Shadow of the Tomb Raider [DLC + CPY crack] - FULL - Tek Link indir Download - Hızlı indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Shadow of the Tomb Raider [DLC + CPY crack] [CPY] - FULL - Tek Link indir Download - Hızlı indir

:pcindirmeturu:Google Drive
:pcsurum:CPY
:pcboyut:1.77 GB

NOT :

Elinizde hali hazırda Shadow of the Tomb raider dosyaları varsa fakat dosyalar eski sürüm olduğu için crack çalışmıyorsa bunu indirin

Tüm DLC'ler ,UPDATE Ve CPY Crack

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

[/hr]

Moderatör tarafında düzenlendi:

kanfur

Torrent-Oyun.com
Aynı şekilde far cry 5 içinde yapılırsa süper olur.

shradder

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.. Şuana kadar paylaşılan 2 sürüm ve 2 crack i de indirdim. Hepsi açıldı.. Ancak sorun Lara ve diğer karakterlerin hepsinde siyah karıncalanma var.. Bir türlü geçmedi. Yardım lütfen...

Simon87

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.. Şuana kadar paylaşılan 2 sürüm ve 2 crack i de indirdim. Hepsi açıldı.. Ancak sorun Lara ve diğer karakterlerin hepsinde siyah karıncalanma var.. Bir türlü geçmedi. Yardım lütfen...
ekran kartını güncelle ben baya ilerledim her hangi bir sorun ile karşılaşmadım şuna kadar

Bu dosyalardaki DLC'ler önceki paylaşılanlardan farklı mı? İçindeki DLC'lerin içeriklerini de yazsaydınız daha açıklayıcı olurdu.

Saygılar...

eee biz oyunun tamamını CPY olanı indirdik 2 gün önce bunu indirmemize gerek var mı ayrı olarak?

Merhabalar dosyayı indirdim fakat 7.zip programı açmıyor tekrar indirdim yine açmıyor öyle durumda olan var mı

Sheriff Buffalo

Torrent-Oyun.com
Bu dosyaları ayrı ayrı değil de Tomb Raider oyunu çatısı altında yayımlanırsa daha iyi olmaz mı? Yani oyunun indirim sayfasında tek tek linkler olsa hiç fena olmaz..

master4141

Torrent-Oyun.com
Bende unable to open bigfile bigfile.000 hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?

eski sürüm içinmiş bu oyunun ana sayfasında yazsaydı daha iyi olmaz mıydı? eski sürümü sildim bu sitedekini indirmeye başladım onunda inmesi günler alacak :(

manyak1979

Torrent-Oyun.com
Bendede rastgele donma sorunu var. önceleri bazı nevaleyi alırken donuyordu ara sıra, sonra rastgele donmaya başladı şimdi ise 10 dakika bile oynayamadan donuyor. Görev yöneticisinden kapatmadan çıkamıyırum. Oyun maalesef şu an oynananmaz halde.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt