Setuplar Çok Yavaş

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar repack bi oyun indirdim biliyorum repackler çok uzun sürüyor ama bu kadar olmamalı ssd'im de var ne yaptıysam çok yavaş 16 saat diyor benim bildiğim repackler en fazla 5 saat sürer sonra biter diye biliyorum ben eğer biliyorsanız söyler bilir misiniz?

Arkadaşlar repack bi oyun indirdim biliyorum repackler çok uzun sürüyor ama bu kadar olmamalı ssd'im de var ne yaptıysam çok yavaş 16 saat diyor benim bildiğim repackler en fazla 5 saat sürer sonra biter diye biliyorum ben eğer biliyorsanız söyler bilir misiniz?
En başta RAM kısıtlamasını mı açtın?
SSD ye kurulumu indirip SSD ye kurmazsan hızından tam olarak yararlanamazsın bu arada.

GREY

[TechGuy]
Repack setuplarda SSD ve HDD arasında fark %2'lik bir zaman farkı var. Tüm güç işlemci çekirdeklerin üzerinde ne kadar çok çekirdek sayınız varsa süre o kadar kısalır. Şunu da belirteyim oyun ne kadar iyi sıkıştırılırsa yani boyut ne kadar düşürülürse SSD ve HDD arasında ki fark anca o zaman belli oluyor. Örn: SSD 3 Saat / HDD 3:45 Saat

Son düzenleme:
Şu assasin's creed odsesy bi oynayamadım gitti hepsinin setupu çok uzun sürüyor ve kurulumda hep hata veriyor var mı böyle tr yamalı uygun ve setupu kısa olan hiç bulamadım.

O zaman sorun başka. Anti virüsü kapatıyor musun kurarken? Anti virüsü kapatıp torrenti kontrol ettir sonra çalıştır bakalım gene yapacak mı

Şu assasin's creed odsesy bi oynayamadım gitti hepsinin setupu çok uzun sürüyor ve kurulumda hep hata veriyor var mı böyle tr yamalı uygun ve setupu kısa olan hiç bulamadım.
Keşke repack olaylarını bilmiyorsan Codex gibi repacksiz indirseydin, kurulumları hem sorunsuz hemde hızlı, bitince crack i atar oynardın.

O zaman sorun başka. Anti virüsü kapatıyor musun kurarken? Anti virüsü kapatıp torrenti kontrol ettir sonra çalıştır bakalım gene yapacak mı

Keşke repack olaylarını bilmiyorsan Codex gibi repacksiz indirseydin, kurulumları hem sorunsuz hemde hızlı, bitince crack i atar oynardın.
Bilmiyorum ki tr yamaya uygun mu değil mi diye bazıları oyun açılmıyormuş güvenemiyorum eğer sen de güzel bi link varsa setupı kısa ve tr yaması uygunsa atabilir misin?

Bilmiyorum ki tr yamaya uygun mu değil mi diye bazıları oyun açılmıyormuş güvenemiyorum eğer sen de güzel bi link varsa setupı kısa ve tr yaması uygunsa atabilir misin?
Link attım 100GB kurulumu yok. Türkçe yama da uyumlu. Yama 1.5.3 de çalışıyor yani indireceğin oyun 1.5.3 sürümüne sahip olmalı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt