Shadow Of War Grafik Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Sitede ki Gold Edition Repack sürümünü indirdim oyun gayet normal çalışıyor ancak grafikler ultra ayarlarda bile berbat gözüküyor her türlü ayarı kurcaladım oyun içinden ama hala aynı böyle piksel piksel herşey buğulu gibi net değil bir fikriniz var mı? teşekkürler

Hadok

Torrent-Oyun.com
High Resolution Texture Pack bulup kurman gerekli

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Ne kadar anlaşılıyor bilmiyorum ama oyun içinden her türlü ayarı denedim diyebilirim. Ultra ayarlar bu
2.jpg 3.jpg

Son düzenleme:
Ne kadar anlaşılıyor bilmiyorum ama oyun içinden her türlü ayarı denedim diyebilirim. Ultra ayarlar ve full çözünürlük bu.
Ekli dosyayı görüntüle 238430 Ekli dosyayı görüntüle 238431
Evet bariz şekilde sorun var. Sanki çözünürlük çok düşükmüş gibi. Ekran kartı nedir? Driverleri kaldırıp yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca o dlc ler dahil sürümde bu sorunu halletseniz bile oyun bir yerden sonra ilerlemiyor. Sürüm sıkıntılı. Tek yol ya eski versiyonu indireceksiniz ya da orjinal alacaksınız.

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Evet bariz şekilde sorun var. Sanki çözünürlük çok düşükmüş gibi. Ekran kartı nedir? Driverleri kaldırıp yüklemeyi denediniz mi? Ayrıca o dlc ler dahil sürümde bu sorunu halletseniz bile oyun bir yerden sonra ilerlemiyor. Sürüm sıkıntılı. Tek yol ya eski versiyonu indireceksiniz ya da orjinal alacaksınız.
8 GB RX 590 Kullanıyorum. Driverlerım güncel ama kaldırıp denemedim üşendim açıkçası. Belki bir çözüm bulabilirim diye bir kaç gün daha bekleyip olmazda diğer sürümleri indireceğim teşekkürler.

8 GB RX 590 Kullanıyorum. Driverlerım güncel ama kaldırıp denemedim üşendim açıkçası. Belki bir çözüm bulabilirim diye bir kaç gün daha bekleyip olmazda diğer sürümleri indireceğim teşekkürler.
Dediğim gibi çözüm bulsan bile o oyun bir yerden sonra oynanmıyor..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Daha önce bende de benzer bir sorun olmuştu.Oyunun ilk kırılan ve repack'lenen sürümünü indirmiştim.O zamanki ekran kartım Gtx 1050'ydi.Oyun garip bir şekilde ne kadar ayar yaparsam yapayım uzaktaki çizimler hem bulanık görünüyordu hem kenarları çizik çizik görünüyordu.Yani sanki anti-aliasing ayarı kapalıymış gibi.Hani bazen oluyor ya bu ayarın asıl açık olması da bu soruna yol açar.Ama ne yazık ki sorun bu da değildi.

Her neyse, daha sonra hem Mordor'ı tekrar oynayacağım için, hem arada başka oynayacağım oyunlar olduğu için oynamadım oyunu.Daha sonra eski ekran kartım bozulup yerine Gtx 1060 alınca meraktan tekrar kurdum ve bu sefer aynı sorunu yaşamadım.Olayda değişen tek şey ekran kartıydı [ram de eklendi ama alakası olduğunu sanmıyorum].Bence bu sorun oyun içi ayarlarla alakalı değil.Ekran kartının otomatik optimizesi veya ordaki ayarlarla alakalıdır.Yanılmıyorsam AMD için Radeon Adrenalin programı, Nvidia için de Nvidia Experience programı bu görevi görüyor.Oraları kurcalayarak bir şeyleri değiştirebilirsin belki.

Sitede bulamadım atabilir misin
@Zeonn

Eski sürümü istiyorsan burdan indirebilirsin.

https://1337x.to/torrent/2510605/Middle-Earth-Shadow-of-War-CODEX/

Aslında aynı olay bende de olmuştu .Benim ekran kartım gtx 1650. Ultraya çekiyordum 40 fps e düşüyordu ama oyunun grafikleri sanki değişmiyordu. Ayrıca sadece bu oyunda değil fifa 20'de de oluyordu.

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Sorunu çözdüm arkadaşlar eğer hala aynı sorunu yaşan varsa konuya yazın yardımcı olabilirim

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Görüntünün öyle gözükmesinin sebebi Çözünürlük ayarıymış. Çözünürlüğü oyun otomatik olarak düşük gösteriyor. Oyun içi ayarlardan da değiştirmene izin vermiyor. Bende bir kaç şey kurcalayıp çözmeyi başardım. Orjinal oyunda da aynı sorun varmış. Windows 10'un sebep olduğu bir hata olduğunu düşünüyor çoğu kişi

Görüntünün öyle gözükmesinin sebebi Çözünürlük ayarıymış. Çözünürlüğü oyun otomatik olarak düşük gösteriyor. Oyun içi ayarlardan da değiştirmene izin vermiyor. Bende bir kaç şey kurcalayıp çözmeyi başardım. Orjinal oyunda da aynı sorun varmış. Windows 10'un sebep olduğu bir hata olduğunu düşünüyor çoğu kişi
Peki nasıl çözünürlüğü değiştirdin biraz daha açar mısın

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Peki nasıl çözünürlüğü değiştirdin biraz daha açar mısın
Dostum kesin bir şey diyemiyorum çünkü baya bir kurcaladım bir çok yolu bir çok kez denedim. Belgelerimde ki oyunun ayar dosyalarını not defteri ile açıp değiştirdim fakat olmadı. bu sırada oyun kapalıydı ve kapatmadan önce ekran oranını borderless seçmiştim belki bir etkisi olur diye. daha sonra oyunu .exe özelliklerinden yönetici olarak çalıştırıp, oyun açılırken görev yöneticisinden yüksek öncelik ayarlardım. oyuna girdiğimde yine aynıydı çözünürlük ve az önce dediğim gibi borderless seçeneğindeydi. onu full screen yapınca düzeldi.

Dostum kesin bir şey diyemiyorum çünkü baya bir kurcaladım bir çok yolu bir çok kez denedim. Belgelerimde ki oyunun ayar dosyalarını not defteri ile açıp değiştirdim fakat olmadı. bu sırada oyun kapalıydı ve kapatmadan önce ekran oranını borderless seçmiştim belki bir etkisi olur diye. daha sonra oyunu .exe özelliklerinden yönetici olarak çalıştırıp, oyun açılırken görev yöneticisinden yüksek öncelik ayarlardım. oyuna girdiğimde yine aynıydı çözünürlük ve az önce dediğim gibi borderless seçeneğindeydi. onu full screen yapınca düzeldi.
Bir deneyeyim o zaman

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt