SHADOW OF WAR ALL DLCS + 4K CINEMATICS & HD TEXTURE PACKS [FitGirl] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR – DEFINITIVE EDITION – V1.20 + ALL DLCS + 4K CINEMATICS & HD TEXTURE PACKS - FitGirl
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 35.3 GB

:pccikistarihi: Eylül 2018

:pcnot:Torrent ekledikten sonra dil paketlerinden sadece "ENG" seçin diğerlerini indirmenize gerek yok. Bütün DLC ve ekstraları kapsar, V1.20 update mevcuttur.

:pcnot:4K Görüntü Torrent: 21GB HD Texture Torrent Boyutu: 7GB Ektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor'u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçisiyle nasıl eşsiz kişisel hikayeler ürettiğini görün ve Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith'lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin.

Middle-earth™: Shadow of War™ Genişlemesinde hiçbir şey unutulmayacak.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-2300, 2.80 GHz

Ekran Kartı: AMD HD 7870, 2 GB / NVIDIA GTX 660, 2 GB

Bellek: 6 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 70 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: AMD FX-8350, 4.0 GHz / Intel Core i7-3770, 3.4 GHz

Ekran Kartı: AMD RX 480, 4 GB or RX580, 4GB / NVIDIA GTX 970, 4GB or GTX1060, 6GB

Bellek: 12 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 70 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Moderatör
Sabahın köründe eline sağlık :)) İndirsem mi yoksa indirmesem mi ikilemde kaldım. Middle-Earth shadow of mordor oynamadım sonuçta.

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi
Rica ederim ne demek.

Her ikisini de oynamanı öneririm. İkisi de mükemmel oyunlar.

ankebut47

Torrent-Oyun.com
bu oyunun önceki oyundan farkı ne acaba hikaye farklıysa indireceğim önceki bölüm iyiydi teşekkürler

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi
bu oyunun önceki oyundan farkı ne acaba hikaye farklıysa indireceğim önceki bölüm iyiydi teşekkürler
Ekstra olarak DLC'ler var. HD görüntü ve 4K videolar ekleniyor. Biraz fantezi olsun diye yapılmış bir sürüm.

longec12

Torrent-Oyun.com
Codex indiriyordum ama iptal edip buna geçsem olmazmı yani sonuçta aynı içerik var değilmi ?

AirzunSL

Torrent-Oyun.com
Oyunun kendisi ile birlikte 35 gb mı bu?

Edit: Oyunu indirdim ama yüklemesi 5 saat sürdüğü için yüklemedim. Yüklerken pcyi çok yoruyor.

Son düzenleme:

ciftci26

Torrent-Oyun.com
Merhaba bende bu loading screenler çok uzun sürüyor (5 dakika min),bundan 4-5 ay önce repack sürümünü yüklemiştim onda böyle sıkıntı yaşamamıştım.Fps düşüşü de olmuyor sadece bu loading screenler oldugundan çok fazla zaman alıyor.Yardımcı olabilir misiniz?

Loading ekranları uzun sürüyor evet bu oyunun versiyonu ile alakalı. v1.21 de bu sorunu halletmişler ancak o sürüm de henüz kırılmadı. Ayrıca repack oyunlar için şunu söyleyebilirim ki, bu oyunu tamamen kurmam 5-5.30 saat sürdü ve akşama doğru oyunu kurduğum 2 TB lik diskim bozuldu. Repackların ciddi anlamda disklere zarar verdiğini düşünüyorum..

~ßluèMooN~

Bora Özdemir | BlueMoonTR
Oyunun sadece hd packi 41 gb. Fitgirl nasıl bir şey yapmışsa artık.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.