•• Satılık Elit PC •• Güncel ••

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Değerli Torrent-oyun ailesi Buranın Çok eski üyelerindenim her sözüm senettir.. Bu sitenin brçok oyununu görmüş birlikte vakit geçirdiğim yeri geldi torrent-oyun.com'da bu pc nin başında oyunum insin oynuyayım diye ayık kalmak için 8 kahve üst üste içmişliğimiz var ama artık bu pc ile ayrılık vakti geldi maddi imkanlarım'dan dolayı satışa geldik :) forum'da da kalmaya devam edicem mobil ile artık :) neyse daha fazla uzatmadan geçelim pc'nin detaylarına

ALANA 'DA SATANA'DA HAYIRLI OLSUN Diyelim Değerli Vakitinizi Biraz Daha Çalabilmem İçin Aşağıyı Okumaya Başlıyalım Değerli Üyeler :)

Kamera Net Çıkmamış Pek değerli dostlar watsapptan video yollayabilirim isteyene..

NOT : Tüm Ekipmanlarla birlikte Satılıktır ! TEK TEK SATIŞ YOKTUR!

Monitör : Game Power 27'' İNÇ 1 MS 144 HZ ----2200 TL (KAVİSLİ VE MONİTÖR ARKASI ORGİNAL LEDLER)
Kasa : Game Power -----400 TL
Mouse : Asus Rog Spatha -----1000 TL
Klavye : Razer Chroma v2 ---- 1000 TL
Kulaklık : GamePower ------400 TL
MousePad : Rampage MP-13 300TL
Koltuk : Özel Yaptırdım Driver Oyuncu Koltuğu Sitesinde ki koltuk değil ayarlanabilir sağ sol kol dayamakları var VS ne çok yumuşak nede çok sert orta ayar
KOLTUK FİYATI 800 TL
Sadece Ekipmanlar 6000 Küsür TL yapıyor (PC'ye 7000 istesem Dayak Yemem Herhalde Öyleyse Fiyatı Açıklayayım :) = 10 BİN TL
( BU SİSTEMİ BUGÜN 15 BİN TL'ye Toplayıp Bu Ekipmanları ve Pc'yi yapan Kardeşimiz Olursa PC'yi Herkezin Huzurunda Twitch Kanalım'da Canlı Yayın Huzurunda Ücretsiz Kargo Adresini isteyip bu sistemi bedava Vericem ) Dolar 6 TL İKEN ben 13 BİN TL'ye mal ettim Şuan Dolar 8 TL.. siz düşünün bu pc şuan forum'un göz bebeği olması lazım..

Şimdi BU PC Adamı Rezil Mi Eder? - Yoksa Vezir Mi Eder Takdir Sizlerin Değerli Dostlar Her Malın Bir Alıcısı İlla Ki var ama 3 aşağıya 5 yukarıya Pazarlık sünnettir yapılır..

Youtuber Olabilirsiniz Ekipmanlarım Gerçekten Çok Araştırarak Çok Detayına girerek Aldım Ve hepsi verdiğim parayı hakediyor birde dolar iyice yükseldi yeni sıfır almak epey zorlaştı şimdi alayım sıfır desen stok yok 3 ay kargo bekleyecen artık ürün almak aliexpress ten almak gibi bişey oldu
Kulaklık zaten harika hem ses tonunuz neyse onu çıkarıyor yayında yada oyunda mikrofon teee 7 mahalle ötedeki adamın dedikosunu bile çekiyor hemde 7+1 ses kartı olduğu için sağdaki adamın sesi sağ'dan geliyor mesela felan
klavye desen Razer diyorum abi full mekanik ve aydınlatması çok muhteşem klavye 'de büyüteçle harf aratmıyor arada bir disco'ya kiraya veriyodum korona 'da geldi emi artık işler kesat neyse ben yicek ekmeğimi yedim artık sizlerin olsun :))
mouse asus rog oyuncu pc'den ve yamış olduğu pc donanımlardan sonra çıkardığı ve tasarladığı en güzel mouse olmuş adama ateş etmeden nerden görüyon allahın belası mouse adamı ben göremedim 'daha derken heat shoot atıyo allah seni alsın bana versin dedim ilk kullanınca :)

Pc Özellikleri
Özel Seri İşlemci (ESKİ MODEL OLMASINA RAĞMEN BU İŞLEMCİ DAHA 3 SENE DAHA GÖTÜRÜR 4.20 GHZ GÜÇ Şuan Hangi İşlemci 'de var :)
BÜTÜN OYUNLARI ULTRA - OYNARSINIZ VE OYNAMAKLA KALMAZSINIZ BENİM YAPTIĞIM GİBİ FULL HD TWİTCH'tede CANLI YAYIN YAPARSINIZ KASMA DONMA SÖZ KONUSU DAHİ OLMAZ :)
20 GB RAM - 6 GB MSİ GTX 1060 - 240 GB SSD - 1 TB 7200 RPM
BU PC'yi 3 SENE SONRA YADA HEMEN FARKETMEZ Yeni Seri İşlemci Takarak ÖMRÜNÜ VE PERFORMANSINI DAHADA ARTIRABİLİRSİNİZ
İşlemci Isınıyor mu sorusuna Valla Ben Twitch'te Full HD 1080 p Ve Ultra Ayarlarda oynuyom haliyle yayıncıyım. KASA 'NIN Stok Fanı Felan YOk hepsini kendim aldım İşlemci dahil hepsini Fanlarını Gittigidiyor'dan satın aldım 4 + (1 İşlemci fanı) yani 5 FAN var KASADA Toplam (KASA SICAKLIĞINI 45)'e sabitledim ısınma sorunu yok kasanın içi son derece ferah.
(NOT ) OverClock'suz'dur OC Hiç yapılmamıştır! İşlemciyle yada kasayla donanımsal olarak oynanılmamıştır temiz kullanılmıştır!
PC Kasasında RGB 7 Çeşit Renk Aydıtlanma Ambiyans var Kasa Evinize Masanıza Güzel Dekor Olacak İşlemci Fanı RGB - Ekran Kartı RGB 'MSİ' Programından İstediğiniz Renk 'e ayarlayabilirsiniz..

WhatsApp Image 2020-10-17 at 15.30.51.jpeg

PC RESİMLERİ

WhatsApp Image 2020-10-17 at 15.31.33.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-17 at 15.35.42.jpeg

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Ben hayatımda bir çok şey yazıp hiç bir şey anlatmayan bir seni gördüm kardeşim bravo. Eleştirel yorum yapmak için kendimi çok zorluyorum ama olmayacak. O yüzden uzatmadan sadece diyorum ki dostum sistem ddr3 6 yıllık işlemciye kimse gidip 7k para bayılmaz sen ilanı kapat tekrar daha güzel ve sade anlatımla sistemini satışı çıkar. Örneğin anakart, ram, ekran kartı, psu, hdd, ssd ne varsa kasada tek tek marka model yazarak bir ilan oluştur ve bana özelden yaz ben sana maks ederini söyleyim. senin o harika bilgisayarına kimse 7k para vermez haberin olsun.

Ben hayatımda bir çok şey yazıp hiç bir şey anlatmayan bir seni gördüm kardeşim bravo. Eleştirel yorum yapmak için kendimi çok zorluyorum ama olmayacak. O yüzden uzatmadan sadece diyorum ki dostum sistem ddr3 6 yıllık işlemciye kimse gidip 7k para bayılmaz sen ilanı kapat tekrar daha güzel ve sade anlatımla sistemini satışı çıkar. Örneğin anakart, ram, ekran kartı, psu, hdd, ssd ne varsa kasada tek tek marka model yazarak bir ilan oluştur ve bana özelden yaz ben sana maks ederini söyleyim. senin o harika bilgisayarına kimse 7k para vermez haberin olsun.
Selamın Aleyküm değerli dostum öncelikle hoşgeldin benim pc'm 7 k demedim ekipmanlarımla birlikte sattığım toplam fiyat'ım 10 bin pc'ye 4 bin TL saymışım bu pc'nin fiyatını ederini ikimizde iyi biliyoruz.. 4 bin TL 'ye Yani Bir Ekran Kartı yada İşlemci fiyatına ULTRA pc veriyorum Yani sen yanlış anlamışsın.

Sistem kötü, ekipmanlar sistemden daha kötü. Rampage anlarım hadi o bir tık daha iyi de Gamepower almışsın her şeyi beş para etmez. GTX 1060, i7 4790K PC'ye 10.000TL verebilmek için asgari ücretin 15.000TL olması lazım ki değsin. RTX 2070S'li hazır sistemler 7000-8000 civarı zaten onu geçtim bilgisayarda hiçbir şey yok o kadar güzel sistem bekledim ki o yazdıklarına değiyordur dedim herhalde ama sınavda 2 sayfa doldurup 10 alan öğrenciler gibi oldu çok şey yazmışsın ama içi tamamen boş. Mouse 1000 yazmışsın zaten sıfırı 890TL civarına satılıyor hayır elindeki ekipmanın fiyatını da, kalitesini de bilmiyorsun. Bence sen güzelce araştır mantıklı bir fiyat koy ayrıca elit PC değil bu elindeki ben bile RTX 2060 i5 9400F'li kasama elit demiyorum sen nasıl diyebiliyorsun merak ediyorum.

GREY

[TechGuy]
Selamın Aleyküm değerli dostum öncelikle hoşgeldin benim pc'm 7 k demedim ekipmanlarımla birlikte sattığım toplam fiyat'ım 10 bin pc'ye 4 bin TL saymışım bu pc'nin fiyatını ederini ikimizde iyi biliyoruz.. 4 bin TL 'ye Yani Bir Ekran Kartı yada İşlemci fiyatına ULTRA pc veriyorum Yani sen yanlış anlamışsın.
"PC'ye 7000 istesem Dayak Yemem Herhalde Öyleyse Fiyatı Açıklayayım (13 bin)" yazdın. Sonra 10k ya düşürdün yanlış anlaşılma yok. Ben iyi niyetli yaklaşmak istedim ama pazarlaman çok garip. Sanırım ilk defa 2. el ürün alıp satıyorsun çünkü bu pazar öyle gel abicim, gel ablacımla olmaz hele bu şekilde hiç olmaz. Ben sana iyi niyetli bir şekilde söylüyorum sen tam sistemini bana msj olarak at ben sana ederini söyleyeyim çünkü senin bilgisayarı hangi kurdan topladığın kimsenin umurunda olmaz, şuan bu kurla ne alacağına bakar ve inan dostum söylediğin fiyata bu sistemin 3 gömlek üstünde bir sistem toplar.

Sistem kötü, ekipmanlar sistemden daha kötü. Rampage anlarım hadi o bir tık daha iyi de Gamepower almışsın her şeyi beş para etmez. GTX 1060, i7 4790K PC'ye 10.000TL verebilmek için asgari ücretin 15.000TL olması lazım ki değsin. RTX 2070S'li hazır sistemler 7000-8000 civarı zaten onu geçtim bilgisayarda hiçbir şey yok o kadar güzel sistem bekledim ki o yazdıklarına değiyordur dedim herhalde ama sınavda 2 sayfa doldurup 10 alan öğrenciler gibi oldu çok şey yazmışsın ama içi tamamen boş. Mouse 1000 yazmışsın zaten sıfırı 890TL civarına satılıyor hayır elindeki ekipmanın fiyatını da, kalitesini de bilmiyorsun. Bence sen güzelce araştır mantıklı bir fiyat koy ayrıca elit PC değil bu elindeki ben bile RTX 2060 i5 9400F'li kasama elit demiyorum sen nasıl diyebiliyorsun merak ediyorum.
Giydirdiğin Marka GamePower Bütçe Dostu Oyuncu Ekipmanları Markası değerli Dostum Asgari ücretten felan bahsetmişsin ya bil istedim GamePower'in A'sından Z'sine herşeyiyle Memnunum Saygılar. Değerli Yorumun içinde teşekkür ediyorum RTX 2060 'a da gelince Model olmayınca oda bir b*ka yaramıyor be kardeşim

GamePower ve Rampage övme lütfen dostum. Technopat sitesinde onu söyleyeni dövüyorlar. O siteye git onlar sana bu sistemin en iyi fiyatını söyleyeceklerdir çoğu bilgili arkadaşlar. Hayırlı satışlar.

Giydirdiğin Marka GamePower Bütçe Dostu Oyuncu Ekipmanları Markası değerli Dostum Asgari ücretten felan bahsetmişsin ya bil istedim GamePower'in A'sından Z'sine herşeyiyle Memnunum Saygılar. Değerli Yorumun içinde teşekkür ediyorum RTX 2060 'a da gelince Model olmayınca oda bir b*ka yaramıyor be kardeşim
Ucuz olmasının sebebi zaten merdiven altı firma olmalarından kaynaklanıyor ve kalitesiz ürünler yapıyorlar bunu lütfen tartışmayalım. Ayrıca RTX 2060 model olmayınca bir b.ka yaramıyor ne demek biraz daha aydınlatabilir misin? en leş modeli bile 1060'ın en mükemmel modelinin 5 katı olduğunu hatırlatmak isterim de.

Yazına eleştiri olarak Bir gerçek var dolar 6 tl iken şu kadar para verdim orası bizi bağlamıyor.
Sonuç itibariyle ikinci el bir ürün alıcaz.
Senden alacağım yeni kasam için 1 tb ssd hard disk olma ihtimali vardı.Onuda diğer parçalarıda black friday gününde düşünüyorum.Kolltuğunu satın alırdım ama hayatım pc başında geçmiyor.Akşamdan akşamda cumartesi pazar kullanıyom.Hatta monitörüde pek kullanmıyom 82lik plazmada oynadığım için senin koltuğa talip olmamın anlamı yok.Satarsan alıcısına hayırlı olsun.

Yazına eleştiri olarak Bir gerçek var dolar 6 tl iken şu kadar para verdim orası bizi bağlamıyor.
Sonuç itibariyle ikinci el bir ürün alıcaz.
Senden alacağım yeni kasam için 1 tb ssd hard disk olma ihtimali vardı.Onuda diğer parçalarıda black friday gününde düşünüyorum.Kolltuğunu satın alırdım ama hayatım pc başında geçmiyor.Akşamdan akşamda cumartesi pazar kullanıyom.Hatta monitörüde pek kullanmıyom 82lik plazmada oynadığım için senin koltuğa talip olmamın anlamı yok.Satarsan alıcısına hayırlı olsun.
eyvallah reis senin canına kurban

valla kardeş üni öğrencisiyim bir bavulda monitörü mü ve kasamı taşıdım g*t lalesi bir tane muavin bavulu hızla yere attı gözümün önünde tüm valizleri üst üste tabi işin enteresan sinir bozucu tarafı bnm valiz en altta olan idi o valizin şuan tekerleri kırık durumda ve o durumda bu monitör zede almadan bu günlerde çalışıyorsa ben o markayı ayakta alkışlayan taraf olmamda bir sakınca görmüyorum en ince ekran çeltiksiz bu modeli araştırırsan merdiven altı demişsin sen bizim şu günlerde üretildiğii iddia edilen kaçak içkilerden bahsediyorsun herhalde 10 tane baba yiğit gelse gücü yetmez o fabrikayı satın almaya
Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Sen gelip Samsung ile Gamepower'ı karşılaştırabilir misin kalite olarak? Fabrika olarak? Yönetim olarak? Üretim olarak? Kısaca hiçbir şekilde karşılaştırma yapamazsın. Adamlar ucuza üretiyor ucuza satıyor bu kadar basit aynı BIM ürünleri gibi. O monitörün kırılmaması şans işi ayrıca her şey sağlamlık değildir bunu da unutma Nokia 3310 dünyanın en iyi telefonu seçelim o zaman. Görüntü kalitesi, çerçeve kalitesi, iç cam kalitesi, program kalitesi vs. her şey etkendir bunları göz önünde bulundurmak lazım. Bence sisteme öyle bir revize yapman lazım ki satılsın yoksa bu şekilde imkansız. Aynısını ekipmansız 2500-3000'e rahat toplarım. Hatta daha iyisini.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Sen gelip Samsung ile Gamepower'ı karşılaştırabilir misin kalite olarak? Fabrika olarak? Yönetim olarak? Üretim olarak? Kısaca hiçbir şekilde karşılaştırma yapamazsın. Adamlar ucuza üretiyor ucuza satıyor bu kadar basit aynı BIM ürünleri gibi. O monitörün kırılmaması şans işi ayrıca her şey sağlamlık değildir bunu da unutma Nokia 3310 dünyanın en iyi telefonu seçelim o zaman. Görüntü kalitesi, çerçeve kalitesi, iç cam kalitesi, program kalitesi vs. her şey etkendir bunları göz önünde bulundurmak lazım. Bence sisteme öyle bir revize yapman lazım ki satılsın yoksa bu şekilde imkansız. Aynısını ekipmansız 2500-3000'e rahat toplarım. Hatta daha iyisini.
Kardeş Samsung Dediğin firma marka adını yapmış tamamen verdiğin fiyat marka için veriyosun malzeme aynı he diyosan ki çin malı anlarım ama çinlilerinde üretmediği hiçbirşey yok zaten kalite sağlamlık testine sokmak seninle bizim işimiz değil

Kardeş Samsung Dediğin firma marka adını yapmış tamamen verdiğin fiyat marka için veriyosun malzeme aynı he diyosan ki çin malı anlarım ama çinlilerinde üretmediği hiçbirşey yok zaten kalite sağlamlık testine sokmak seninle bizim işimiz değil
Yahu nasıl aynı yapma kurban olayım. O aldığın kulaklıktan örnek vereyim. Kıy paraya al steelseries, Razer bak bakalım kalite aynı mı lütfen yapma. Benim yaşım 26 geçmişte kaliteli, kalitesiz her şeyi kullanmışımdır aradaki farkı çok iyi bilirim elimde şuan Rampage kulaklıkta var Steelseries de var hani eline alınca bile anlayabiliyorsun farkı. Şunu da söylemek istiyorum ben uzun süredir teknolojik cihazlarla ilgileniyorum özellikle bilgisayar parçaları yani bence benimle bu tartışmaya girme bile işim zaten bu. Araştır elindeki parçaların 2. el fiyatlarını koy üstüne biraz toplama payını aynı montajmış gibi sat o fiyattan fazlasını inan kimse vermez sen satıcısın diye farklı düşünüyor olabilirsin ama lütfen savunma yapma bu konuda savunması olamaz he diyebilirsin kimseyi ilgilendirmiyor biliyorum bu kadar etmeyeceğini ama bu fiyattan koydum eyvallah der geçeriz.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Bir yayıncı olarak anlatımına ve de yazımına dikkat etmeni beklerdim açıkçası. Ünv. öğrencisi olarak da dil bilgisine...
Tüm bunları geçtim gerçekten buradaki arkadaşlar boşuna demiyor şu fiyat etmez diye. Sen o klavyeyi fareyi o fiyata sayarsan ve tek tek satmıyorum dersen sistemin 5 yıllık olmasını geçtim önümüzdeki 5 yılda da satamazsın bunu. Benim 3 yıl önce aldığım hp power 15 laptop bilgisayarım, preo soğutucum, everest farem ve bellona marka sandalyem bile daha iyi performans verir ve de 4bin liraya bırakırım :D
Tekrar söylüyorum kardeşim hepsine kimse o parayı vermez tekrar gözden geçir fiyatları ve tek tek satmayı da bir düşün derim.

Öncelikle hayırlı satışlar dilerim, Bilgisayarınız 3500 civarlarında satıldığında 2.el olarak uygun. Fakat ekipmanlar hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. En basit örnek olarak koyduğunuz 2.el fiyatlı mouseun sıfırı 949 TL. (LİNK) Koyduğunuz klavyenin neredeyse hiçbiryerde stoğu yok. Buna rağmen indirim veisare gibi avantajlarla 700-800 tl ye alınabilir. Yine koyduğunuz monitör sıfır olarak daha düşük fiyata satılıyor. Koltuk ve kulaklığın tam olarak modeli cinsi nedir belirtmediğiniz için onlara girmedim. Gamepower markası konusunda arkadaşlara tamamen katılıyorum, ucuz yollu kulaklık klavye mouse gibi şeylerin dışında monitor cephesinde gamepower kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yinede asıl sorunun şu olduğunu düşünüyorum, sisteminiz bazı parçalarıyla orta hallinin bile altında kalmasına rağmen ekipmanlarınız epey pahalı özellikle klavye mouse kaliteli ürünler kabul ediyorum, fakat o ekipmanları alan biri bu sistemle birlikte almaz diye düşünüyorum, ekipmanları tek tek daha uygun fiyatlara tekrardan düzenleyip rahatlıkla satabilirsiniz. Tekrardan hayırlı satışlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt