Shadow of the Tomb Raider The Path Home [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ismaily

Torrent-Oyun.com
Türkçe yama kurdum çalıştı.
(292. Definitive Edition yazılı olanı kurdum)
Oyunu ekleyene ve Türk Yama ekibine tekrar teşekkürler...

Son düzenleme:

DarkLord-71

Torrent-Oyun.com
Beyler kalabalık yere gelince aniden fps düşmesi sizdede oluyormu gtx 1050 var acayip fps düşüyor neden olabilir? Ayarlar düşükte.

ccakmakkk

Torrent-Oyun.com
Selamun aleyküm beyler bende oyunun hem craft sürümü hemde bu dlc sürüm var ama ikisinide çalıştıramıyorum 50 tane crack denedim olmdı eski ekran kartımda direk açılıyo suan rx 590 var ve açamıyorum oyun açılıyor siyah ekran ve sonra direk kapanıyor sorunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi ??

sistem
rx 590
amd fx 8320
12 gb ram

fc1905

Torrent-Oyun.com
merhabalar uzun bir zaman sonra tekrar oyun yuklemek icin geldim indirme linkini goremedim onceden oyunun sistem gereksinimleri altındaydı simdi nerede acaba yardımcı olabilirmisiniz

fc1905

Torrent-Oyun.com
merhabalar steam hatası veriyor
failed to intialize steam hatası veriyor

cemcengiz

Torrent-Oyun.com
ben oyunu indirdim kurdum oyunu açıyorum play diyorum siyah ekran yapıyor 5 saniye sonra masa üstüne geri atıyor oyunu bir türlü açamadım yardımcı olur musunuz

eraybozkurt

Torrent-Oyun.com
Oyunun simgesine çift tıklayınca steam açılıp oyunun sayfasını açıyor, satın alma seçenekleri çıkıyor. Sorun nedir acaba?

DeaDLy34

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ben oynarken kadının üstü hep siyah büyük noktalar dolu dolanıyor üzerinde nasıl düzelte bilirim ?

ackurt1987

Torrent-Oyun.com
dialoglar ve karakterlerin çıkardığı sesler yok ya ses olmayınca alt yazıda çıkmıyor yokmu bunun çözümü bu sürümü indirdim

ak617

Torrent-Oyun.com
BU OYUNLARIN İNDİRME LİNKİNİ BEN NEDEN BULAMIYORUM ARKADAŞ??ŞU SİTEYİ ADAM AKILLI ANLAŞILIR YAPIN BARİ

ak617

Torrent-Oyun.com
SİTENİN İÇİNE SIÇMIŞSIN ADMİN.ESKİDEN DAHA İYİYDİ BU SİTE.HERŞEYİ BİRBİRİNE KATMIŞSIN BU NE YA??

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt