Torrent-Oyun | SEVERED STEEL [GOG+CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Severed Steel KAPAK 4.3.png

SEVERED STEEL [GOG+CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam + GOG (Digital Deluxe Edition)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 3,6 GB

:pccikistarihi: -17.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE Dil Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1227690/Severed_Steel/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Akıcı bir akrobasi sistemi, yok edilebilir voxel çevreler, tonla ağır çekim ve eşsiz, tek kollu bir ana karakter sunan Severed Steel, şık ve içgüdüsel bir tek oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu. Sen, tetikteki parmağın ve çelik burunlu botların ağzına kadar kötü adamlarla dolu devasa bir yapıya karşı. Duvarda yürümeler, taklalar, dalışlar ve yerde kayışları ardı ardına ekleyerek tüm düşmanlarını alt et.

Ana Özellikler

Eşsiz bir dövüş deneyimi

Ayağı çabuk, tek kollu nişancı Steel olarak göreve çık. Şarjör değiştirmek yok; iyi nişan al ve düşmanlarının soğuk cesetlerinden dolu silahlar kapmak için gözünü dört aç.

Şık dövüşler

Kurşunlardan kaç, duvarlardan zıpla, kayarken tekme at, silahını fırlat... Yoğun ve çılgın çatışmalardan sağ çıkan olmak için ne gerekiyorsa yap.

Tamamıyla yok edilebilir çevre

Duvar alçılarını 4.7 mm kurşunlarla del geç, .50 kalibrelik saçmalarla kalın betonları deş veya kolundaki topla yüzeylerde koca koca delikler aç.

Dinamik yapay zekâ

Önceden kurgulanmamış, takım tabanlı dinamik yapay zekâ sayesinde hiçbir savaş bir diğerine benzemiyor.

Erişilebilirlik
Zorluk, görseller, ses, kontroller, gezinme ve dahası gibi bir dizi ayarlanabilir seçenek

Seviye Editörü (Steam Atölye Desteği ile)
Yeni seviyeler yaparak bunları topluluk ile paylaşın. Not: Bu özellik beta aşamasındadır ve oyun yayınlandıktan sonra güncellenmeye devam edilecektir

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Stylized gun violence and bloodshed.
:sistem_gereksinimleri:

seve.png

:oyunfragmani:

OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere Digital Deluxe Edition-GOG sürümüdür (daha güncel).
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

SEVERED STEEL 300.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
eline saglık Migrenin içinden geçen bir oyun daha geldi şükür.
:)
Teşekkür ederim hocam, migreni olanlar için biraz sıkıntı olabilir doğru.Oynayacak arkadaşlar sesi çok yükseltmeden oynarlarsa daha iyi olur.Durduk yere başınızı ağrıtmasın oyun. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu aralar baya bir oyun paylaşıyorsunuz hocam elinize emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim hocam.Eylül ayı, oyunlar için güzel bir aydır.Yazdan çıktık ya, yavaş yavaş güzel oyunlar da çıkmaya başlayacaktır.Ben de güzel olabileceğini düşündüğüm oyunları elimden geldiğince vakit ayırıp eklemeye çalışıyorum işte.Denuvo koruması olmasa Deathloop'u ve Alan Wake Remastered'ı da paylaşacaktım fakat onun gibi büyük oyunların Denuvo'suz olması bu durumda şart maalesef.

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Teşekkür ederim hocam.Eylül ayı, oyunlar için güzel bir aydır.Yazdan çıktık ya, yavaş yavaş güzel oyunlar da çıkmaya başlayacaktır.Ben de güzel olabileceğini düşündüğüm oyunları elimden geldiğince vakit ayırıp eklemeye çalışıyorum işte.Denuvo koruması olmasa Deathloop'u ve Alan Wake Remastered'ı da paylaşacaktım fakat onun gibi büyük oyunların Denuvo'suz olması bu durumda şart maalesef.
Belki denuvo kaldırılır o zaman kırılır oyunlar bekleyelim napalım :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Hocam henüz Alan Wake Remastered çıkmadı, 5 Ekim'de çıkıyor. Büyük ihtimalle Denuvo'suz çıkacaktır Epic Games'den dolayı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam henüz Alan Wake Remastered çıkmadı, 5 Ekim'de çıkıyor. Büyük ihtimalle Denuvo'suz çıkacaktır Epic Games'den dolayı.
Aşağıdaki ''13-19 Eylül'de radarımızdan kaçan oyunlar'' haberinde Alan Wake'i görünce çıktı zannettim.Ben de Denuvo'suz diye biliyordum ama kırılmayınca Denuvo'ludur diye düşünüp aslında biraz da şaşırdım.Büyük ihtimal dediğin gibi Denuvo'suz olarak çıkacaktır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt