilik getirmiyorlar grafik yenileyip sürüyorlar rekabet olmadığı için rahatça ekonomik olarak kazanç sağlıyorlar benim görüşlerim bu yönde devrimsel nitelikte değişimi bırak hani ortalama bir değişim bile yapmıyorlar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu sherlock oyunları aşırı sıkıcı oluyor hiç yenilik getirmiyorlar grafik yenileyip sürüyorlar rekabet olmadığı için rahatça ekonomik olarak kazanç sağlıyorlar benim görüşlerim bu yönde devrimsel nitelikte değişimi bırak hani ortalama bir değişim bile yapmıyorlar
Zannettiğin kadar para kırdıklarını zannetmiyorum dostum.1 milyon adet satış yaptıkları belki olmuştur ama 2 milyon satış yapabildiklerinden şüpheliyim.Oyunun kemik bir kitlesi var, oyunda yapılabilecek değişiklikler ekstra masraf anlamına geldiği için onlar da bütçe ve çaplarına göre değişiklik yapıyordur diye tahmin ediyorum.Zaten firma da öyle büyük bir firma değil, Sherlock Holmes haricinde bilinir bir markası yok.Anca büyük bir firmanın eline geçerse güzel bir aksiyon mekaniğiyle oyunun çehresi ve kitlesi değişebilir.Tabi bunun yanlış kullanılmasıyla ters tepme ihtimali de var.

Bu arada seriyi hiç oynamadım ama kabaca nasıl oynandığını biliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Sherlock Holmes, annesinin ölümü ile alakalı soruşturma hakkında bilgi bulmak için polis arşivine gidip yaşadıkları evi buluyor,
o eve giderken oyun the ue4-sh9 low level fatal error hatası verip kapanıyor.

Çözümü ile ilgili bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba arkadaşlar,

Sherlock Holmes, annesinin ölümü ile alakalı soruşturma hakkında bilgi bulmak için polis arşivine gidip yaşadıkları evi buluyor,
o eve giderken oyun the ue4-sh9 low level fatal error hatası verip kapanıyor.

Çözümü ile ilgili bilginiz var mıdır ?

Teşekkürler.
Aşağıdaki Update 1'i deneyebilirsin dostum, umarım işe yarar.

güncelleme.png

UPDATE 1 Eklenmiştir.
Herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu update'i kullanabilirsiniz.
İyi oyunlar herkese.

PATCH NOTLARI
》》 UPDATE 1
Şifre: .x.X.RIDDICK.X.x.

pesimist28

Torrent-Oyun.com
Rica ederim dostum, evet yaklaşık 9 GB düşmüş, çok önermem ama belki Fitgirl birkaç GB daha düşürebilir, istersen onu da bekleyebilirsin.
Selamlar, genelde hep dodi öneriyorsunuz bunun belli bir sebebi var mıdır? Ben çoğu oyunumu ft indiriyorum yani kötü bir şey varsa ona göre bende hep dodi indireyim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamlar, genelde hep dodi öneriyorsunuz bunun belli bir sebebi var mıdır? Ben çoğu oyunumu ft indiriyorum yani kötü bir şey varsa ona göre bende hep dodi indireyim
Hocam FLT, CODEX, CPY, SteamPunks, Baldman, EMPRESS, GOLDBERG, SKIDROW, HOODLUM vb. isimler oyunu kıran asıl grupların ismi oluyor.DODI, Fitgirl, Xatab vb. gruplar da bu kırılan sürümler üzerinden boyut düşürerek yeniden paketleme yapıyorlar (repack).Bir oyunu FLT kırdıysa DODI vb. gruplar da onun kırdığı sürüm üzerinden repack yapıyor.Kişi için boyut önemli değilse repack'siz yani FLT sürümü indirebilir ama repack tercih edecekse Fitgirl yerine DODI tavsiye ediyorum çünkü en düzgün repacker'lardan biridir.Üstteki arkadaşın da belirttiği üzere Fitgirl'de belli bir yüzdede takılma ve isdone hataları alınabiliyor (herkeste yaşanmadığı için paylaşıyorum).Şimdi arkadaşa dönüp ''neden Fitgirl tercih ettin'' de diyemiyorum çünkü neredeyse boyutları aynıyken ondan yana tercih kullanmış.

fitgirl 12.6 da takılıyor ilerlemiyor çok mu beklemem lazım bilgisi olan ?
Hala aynı yüzde de takılı kaldıysa aşağıdaki adımları uygulayabilir veya başka torrent deneyebilirsin.

• Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

Aşağıdaki Update 1'i deneyebilirsin dostum, umarım işe yarar.

Ekli dosyayı görüntüle 250391
UPDATE 1 Eklenmiştir.
Herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu update'i kullanabilirsiniz.
İyi oyunlar herkese.

PATCH NOTLARI
》》 UPDATE 1
Şifre: .x.X.RIDDICK.X.x.
Dosyaları gerekli yerlerine attım, exe dosyasını da oyunun exe dosyası ile değiştirdim. Sanırım doğru yaptım ama işe yaramadı. Yinede teşekkürler dostum.

Oyunu severek oynuyordum :( O bölümün geçilmiş save bakacağım mecbur ama ileri ki bölümlerde yine hata vermeyeceği kesin değil :(

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dosyaları gerekli yerlerine attım, exe dosyasını da oyunun exe dosyası ile değiştirdim. Sanırım doğru yaptım ama işe yaramadı. Yinede teşekkürler dostum.

Oyunu severek oynuyordum :( O bölümün geçilmiş save bakacağım mecbur ama ileri ki bölümlerde yine hata vermeyeceği kesin değil :(
Üzgünüm, kullanmadığım için update konusunda yapabileceğim bir şey yok maalesef.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt