Satılık iGame Gtx1050ti

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lúthien

Gazi Üni - BM
Rx580 alacağım için satıyorum. Pazarlıksız son fiyatım 725 lira. Garantisi çinden geldiği için yok. Ankara içi elden şehirdışına ilk havale sonra kargo ile yollarım. Kutusu mevcut. Alıcılara foto atarım şuan halihazırda kullanmaktayım test atabilirim. Belleği ve clock hızları Msi Gaming X ile aynı. İnternette incelemeri mevcut zaten.

Ekli dosyalar

INCΞ

it's over
Bildiğim kadarıyla ürünü satarken fotoğraf koymak zorundasın. Alıcılara atarım diye bir şey yok.

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
Dur bekle 580 alma Hepsiburada gibi sitelerden 2 ikinci el yolluyorlar. Rx Naviler çıkacak 7nm onlardan alırsın. Şöyle bir olay olacak rtx 2070 in yarı fiyatına rx 3080 satacaklar.

Lúthien

Gazi Üni - BM
Dur bekle 580 alma Hepsiburada gibi sitelerden 2 ikinci el yolluyorlar. Rx Naviler çıkacak 7nm onlardan alırsın. Şöyle bir olay olacak rtx 2070 in yarı fiyatına rx 3080 satacaklar.
Bende ikinci el alacağım zaten. Arkadaşım upgrade yapınca elinde kaldı güzel bir fiyata alacağım satarsam.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Bende ikinci el alacağım zaten. Arkadaşım upgrade yapınca elinde kaldı güzel bir fiyata alacağım satarsam.
Cihazla alakalı en az 3 fotoğrafı bugün saat 22:02'ye kadar eklememeniz durumunda konuyu kilitlemek durumunda kalacağım. Herkese iyi forumlar!

Lúthien

Gazi Üni - BM
Cihazla alakalı en az 3 fotoğrafı bugün saat 22:02'ye kadar eklememeniz durumunda konuyu kilitlemek durumunda kalacağım. Herkese iyi forumlar!
Kardeşim altı üstü ekran kartı kim napacak 3 fotoğrafı. Alttan üstten yandan çekince kime faydası var bunun.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Kardeşim altı üstü ekran kartı kim napacak 3 fotoğrafı. Alttan üstten yandan çekince kime faydası var bunun.
Ekran kartının mevcut durumu. DCU kaç olduğunun belli olması. Fanların durumunun belli olması ve alacak kullanıcının ekran kartı hakkında detaylı bir bilgiye sahip olması için "en az 3 fotoğraf" gerektiğini belirtmekteyim.

Dostum yanlış anlama da ürünü görsellerle sunarak hem kullanıcıya görsel açıdan hitap etmiş olursun, hem satış anlamında bir sıkıntı yaşamamış olursun [ufak bi' çizik var diye arıza çıkartılabilir mesela].Adamlar boşuna standart ekran kartına tasarım yapmıyor değil mi? Artı bunun kaç fanlı olduğu falan da önemli.Bir de bu şekilde davranman farklı anlamalara sebep oluyor, demedi deme sonra.

Lúthien

Gazi Üni - BM
Ekran kartının mevcut durumu. DCU kaç olduğunun belli olması. Fanların durumunun belli olması ve alacak kullanıcının ekran kartı hakkında detaylı bir bilgiye sahip olması için "en az 3 fotoğraf" gerektiğini belirtmekteyim.
Eklendi.
Dostum yanlış anlama da ürünü görsellerle sunarak hem kullanıcıya görsel açıdan hitap etmiş olursun, hem satış anlamında bir sıkıntı yaşamamış olursun [ufak bi' çizik var diye arıza çıkartılabilir mesela].Adamlar boşuna standart ekran kartına tasarım yapmıyor değil mi? Artı bunun kaç fanlı olduğu falan da önemli.Bir de bu şekilde davranman farklı anlamalara sebep oluyor, demedi deme sonra.
Haklısın dostum ekledim foto. Fanlar kasanın altına çok yakın çıkarmaya üşendim ancak bu kadar oldu.

gscarbon

Torrent-Oyun.com
gtx 1060 ultra kullanıcısıyım.Kesinlikle en iyi ekran kartı satıcılarından biriside Colorful.Testlerlde zotac,msi,evgaları solluyor.725 tl cidden bedava sayılabilecek bir fiyat.Ekran Kartının garantisi var ayrıca 1 sene.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt