TO Haber | Shadow of the Tomb Raider'ın sistem gereksinimleri belli oldu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Lavoisier

-TO-
Süper Editör
haber.png

Lara Croft'un zorlu macerası dünyanın az bilinen kısımlarına götürecek olan oyun, PC platformunda daha kaliteli çalışacak. Önerilen sistem gereksinimlerine baktığımızda bir önceki oyunla aynı seviyede olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Minimum:

İşlemci: i3-3220 INTEL veya AMD eş değeri

Bellek: 8 GB RAM

GPU: Nvidia GTX 660/GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Hafıza: 40 GB gerekli alan

Önerilen:

İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz veya AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz

Bellek: 16 GB RAM

GPU: Nvidia GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480, 8GB

DirectX: Version 12

Hafıza: 40 GB gerekli alan

sontarz

Torrent-Oyun.com
bekliyoruz ama türkçe yama çıkmadan oynamak istemiyorum inşallah hemen çıkar

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.
Gecen oyundan bir farkı yok siddetele bekliyoruz oyunu insallah denuvosuz cıkar

DeSeRT

The Gladiator
Oha 16 gb ram istiyor :D Anlaşılan sistemi sömürcek bu oyun :D İnşallah ultra'da oynarız, grafikleri muazzam görünüyor.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
İlk defa minimumda 1050 ti gördüm. Allahu ekber.

195

Korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin.
Bu oyunda optimizasyon sorunu çıkarsa vay sevenlerinin haline. ;D

DeSeRT

The Gladiator
İlk defa minimumda 1050 ti gördüm. Allahu ekber.
Onların doları varsa , bizim Allah'ımız var !!! Her neyse ben şu bankamatikten 59 bin lira mı bi çekip geleyim. Bizim Allah'ımız var !!! nasılsa
Bu oyunda optimizasyon sorunu çıkarsa vay sevenlerinin haline. ;D
Yıkılırım başgan :confused: Ağzını hayra aç.
Keşke bunda opti sorunu çıkacağına Witcher 3'de opti sorunu çıksaydı. Zaten oynamıyorum :rolleyes::confused:

195

Korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin.
Onların doları varsa , bizim Allah'ımız var !!! Her neyse ben şu bankamatikten 59 bin lira mı bi çekip geleyim. Bizim Allah'ımız var !!! nasılsa

Yıkılırım başgan :confused: Ağzını hayra aç.
Keşke bunda opti sorunu çıkacağına Witcher 3'de opti sorunu çıksaydı. Zaten oynamıyorum :rolleyes::confused:
Witcherlar kovalasın seni. ;D Ne yaptı bu oyun sana ?

ISKA

Seviye 13
Rise of the tomb raider genel olarak iyiydi aslında. Çok nadir 1-2 yerde 50 fpsye düşmüştü bende onun haricinde genel olarak hep 60 fps oynamıştım 1080pde. İyi olabilir yine optimizasyonu ama denuvo olacağından sıkıntı olabilir.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
pcye portlayanlar Deus Ex: Mankind Divided bunuda önce portlamış bu yüzden çekincelerim var malum Deus Ex: Mankind Divided optimasyonu kötü olan bir oyundu umarım aynı hataları yapmazlar yoksa benim için kötü olur beklediğim bir oyun çünkü

DeSeRT

The Gladiator
Rise of the tomb raider genel olarak iyiydi aslında. Çok nadir 1-2 yerde 50 fpsye düşmüştü bende onun haricinde genel olarak hep 60 fps oynamıştım 1080pde. İyi olabilir yine optimizasyonu ama denuvo olacağından sıkıntı olabilir.
pcye portlayanlar Deus Ex: Mankind Divided bunuda önce portlamış bu yüzden çekincelerim var malum Deus Ex: Mankind Divided optimasyonu kötü olan bir oyundu umarım aynı hataları yapmazlar yoksa benim için kötü olur beklediğim bir oyun çünkü
Önceki oyuna göre grafik iki kat daha gelişmiş :confused: Çok büyük sorun teşkil edecek gibi. Dua edelim de oyun keşif üzerine kurulu olsun, önceki oyundaki gibi çatışmaya falan girersek ağır drop yiyeceğiz gibime geliyor, patlama efektleri vs. :confused: İnşallah güzel bi optimizasyon olur.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
ilk oyuna benzer uygun fiyattan çıksa alırdım da malum doların hali rıse of tomb raider 90 liraydı bu 209 indirim ve Türkçe yama bekleyeceğiz..

ardaaslan

Profesyonel Oyuncu
Az bir zaman kaldı kısa sürede kırılır inşallah

Son düzenleme:

noktv

Torrent-Oyun.com
ben fps hiç görmedim ve yaşamadım ps4 ve pc de nasıl bir şeydir onuda bilmem konusunu oynarken oyunun :) ama online oynarken yaşadım internet 100 mgbit oldugu zaman yaşadım online da dedigim gibi oyunun konusunu oynarken asla fps düşüşü yaşamadım hangi oyun olursa olsun

EfsaneGazoz

Bu dünyada boşuna yaşıyorsun, g*tünü kaşıyorsun.
Minimum olarak i3 3220 istemesi güzel ekran olarak 650 Ti iyi bu oyun da kırılırsa iyi olur diyeceğim ama boyut 40 GB len azıcık Türkiyeyi düşünün internet yetmiyor RePack var gerçi ama o oyunun bilgisayara sığdırmak var bir 2020'de Windows 7'ye güle güle diyoruz.

emremremre987

Torrent-Oyun.com
bu oyunu arkadaşımın xbox one x i ile 4k da oynayacağım muhtemelen 4k mediumda oynatır

EfsaneGazoz

Bu dünyada boşuna yaşıyorsun, g*tünü kaşıyorsun.
Bu sistem gereksinimlere bakarsak optimizasyon iyi sanırsam çünkü en düşük ekran kartı olarak GTX 660 önermiş ben de 650 Tİ 1 GB ekran kartı var herhalde kaldırır bu arada Forza Horizon 4 Demo indirdim oyun optimizasyon baya bir iyi olmuş 3'te 20 den 10'dan geçilmeyen FPS şimdi 30 sabit veriyor ayrıca tüm ayarlar aynı olmasına ve oyun 2 GB ekran kartı isterken benim 1 GB ekran kartı ile oynamama rağmen gayet iyi yani tatlı ve şirin forumlar.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt