Sekiro: Shadows Die Twice [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
herkes çok zor oynamayın sinir krizi falan demiş diye indiriyorum şuan en sevdiğim şeydir böyle zor ve sabır gerektiren oyunlar :D bakalım nasılmış insin akşam başlicam

retr0_

Rölantiye devam..
oyunun klavye optimizasyonu çok kötü.menüye itemlara hakim olunmuyor.gamepadle yarış ve spor oyunları dışında kullanmıyorum.alışamadım.gamepadle daha rahat oynanıyor ama klavye hassasiyeti olsa iyi olurdu.bir de şu geri kaçma bazen olmuyor.bir de etraftaki ufak düşmanları temizlense de yeniden çıkıyolar.hepsini geçtim.ölüp tekrar başlayınca sanırım xp puanı düşüyor ve son save'in üzerine yazıyor.bazen çıkamıyorsun.
Etrafta düşmanlar tekrar çıkar normal. Bu oyun türünün olayı bu zaten. Xp düşmesi, düşmanların doğması..

ecz1281

Torrent-Oyun.com
bir bossta takılıyorum,çıldıracak kadar öl diril bossa kadar kimseyi iplemeden yardır yine öl :) sonra daha da oynamam deyip kapatıyorum. ertesi gün oynamak için bir acayip istek girip geçiyorum. sabır sabır ya sabır. 4 boss geçtim daha kaç var bilmem ama bu oyun uzun bir süre beni idare edecek gibi.

arkadaşlar oyunu kurdum fakat açmaya çalıştığımda steam açılıyor ve oyunun mağaza sayfasına gidiyor ama oyun açılmıyor. Çözümü nedir ?

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Etrafta düşmanlar tekrar çıkar normal. Bu oyun türünün olayı bu zaten. Xp düşmesi, düşmanların doğması..

evet, kaybedilen coin ve xpler tekrar toplanıyor.dark soul'su öyle çok oynamadım.2yi biraz oynamıştım.başta o kadar zor değil diyordum ama zorlamaya başladı.yine de bound by flame kadar hayattan bezdirmedi.tabi daha ilk ana boss a gelmedim belki ondandır.

77bjk77

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar crack dosyamda sıkıntı oldu acaba elinde crack doyası olup atabilecek var mıdır?

Kartiniz iyi bi kart bu oyunu cok rahat kasmadan oynatir. Benim kartta 1080 hic acamiyordum burda bi arkadas yardimci oldu nvidia ayarlardan hallettik şükür. Asil soylemek istedigim biladerimin laptop gt 740m kart 8 gb ram ile orta ayarlarda oldukca akici kasmadan oynuyor. Sizin ust seviye kartlar nasil kasıyor fps sorunu oluyor anlamak güç gerçekten başka bi sorun var ama ne
Sizin çözümü okudum sonradan anladım laptop'larda normalde 2 tane ekran kartı bulunur biri ana yüksek performans grafik kartıdır diğeride arka işlimler için ( galiba :D ) oyunu ana gtx ile değilde diğer kart ile çalıştırıyormuş sizin yaptığınızın aynısını yapınca ana ekran kartı ile çalıştırmaya başladı sorun çözüldü bende :D

MandyLor

- Jason STATHAM
Kod yürütülmesine devam edemiyor çünkü d3dx11_43.dll bulunamadı.Bu sorunun sebebi nedir arkadaşlar çok saçma gerçekten? :mad:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt