Sekiro: Shadows Die Twice [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

longec12

Torrent-Oyun.com
Oyun cidden zor dark souls ve nioh un yanında biraz daha kola olur diye bekliyordum.

recep38

Torrent-Oyun.com
bendeki monitör 3440*1440 full ekran olmuyor oyunun grafikleri beni tatmin etmedi açıkçası ciddende zor oyun ubisoft yapmalıydı oyunu oddsy oynamayı yeğlerim

Aşırı derecede fps sorunu var . En düşük ayarlarda , çözünürlüğü bile düşürünce 20 fps yi geçmiyor. Optimizasyon çok kötü herhalde . Sistemim şunlar :

Ekran Kartı :Nvidia Geforce Gtx 950

İşlemci :İntel İ7-7500 2.9Ghz

Ram: 16GB

Son düzenleme:
Aşırı derecede fps sorunu var . En düşük ayarlarda , çözünürlüğü bile düşürünce 20 fps yi geçmiyor. Optimizasyon çok kötü herhalde . Sistemim şunlar :

Ekran Kartı :Nvidia Geforce Gtx 950

İşlemci :İntel İ7-7500 2.9Ghz

Ram: 16GB
Arkadasinda dedigi gibi bire bir ayni problemi yasiyorum karakter hareket bile edemiyor

serdaryigiter

Torrent-Oyun.com
Çekmişler çekmesine iyi de yapmışlarda ah bide benim işime yarasa :D
Kartiniz iyi bi kart bu oyunu cok rahat kasmadan oynatir. Benim kartta 1080 hic acamiyordum burda bi arkadas yardimci oldu nvidia ayarlardan hallettik şükür. Asil soylemek istedigim biladerimin laptop gt 740m kart 8 gb ram ile orta ayarlarda oldukca akici kasmadan oynuyor. Sizin ust seviye kartlar nasil kasıyor fps sorunu oluyor anlamak güç gerçekten başka bi sorun var ama ne

ecz1281

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ekran kartı entegre ile açılıyor o yüzden sıkıntı. bende de aynı sorun oldu, nvidia denetim masasından oyunu ekleyip tercih edilen kartı nvidia seçin. yine entegre ile açılıyorsa. yine nvidia denetim masasında 3d ayarların yönetilmesi kısmında genel ayarlardan komple uygulamalar için nvidia seçin düzelecektir.
Bu souls oyunları bana göre değil anladım, hilesi çıkana kadar oymamam, bu saatten sonra mouse klavye parçalamayayım. konsollarda da öylemi bilmem ama pc de kilitlenme dodgelemede kamera açılarında sıkıntı var. hamleden kaçıyorum kilitli düşmana saldırı yapınca adama vurmasını beklerken boşa sallıyor. sonuç olarak zorluğu bana çok geldi.

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
oyun klavye fare ile oynadığımızı bilmiyormu neden rb x A falan çıkıyor . ben can doldurma tuşunu bulamadım

oyun klavye fare ile oynadığımızı bilmiyormu neden rb x A falan çıkıyor . ben can doldurma tuşunu bulamadım
ayarlardan klavye+fare yi seçmen lazım normal tuşları yazması için. can doldurmak için de esc basarsan orda görürsün itemleri. ordan doldurabilirsin ya da kısayola atayıp R ile doldurabilirsin.

sezerdondar

Torrent-Oyun.com
Joystick sorun yarartıyorsa x360ce emulator kullanın. Bu oyunda denemedim ama her türlü oyunda sorunu çözüyor. Nasıl yapıldığını youtube'dan bulabilirsiniz.

The Flash Barry

Torrent-Oyun.com
Beyler oynamayın yeminle kanser olursunuz ya böle boss hayatımda görmedim ne saçma boss baya abi sen oyuna yeni başlamıssın karşında 30 lvl bos var ve sinir bozuma resmen bu abi bunun başka türlü açıklaması yok insanın kolsuzluğuylada alakası yok abi resmen şans işi şansın yaver giderse alırsın yok gitmesse ben gibi bir bosa 10 kez baştan başlayarak öldürmeye çalışırsın

retr0_

Rölantiye devam..
Beyler oynamayın yeminle kanser olursunuz ya böle boss hayatımda görmedim ne saçma boss baya abi sen oyuna yeni başlamıssın karşında 30 lvl bos var ve sinir bozuma resmen bu abi bunun başka türlü açıklaması yok insanın kolsuzluğuylada alakası yok abi resmen şans işi şansın yaver giderse alırsın yok gitmesse ben gibi bir bosa 10 kez baştan başlayarak öldürmeye çalışırsın
Hiç alakası yok. İlla ki geçiliyor. Şansla falan olmaz bu işler. Souls oyunlarıyla arası olmayan ya da bu oyunu indirdiğinde ne ile karşılaşacağını bilmeyen zaten uzak dursun..

masonjason246

Torrent-Oyun.com
oyunun klavye optimizasyonu çok kötü.menüye itemlara hakim olunmuyor.gamepadle yarış ve spor oyunları dışında kullanmıyorum.alışamadım.gamepadle daha rahat oynanıyor ama klavye hassasiyeti olsa iyi olurdu.bir de şu geri kaçma bazen olmuyor.bir de etraftaki ufak düşmanları temizlense de yeniden çıkıyolar.hepsini geçtim.ölüp tekrar başlayınca sanırım xp puanı düşüyor ve son save'in üzerine yazıyor.bazen çıkamıyorsun.

MuratTamer

24 yıllık emektar bir gamer..
Valla gameplay videolarına baktım biraz, oynamaktan vazgeçtim. Çok vakit istiyor, uğraşamam ben. Oyna ilerle tarzı bir oyun değil. Zorluk seviyesi çok sabırlı ve vakti bol oyunculara hitap ediyor.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt