Shadow of the Tomb Raider [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Shadow of the Tomb Raider[CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY :)

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 35.43 GB

:pccikistarihi: 17 Kasım 2018

:pcnot: Oyun en son sürüme güncellenmiş ve tüm DLC'leri içerir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Lara Croft’un Tomb Raider olma yolundaki belirleyici anlarını deneyimle. Shadow of the Tomb Raider'da, Lara ölümcül bir ormanda hayatta kalmak, korkunç mezarların üstesinden gelmek ve hayatının en kara gününden aydınlığa çıkmak zorunda. Dünyayı Maya Kıyametinden kurtarmak için zamanla yarışan Lara bu macerada çelikleşerek Tomb Raider'a dönüşüyor.

Hayatta ve Ayakta Kal: Ölümcül ormana meydan oku! Derin yarık ve tünellerle dolu yeraltı dünyasını keşfet.
Ormanla Bir Ol: Lara ormanı avantaja dönüştürmek, bir jaguar gibi aniden saldırıp sonra yok olmak ve düşmanın yüreğine korku salmak zorunda.
Acımasız Mezarları Keşfet: Ürkütücü mezarlar ölümcül tuzak ve bulmacalarla dolu, ulaşmak için alışılmadık ileri teknikler gerekiyor.
Yaşayan Bir Tarihi Açığa Çıkar: Saklı bir şehri ve içindeki muazzam büyüklükte bir merkezi alanı keşfet.

:surum:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 64 bit
İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
DirectX: Sürüm 12
Boş Alan: 40 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Alternatif Linklerden'de İndirebilirsiniz

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
reyis şu hitmanada bi bakın artık lütfen yeni crack mi gelcek ne gelcekse bi oynıyamadık lütfen bekliyoruz sabahtan beri :(
Hitman şuan her bilgisayarda çalışmıyor onun içinde yeni bir fix çıktı fakat henüz kaynaklara düşmedi düştüğü zaman siteye eklenecektir.

onurbey200

Torrent-Oyun.com
i5 3330 işlemcim ve R7 240 4 GB Ekran kartım var Oynayabilirmiyim bu oyunu acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt