SCUM v0.1.17.8363 - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi

SCUM v0.1.17.8363 - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Bilinmiyor - "v0.1.17.8363"

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 21.8 GB

:pccikistarihi: Ağustos2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

SCUM, bilgi ve becerinin uzun vadeli olarak hayatta kalabilmek için oldukça önemli olduğu, benzersiz karakter özelleştirme, kontrol ve ilerleme seviyelerini bünyesinde bulunduran, diğer hayatta kalma oyunlarına nazaran farklı bir yapıya sahip olan çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, temel düzeydeki ihtiyaçlar, beslenme, metabolik oran ve bunların yanında silah yeterliliği, savaş stili ve güvenlik sistemleri gibi detaylı içeriği yönetmek için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmak zorunda kalıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 80 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 20 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi
Henüz indiremedim büyük bir ihtimalle evet oynanamıyor diye biliyorum. Fake steam hesabıyla oluyor mu bilemiyorum. Deneme fırsatım olmadı, fakat oyun çalışıyor.

longec12

Torrent-Oyun.com
Oyun online değilmiydi. Şimdi bunu indirirsek karşımıza zombi yada normal insanlar gibi şeyler çıkıcak mı yani bilgisayarın yönettiği.

Veirelis

Camel Black
Forum Yöneticisi
Robot ve zombiler oyunda bulunuyor sadece online oyuncuların olduğu garanti değil. İstek üzerine eklenmiştir.

Şöyle bi durumda var sanırsam oyuna her güncelleme gelince güncel update ve crack olması şart online girebilmek için.Korsanın sıkıntısı bu oluyor online tabanlı oyunlarda.

SerhatAYDIN

Avukat Katibi
1 Adette bende online crack alabilir miyim?
Mevcut mudur?

Son düzenleme:

bulentyoung

Torrent-Oyun.com
setup dosyası yok oyun nasıl kuruluyor lütfen yardımcı olurmusunuz
launcher exe dosyasına tıklayınca scum could not load your profile .please check if steam is running and try again. uyarısı veriyor

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt