Sevdiğim Kızın Zaman İstemesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

cmbmysr

Torrent-Oyun.com
Gençler benim 5 senelik bir ilişkim vardı ve bitti. Ben ayrıldım , sonra tekrar konuşmaya başladık hatta barışmış gibi bir şeyiz.2 seneden beri konuşuyoruz ama tam barışmadık. Sürekli zaman lazım , bana zaman ver diyip geçiştirdi. Buluşalım dediğimde sürekli bahane üretiyor ve buluşmadık hiç. Okuldayken asla yazmaz konuşmaz. Okulu dibimde eve dönerken seni bırakayım diyorum arkadaşlarım bilmiyor onların ağzına laf vermek istemiyorum tarzı şeyler söyleyip duruyor. Benden sakladığı bir şey var gibime geliyor yada başka birisi. Ona sorduğumdada güvenmiyorsun bana diye kızıyor. Ne yapmalıyım çok karışık bir durumdayım :/

Yok mu ortak arkadaşınız, sevdiğin hakkında bir kaç şey sormalık? İlk sen ayrıldığın için korkuyor olabilir. Ve illa ki kızlar biliyordur. Onlardan senin için olumsuz bir şey söyledilerse ondan da çekiniyor olabilir.

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Kardo bunu demem gerek kız senden sıklmış olabilir benimde 1 2 tane öle ilişkim oldu 1 tanesiyle 3 yıl boyunca sevgili kaldık ve en sonunda cabamla beraber kız benden sıkldıgını idda edip gitti ve arkasında bile bakmadı . Bana cok koymuştu.

Ve aradan 1 kaç yıl geçtikten sonra kızı Gene gördüm görüştü bu sefer ben hiç pas vermedim çünkü yeni sevgilim vardı bu kim dedinde sevgilim dedim zaman onun yüzündeki o ifadeyi sana anlatamam her nekadar kafaya takma desemde bu aşk denen illeti bende yaşadığım içi kafana takıcaksın gece yatamıcaksın hayal kuracaksın. bunları bende yaşadım şuan yaşım 22 , kızla nişanlanma aşamasına geldik.
Allah yolunu hayır etsin eyer kız seni hala geveleyip cevir yorsa kız sıklmıştır.
ama bunu dile getirmiyordur emin. ol

Onur.G

Şimdi Sen Hangi Güneşe Bıraktın Gittin Gölgeni
Süper Moderatör
kardeşim aynı olayın bir benzerini yaşadım
kız ankara da idi ama istanbula gidip geliyordu
3-4 sene önce ortak arkadaşlar sayesinde tanıştık ben biraz asosyel biriyim kızdan hoşlanıyorum ama duygularımı açamıyordum
aynı şekilde oda benden hoşlanıyor ama söylemeye çekiniyormuş
bir şekilde söyledim 27 gün çıktık arada kavga falan da ettik daha sonra ben ayrılma kararı aldım
sonra pişman olduğunu bir daha böyle şeyler olmayacağını söyledi 2. şansı birbirimize vermemiz gerektiğini düşündük ve ikimiz de birbirimize 2. şansı verdik ( keşke şans vermeseydim diyorum kendime)
bizim ayrılma hikayesi biraz gereksiz o yüzden detaya inmeyeceğim. ilişki benim isteğim üzere bitti o ayrı mesele ama derine insem kesinlikle hak vereceğiniz olay.
aradan 3 sene geçmiş bazen hala eski günler aklıma geliyor özlüyor insan bazen hesabına falan bakıyorum biografisine tarih atıp yüzük koymuş erkek arkadaşı falan var. bizim ilişkinin bitmesinde ki en büyük etken ortak arkadaş dediğimiz aramızı yapan kişinin benim ortağıma çıkıp ayrılması

ben hiç yakın arkadaşına danışma kardeşim
çünkü yakın arkadaşına kız bahsetmiştir geçmiş olayları ve yaşananları. kız sana + sağlayacakken - sağlayabilir ve işi tamamen yokuşa sürebilir kardeşim

kız şuan güvensiz korkuyor eski şeyler tekrardan olursa diye ( yani muhtemelen böyledir)
yapacağın tek şey zamana bırakmak kızla ilgilen ne kadar soğuk yapsa da biraz ilgi göster ona sevgi beslediğini bir şekilde ispatla. belki kız soğuk yapıyor şuan ama belki oda hala seni seviyor olabilir
belki şuan hoşlandığı biri vardır çünkü bitmiş bir ilişkiniz herkes kendi yoluna baksın demektir bir nevi de.
dediğim gibi kardeşim yapacağın tek şey zamana bırakmak ama zamana bırakırken de çabalamaktan vazgeçme vazgeçtiğin dakika tamamen bitmesi demektir kardeşim

Turkei

Torrent-Oyun.com
Sal kardeşim kızı. Belli ki seni istemiyor, arkadaşları falan bahane. Aynı özelliklere sahip benim de bir kız arkadaşım vardı. Güven vermiyor bir şey sorduğumda veya sinirlendiğimde sen bana güvenmiyor musun veya saçmalama tarzı cevaplar veriyordu. Sal kardeşim kılını bile kıpırdatma ki kız senin için hiç uğraşmıyor gibi. Üzme kendini boşa.

cmbmysr

Torrent-Oyun.com
kardeşim aynı olayın bir benzerini yaşadım
kız ankara da idi ama istanbula gidip geliyordu
3-4 sene önce ortak arkadaşlar sayesinde tanıştık ben biraz asosyel biriyim kızdan hoşlanıyorum ama duygularımı açamıyordum
aynı şekilde oda benden hoşlanıyor ama söylemeye çekiniyormuş
bir şekilde söyledim 27 gün çıktık arada kavga falan da ettik daha sonra ben ayrılma kararı aldım
sonra pişman olduğunu bir daha böyle şeyler olmayacağını söyledi 2. şansı birbirimize vermemiz gerektiğini düşündük ve ikimiz de birbirimize 2. şansı verdik ( keşke şans vermeseydim diyorum kendime)
bizim ayrılma hikayesi biraz gereksiz o yüzden detaya inmeyeceğim. ilişki benim isteğim üzere bitti o ayrı mesele ama derine insem kesinlikle hak vereceğiniz olay.
aradan 3 sene geçmiş bazen hala eski günler aklıma geliyor özlüyor insan bazen hesabına falan bakıyorum biografisine tarih atıp yüzük koymuş erkek arkadaşı falan var. bizim ilişkinin bitmesinde ki en büyük etken ortak arkadaş dediğimiz aramızı yapan kişinin benim ortağıma çıkıp ayrılması

ben hiç yakın arkadaşına danışma kardeşim
çünkü yakın arkadaşına kız bahsetmiştir geçmiş olayları ve yaşananları. kız sana + sağlayacakken - sağlayabilir ve işi tamamen yokuşa sürebilir kardeşim

kız şuan güvensiz korkuyor eski şeyler tekrardan olursa diye ( yani muhtemelen böyledir)
yapacağın tek şey zamana bırakmak kızla ilgilen ne kadar soğuk yapsa da biraz ilgi göster ona sevgi beslediğini bir şekilde ispatla. belki kız soğuk yapıyor şuan ama belki oda hala seni seviyor olabilir
belki şuan hoşlandığı biri vardır çünkü bitmiş bir ilişkiniz herkes kendi yoluna baksın demektir bir nevi de.
dediğim gibi kardeşim yapacağın tek şey zamana bırakmak ama zamana bırakırken de çabalamaktan vazgeçme vazgeçtiğin dakika tamamen bitmesi demektir kardeşim
Korktuğunu dile getirdi bana kaç kere , tam adam akıllı güvenemediğinide söyledi. Geçmişte ikimizde boklar yedik diyeyim ben ama böyle olmak koyuyor. Kız bana ilgili ben gec yazınca ikinci mesajı atıyor her gün okul dönüşü arıyor sürekli konuşuyoruz şakalaşıyoruz hatta sevgiliyken yaptığımız şeyi birlikte karşılıklı hayal bile kuruyoruz bazen ama engel koyuyor hazır değilim zaman ver tarzı bilmiyom kafam çok karışık

Onur.G

Şimdi Sen Hangi Güneşe Bıraktın Gittin Gölgeni
Süper Moderatör
Korktuğunu dile getirdi bana kaç kere , tam adam akıllı güvenemediğinide söyledi. Geçmişte ikimizde boklar yedik diyeyim ben ama böyle olmak koyuyor. Kız bana ilgili ben gec yazınca ikinci mesajı atıyor her gün okul dönüşü arıyor sürekli konuşuyoruz şakalaşıyoruz hatta sevgiliyken yaptığımız şeyi birlikte karşılıklı hayal bile kuruyoruz bazen ama engel koyuyor hazır değilim zaman ver tarzı bilmiyom kafam çok karışık
işte herşey ortada aslında dostum korktuğunu dile getirmiş güven sorunu yaşadığını söylemiş oda seninle ilgilenerek bu sorunları çözmeye çalışıyor. bence kızdan uzaklaşma biraz daha zaman ver kardeşim bakalım ne olacak
ama bu zaman çok uzun da sürebilir (1-2 ay kadar) çok kısa da sürebilir (1-2 hafta veya gün)
sende onun güvenini kazanacak birşeyler yapmalısın kardeşim

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt