Sekiro: Shadows Die Twice [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Sekiro: Shadows Die Twice [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 14.49 GB

:pccikistarihi: 21.03.2019

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

:pcoyunhakkinda:

sekiro-slider-440x258.jpg

Oyun Hakkında :

Gamescom 2018'de "Gamescom'un en iyisi" ve "En İyi Aksiyon Oyunu" ödüllerini kazanan Sekiro: Shadows Die Twice, Bloodborne ve Dark Souls serisinin yaratıcıları olan FromSoftware tarafından geliştirilen yeni macera oyunu. Bu yeni aksiyon-macera oyununda intikam yolunda akıllı adımlarla ilerle.

Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya'da 1500'lü yılların sonlarındaki Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

Karanlık ve çarpık bir dünyada hayattan daha büyük düşmanlarla yüzleşirken Japonya'da 1500'lü yılların sonlarındaki yaşam ve ölümün sürekli çatıştığı acımasız Sengoku dönemini keşfet. Ölümcül protez aletleri ve güçlü ninja yeteneklerini kullanırken kanlı bir çatışmada gizlilik, dikey zikzak ve ilkel kafa kafaya çarpışmayı bir araya getir.

İntikamını al. Onurunu geri kazan. Ustaca öldür.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 11 Compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit

İşlemci: Intel Core i5-2500K | AMD Ryzen 5 1400

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon RX 570

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 11 Compatible

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Crack'li sürüm olduğundan dolayı mı bilmiyorum ama oyunda herhangi bir controller aktif olmuyor. Bir çok kişi de bu sorundan müzdaripmiş. Eğer controllerla oynayacak olan varsa update veya crackfix beklesin

ISKA

Seviye 13
Crack'li sürüm olduğundan dolayı mı bilmiyorum ama oyunda herhangi bir controller aktif olmuyor. Bir çok kişi de bu sorundan müzdaripmiş. Eğer controllerla oynayacak olan varsa update veya crackfix beklesin
Kontrolcüde oynuyorum ben, bir problem yaşamadım. F710 ile test ettim.

retr0_

Rölantiye devam..
Dark Souls dan bir tık daha zor olmuş. Atmosfer olarak Dark Souls serisinin tırnağı olamaz ve o kadar sevileceğini düşünmüyorum. Ama oyun kesinlikle kötü değil. Beğendim. Şimdilik..

ISKA

Seviye 13
Yarım saat kadar ben de oynadım. Daha oyuna ilk girişte Dark Souls'a benzeyeceği anladım. Oyunun ana tema müziği gayet hoş. Optimizasyon tek kelimeyle şahane. 60 fps kilidi yok bu arada önceki oyunlardaki gibi. Zaten gerekte yok. 1080p 60 fps gayet yeterli. Atmosfer konusunda Bloodborne ve Dark Souls gerilimi yaşatmadı şahsen, ortalama diyebilirim. Kontrolcüyle gayet akıcı oynanıyor. Klavye, mouse ile denemedim. Şöyle bir şey var. Belki ben yapamadım, seslendirme Japonca. Değiştirme ekranı da bulamadım. Gerçi çoğu kişi orijinal sesiyle oynamayı sevdiği için Japonca seçer bu tür oyunlarda ama ben pek oynamadığım için farklı bir deneyim yaşatabilir. Vuruş hissi güzel. Oyun zorlayacağını yavaştan hissettiriyor. Şimdilik bu kadar. İndirip oynamayı düşünenler için yardımcı olur umarım.

themteus

Sıkıcı Oyun Yoktur Daha Önce Denenmemiş OyunVardır
Sadece bir Dark Souls değil aynı zamanda ilk çıkışını yaptığında deamon souls u da satın alan eskiden beri seriinin takipçisiyim oyunu parayı verip aldım steamden (birkaç eşya satmama ve üstüne eklenti yapmama neden oldu ) ancak ben bu seriinin hastasıyım tabikii burda paylaşmanız da yeni kardeşlerimiz için alıştırma olacaktır şunu söyleyeyim bu yine kolay ve hızlı oynanışa sahip sabır ederseniz rahatlıkla geçersiniz ancak asla o 2 deki majulayı unutmam , oyunun yavaş vuruşları ve hissiyatını... şans verin bence tüm seriiye

ISKA

Seviye 13
Sadece bir Dark Souls değil aynı zamanda ilk çıkışını yaptığında deamon souls u da satın alan eskiden beri seriinin takipçisiyim oyunu parayı verip aldım steamden (birkaç eşya satmama ve üstüne eklenti yapmama neden oldu ) ancak ben bu seriinin hastasıyım tabikii burda paylaşmanız da yeni kardeşlerimiz için alıştırma olacaktır şunu söyleyeyim bu yine kolay ve hızlı oynanışa sahip sabır ederseniz rahatlıkla geçersiniz ancak asla o 2 deki majulayı unutmam , oyunun yavaş vuruşları ve hissiyatını... şans verin bence tüm seriiye
Majula'ya her dönüşte kulakta çınlanan o müzik... :)

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Oha çıkmadan kırılmış bile,senenin en çok beklediğim oyunlarındandı ama yarın erkenden şehir dışına gideceğim,o yüzden bekleyelim bakalım oynamak için

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Yarım saat kadar ben de oynadım. Daha oyuna ilk girişte Dark Souls'a benzeyeceği anladım. Oyunun ana tema müziği gayet hoş. Optimizasyon tek kelimeyle şahane. 60 fps kilidi yok bu arada önceki oyunlardaki gibi. Zaten gerekte yok. 1080p 60 fps gayet yeterli. Atmosfer konusunda Bloodborne ve Dark Souls gerilimi yaşatmadı şahsen, ortalama diyebilirim. Kontrolcüyle gayet akıcı oynanıyor. Klavye, mouse ile denemedim. Şöyle bir şey var. Belki ben yapamadım, seslendirme Japonca. Değiştirme ekranı da bulamadım. Gerçi çoğu kişi orijinal sesiyle oynamayı sevdiği için Japonca seçer bu tür oyunlarda ama ben pek oynamadığım için farklı bir deneyim yaşatabilir. Vuruş hissi güzel. Oyun zorlayacağını yavaştan hissettiriyor. Şimdilik bu kadar. İndirip oynamayı düşünenler için yardımcı olur umarım.
language kısmı var menulerde ordan ayarlanıyor bende dili japonca altyazıları ingilizce olarak ayarladım oyle daha guzel
şu dediğinede katılıyorum optimizasyon mukemmel nvidianın dsr i sayesınde 4k a çıkardım denemek için gtx 1060 la 4k da max ayarda 60 fps kilitli şekilde oynatıyor
keşke tarz olarak dark soulsu değilde ps4 e cıkacak ghost of tshusima gibi olsaymıs ondaki dovus ve vurus daha cok yakısırdı bu oyuna ve daha guzel olurdu.

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Güzel grafikler, zevkli oynayış, özgün tasarım ve uygun boyut. Bu zamanda böyle oyunlar altın değerinde. Kaçırmayın indirin :)

spedigonzalez

Torrent-Oyun.com
Şu an daha uygun tracker bulmak mümkün mü, 100-300kbs hızları arasında indirmekte.

Ps4 kolunu çalıştıramayanlar DS4windowsu açıp ayarlardan hide the controllerı işaretleyip bilgisayarı yeniden başlatsın.Oyun kolu algılıyo.Nvidia share in kapalı olması gerekiyo bu arada.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Paylaşım için teşekkürler.

wesker

Torrent-Oyun.com
klavye fare oynanışı d3 gibiyse süper olur deniyen varmı teşekkürler şimdiden

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt