Sdkcn/Tanışma konusu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SdKcN

Torrent-oyun candır
Selamlar adım Sadıkcan aslen Malatyalıyım ancak Antalyada yaşıyorum yaşım 15 sayılır neredeyse 6 yıldır oyun oynuyorum genel olarak rpg türü oyunlar oynarım veya online sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Memnun oldum kardeşim bende Onur Kaan. Güzel ve sade bir tanışma konusu olmuş. Genelde tanışma konularına yazmam beni tanıyan 3 5 kişi vardır ama artık biraz tanışayım diyorum :D

THEA17

Assassin'S
Memnun oldum.Kendin hakkında güzelce bahsetmişsin, kısa ve öz olmuş. :)

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.