Satılık BF V Hediyeli Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 570

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Almayacak insanların boş yorum atması çok saçma.Dostum buradaki bir kısım arkadaş bakın bir kısım diyorum kaç para yazarsan yaz az daha indirir misin diyecekler bedavaya kadar düşürmeye çalışıyorlar.Buradan satış yapmanın ihtimali yok başka bir yerde denemeni tavsiye ediyorum.Fiyat olarak dediğim gibi bir 50 lira kadar indirebilirsin bence.Bir düzeltme yapayım üstteki bir arkadaşa donanım konusunda bilgisiz dedim diğer arkadaşlar üstüne alınmasın arkadaş nitro sürümünü satıyor adam gidip pulse atıyor diyor bak 860 lira diyor ondan dedim.

Evet hocam buraları 2012-2013 senelerinde bilgiliydi :) zaten farklı forum platformlarda ilanım var böyle saçma yorumlar almadım maalesef

Bende pozitif bir yorum eklemek istiyorum linklere pek bakamadım daha düşük fiyatta olanlar olabilir ama piyasa eskisi gibi değil artık 2. el mining için kullanılmış ürünler çok yoğun ve daha uyguna satılabiliyor. Şuan satılan üründe o amaçlı kullanılmış olabilir bilemem ama 2. el ürünlerde "ya bak burda 100 lira daha ucuz" gibi cümle kurmak ekran kartları için günümüzde mantıksız.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
satıldığını belirttiiniz için konu kapatılmıştır
hayırlı olsun iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt