Torrent-Oyun | SCARLET NEXUS [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Scarlet KAPAK 02.png

SCARLET NEXUS [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Deluxe Edition (v1.02 + Tüm DLC'ler)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -15,6 GB

:pccikistarihi: -25.06.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/775500/SCARLET_NEXUS/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

scarlet nexus 1 .png

Çok uzak bir gelecekte, insan beyninde kişilere ekstra duyu yeteneği veren ve bildiğimiz dünyayı değiştiren psiyonik bir hormon keşfedildi. İnsanlık bu yeni döneme girince, Others diye bilinen ve insan beynine açlık duyan dengesiz mutantlar gökyüzünden inmeye başladı. Geleneksel saldırı yöntemlerine direnen bu ezici tehdide karşı koymak ve insanlığı kurtarmak adına üst düzey önlemler alınması gerekiyordu. Psiyonikler olarak bilinen güçlü duyu yeteneğine sahip olanlar, göklerden gelen bu saldırıdan kurtulmamız için tek şansımızdı. O zamandan beri psiyonikler, yetenekleri gözlenerek insanlığın son savunma hattı olan Other Suppression Force'a (OSF) alınıyor.

Bu ikili hikâyede, macerana prestijli politik bir aileden gelen enerjik asker Yuito Sumeragi veya gücü ve yetenekleri sebebiyle OSF içerisinde adı çıkmış gizemli yetenek avcısı Kasane Randall ile başla. SCARLET NEXUS'ta, hikâyenin tamamını ve teknoloji ile psişik yetenekler arasında sıkışıp kalan Brain Punk geleceğinin sırlarını ancak farklı deneyimleri birbirleriyle karşılaştığında açığa çıkarabileceksin.

Kinetik Psişik Dövüş: Psikokinetik yetenekler kullanırken, etrafındakiler en güçlü silahın olur. Çevrendeki parçaları uçurarak, kırarak ve fırlatarak saldırı komboları oluştur, düşmanlarını enkaz altında bırak.

"Diğerleri"ni Yok Et: Geleneksel saldırı ve savunma yöntemlerine son derece dayanıklı, gökten gelen dengesiz mutantlar, mutasyonun verdiği daimi acının eziyetiyle deliliklerini bastırmak için canlı organizmaların beyinlerini arıyorlar.

Brain Punk Geleceğini Keşfet: Klasik anime ve batı bilim kurgusundan ilham alan fütüristik bir Japon tabiatını keşfet ve koru.

İkili Hikâye Deneyimi: Meşhur Tales of Vesperia oyununun arkasındaki ekibin ürettiği; bağların, cesaretin ve kahramanlığın karmaşık hikâyesine dal.

DLC İÇERİĞİ
Digital Artbook
Special Battle Attire Set -Red-
Pre-Order Bundle
Additional Attachment “The Other”
Ep!c Weapons Bundle
Brain Punk Bundle

:sistem_gereksinimleri:
scarlet.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (18 saat)

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Not: DODI Repack kurulumsuzdur.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

DLC İÇERİĞİ
Digital Artbook
Special Battle Attire Set -Red-
Pre-Order Bundle
Additional Attachment “The Other”
Ep!c Weapons Bundle
Brain Punk Bundle

Scarlet Nexus 001 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

VoLumE1

Torrent-Oyun.com
agalar lütfen yardım edin rusçada kaldı çeviremiyorum ingilizceye ..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
agalar lütfen yardım edin rusçada kaldı çeviremiyorum ingilizceye ..
Oyunun ana dosyaları arasında '.ini' uzantılı bir dosya olmalı.O dosyadan language satırını bulup karşısındaki dili English yapabilirsin.İni dosyasını bulamazsan aşağıdaki ss'te gösterdiğim yöntem ile bulman mümkün.Eğer ini dosyası yoksa oyunda ana menüden önce ''параметры'', daha sonra ''аудио'' veya ''язык'' veya ''голос'' seçeneğini bulup ordan da değiştirebilirsin.

ini arama.png

Staryxz33

Story Based Games <3
Bu oyunun crack'i için isteklerin bahsedildiği bir konunun altına yazacaktım ama konuyu yanlış yerde açarım ya da bir yerde hort yaparım diye isteyememiştim bugün iyi ki kontrol etmek için girmişim eklediğiniz için çok teşekkür ederim sorunsuz kurdum çalıştırdım iyi günler dilerim.

VoLumE1

Torrent-Oyun.com
Oyunun ana dosyaları arasında '.ini' uzantılı bir dosya olmalı.O dosyadan language satırını bulup karşısındaki dili English yapabilirsin.İni dosyasını bulamazsan aşağıdaki ss'te gösterdiğim yöntem ile bulman mümkün.Eğer ini dosyası yoksa oyunda ana menüden önce ''параметры'', daha sonra ''аудио'' veya ''язык'' veya ''голос'' seçeneğini bulup ordan da değiştirebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 247167
harikasın kankam

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyunun crack'i için isteklerin bahsedildiği bir konunun altına yazacaktım ama konuyu yanlış yerde açarım ya da bir yerde hort yaparım diye isteyememiştim bugün iyi ki kontrol etmek için girmişim eklediğiniz için çok teşekkür ederim sorunsuz kurdum çalıştırdım iyi günler dilerim.
Rica ederim dostum, bahsettiğin durumlardaki yanlışlıklar için direkt verdiğimiz bir ceza olmadığı için rahatlıkla konu açabilir veya herhangi bir yerde soru sorabilirsiniz.Gerektiği zaman gerekli uyarı ve düzeltmeleri yapıyoruz.Bilgilendirme amaçlı yapılan uyarılardan sonra inatla tekrar eden olunca genelde ceza uygulanıyor.Yani o konuda rahat olabilirsiniz.İyi forumlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt