Satılık Casper - İntel i7-4712qm - 2 GB Nvidia GT840M - 8 GB Ram

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Swânga

Torrent-Oyun.com
Merhabalar,

Bilgisayar öncelikle performans olarak çok iyi durumda.Oyun oynamayı sevenler için hala birçok oyunu yüksek ayarlarda kasmadan oynayabilmekte.Örneğin GTA5 yada pubg steam sürümünü ultra veya high'da sorunsuz oynayabiliyorum. Bilgisayarın ikinci sahibiyim. Alırken bataryasız almıştım o yüzden bataryası bulunmamaktadır. Kozmetik olarak kırığı çatlağı kesinlikle yoktur. Bilgisayarın Ekran kartı ve işlemci temizliği ve termal macun bakım ve değişimleri 01.12.2019 tarihinde tarafımca yapılmıştır.Herhangi bir ısınma problemi katiyen yoktur.Fan aşırı sessiz hatta normal kullanımızda acaba çalışmıyor mu bile dedirtiyor.kulağınızı fan'a dayamanız lazım ancak o zaman anlaşılıyor çalıştığı. Detaylı teknik özellikleri aşağıda belirtiyorum.

Ürünü incelemek İsteyenler İstanbul içi Mecidiyeköy'de ikamet etmekteyim. İsteyen istediği gibi gelip inceleyebilir. oyun test edebilir.

ürün ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİ:Intel Core i7-4712QM 2.30GHz. (Turbo Bost Teknolojisi İle Max 3.30 GHz.) 6 MB Akıllı Bellek
İŞLEMCİ TÜRÜ:Intel Core i7
RAM:8 gb DDR3 1600 Mhz. (Max. 16 GB)
SABİT DİSK:500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ:DVD ± RW DUAL
İŞLETİM SİSTEMİ:Windows 10 Pro Lisanslı
EKRAN KARTI:3 GB DDR3 Nvidia GT840M (2 GB Ayrılmış Bellek)
EKRAN BOYUTU:15.6" LCD Ekran (1366 X 768)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ:1366 x 768
SES ÇIKIŞI:Stereo

Fiyat Bilgisi : 1650 TL. Bu fiyat bandında muadillerini bulmak çok zor. Şimdiden alana hayırlı olsun.
İletişim için ister burdan yazabilir ister bakikatilmaz@hotmail.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz. istek olursa telefon numaramıda özelden paylaşabilirim

Ekli dosyalar

Zigana

olmadı :(
GTA5 yada pubg steam sürümünü ultra veya high'da sorunsuz oynayabiliyorum enteresan :)

RUBENム

war. war never changes.
Merhabalar,

Bilgisayar öncelikle performans olarak çok iyi durumda.Oyun oynamayı sevenler için hala birçok oyunu yüksek ayarlarda kasmadan oynayabilmekte.Örneğin GTA5 yada pubg steam sürümünü ultra veya high'da sorunsuz oynayabiliyorum. Bilgisayarın ikinci sahibiyim. Alırken bataryasız almıştım o yüzden bataryası bulunmamaktadır. Kozmetik olarak kırığı çatlağı kesinlikle yoktur. Bilgisayarın Ekran kartı ve işlemci temizliği ve termal macun bakım ve değişimleri 01.12.2019 tarihinde tarafımca yapılmıştır.Herhangi bir ısınma problemi katiyen yoktur.Fan aşırı sessiz hatta normal kullanımızda acaba çalışmıyor mu bile dedirtiyor.kulağınızı fan'a dayamanız lazım ancak o zaman anlaşılıyor çalıştığı. Detaylı teknik özellikleri aşağıda belirtiyorum.

Ürünü incelemek İsteyenler İstanbul içi Mecidiyeköy'de ikamet etmekteyim. İsteyen istediği gibi gelip inceleyebilir. oyun test edebilir.

ürün ÖZELLİKLERİ
İŞLEMCİ:Intel Core i7-4712QM 2.30GHz. (Turbo Bost Teknolojisi İle Max 3.30 GHz.) 6 MB Akıllı Bellek
İŞLEMCİ TÜRÜ:Intel Core i7
RAM:8 gb DDR3 1600 Mhz. (Max. 16 GB)
SABİT DİSK:500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ:DVD ± RW DUAL
İŞLETİM SİSTEMİ:Windows 10 Pro Lisanslı
EKRAN KARTI:3 GB DDR3 Nvidia GT840M (2 GB Ayrılmış Bellek)
EKRAN BOYUTU:15.6" LCD Ekran (1366 X 768)
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ:1366 x 768
SES ÇIKIŞI:Stereo

Fiyat Bilgisi : 1650 TL. Bu fiyat bandında muadillerini bulmak çok zor. Şimdiden alana hayırlı olsun.
İletişim için ister burdan yazabilir ister bakikatilmaz@hotmail.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz. istek olursa telefon numaramıda özelden paylaşabilirim
1650TL? Mahalle bakkalı mısınız acaba? PUBG ve GTA5'i ultrada oynuyorum demişsiniz. İlginç.

Edeceği maksimum tutar 700-800 belki o kadar da etmez. İnsanları kandırmayı bırakın. Az biraz donanım bilgisi olan insan ne kadar kötü bir laptop olduğunu anlamakta zorlanmaz.

Swânga

Torrent-Oyun.com
1650TL? Mahalle bakkalı mısınız acaba? PUBG ve GTA5'i ultrada oynuyorum demişsiniz. İlginç.

Edeceği maksimum tutar 700-800 belki o kadar da etmez. İnsanları kandırmayı bırakın. Az biraz donanım bilgisi olan insan ne kadar kötü bir laptop olduğunu anlamakta zorlanmaz.
700-800 e böyle bir performansa sahip pc bul gel kardeşim.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Öncelikler 700-800 etmez, bunu söyleyen arkadaşın piyasadan haberi yok. Ama 1650'de etmez, 1400-1500 arası iyidir. Hayırlı satışlar.

Fiyat konusunda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, günümüz fiyatlarına bakınca normal , ama gel gelelim ki bu bilgisayar ile pubg ve gta5 ultra ayarlarda sorun yaşamadan oynuyorum demen de abes kaçmış.
Hayırlı satışlar.

Swânga

Torrent-Oyun.com
Fiyat konusunda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum, günümüz fiyatlarına bakınca normal , ama gel gelelim ki bu bilgisayar ile pubg ve gta5 ultra ayarlarda sorun yaşamadan oynuyorum demen de abes kaçmış.
Hayırlı satışlar.
Zaten direkt ultra değil high ve ultra değişimli yada bazı ayarlar ultrada bazı ayarlar high'da olarak demek istedim orada. Ama cidden Fifa19 oyununda fan bile çalıştırmaya gerek duymuyor bilgisayar. Ben bile şaşırıyorum performansına bazen

Prochnost25

Torrent-Oyun.com
840 m le max 30 fps alınıyor kardeşim o ayarlarda.
hatta her şey lowda birkaç oyunda güncel testini buldum neredeyse hiçbir oyunda 30 fps bile almıyor.

Prochnost25

Torrent-Oyun.com
test elimizde işte bu adamlara güvenmemek için bir sebebim yok açıkçası.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt