Satılık Anakart - İşlemci - RAM

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
i3 7100 işlemci - Fiyat 600₺
Gigabyte Z170 HD3P - Fiyat 600₺
Kingston 16 GB 2133 MHz tek slot RAM - Fiyat 550 ₺ SATILDI

Ciddi alıcı ile pazarlık yapılır, parçaların tamamı şu an sistemimde aktif olarak kullanılmakta.

Tüm ürünlerin kutusu ve aksesuarları vardır.

İlgilenen olursa detaylı foto atılır, ciddi alıcı ile pazarlık yapılır.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

amazon123

Torrent-Oyun.com
https://ty.gl/xrwc0omw İ3 9100 2 seri üstü 0 595 tl

https://bilendenal.com/Kingston-Hyp...Zps7eWlK14jz3NrQbQV91SggLNKmn6ahoC008QAvD_BwE

2400 mhz 0 aynı para

Gigabyte Z270P-D3 Intel Core Z270 64GB 1151Pin DDR4 2133 Mhz AnaKart hepsiburadada 555 tl

Şimdi sen kullanmış olduğun ürünlerini daha iyi olan ve sıfır olan ürünlerden pahalıya satmaya kalkıp ciddi alıcıyla pazarlık olur diyorsun napacaksın pazarlık yapıp sıfır fiyatına mı düşeceksiniz iyice milleti salak yerine koymaya başladınız bir tane doğru düzgün ilan açan yok

Suç duyurusunda bulun o zaman hiçbir yamuğum yok kimseye zorla bişey saymıyorum. Ram satıldı ayroca.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
İşine gelmedi mi salla piyasa böyle falan değil bi tarafınızdan uydurmayın ben piyasayı sana atmışım zaten hala utanmadan piyasa böyle diyorsun
O yüzden 2. el almamak lazım kim bilir o işlemciye ve rame vs. ne oldu da satıyor adam hem aldığı fiyata hemde sorunlu ürünü satıyordur belki.

İşinize gelmeyince "Hadi kardeş işine boş yapma." halbuki nitelikli dolandırıcısınız.
kimseye zorla bir şey satıp dolandırdığı yok...arkadaş ürünleri koymuş fiyat bu diyor ister al ister almadan bak git diyor burda anormal bir durum yok şampiyon sakin :)

amazon123

Torrent-Oyun.com
kimseye zorla bir şey satıp dolandırdığı yok...arkadaş ürünleri koymuş fiyat bu diyor ister al ister almadan bak git diyor burda anormal bir durum yok şampiyon sakin :)
Tabiki dolandırıcılık yok ama istediği fiyatlar aşırı yüksek yazalım ki bilmeyen insan fazla para ödeyip kandırılmasın

Tabiki dolandırıcılık yok ama istediği fiyatlar aşırı yüksek yazalım ki bilmeyen insan fazla para ödeyip kandırılmasın
ben bana görü bu ürünün fiyatı yüksek der bırakırım...benim düşünceme göre...bu dolandırıcılık değil...kendime 2 el ram arıyordum....buldum sıfırıyla arasında 100 -150 tl fark var bana göre yine yüksek...almadım....yani tabi forumu açan ben değilim seni eleştirmek bana düşmez dostum....ama hakaretle alışveriş politikası biribirine karışmış biraz o yüzden....belki yarın bu arkadaş uygun fiyata başka bir ürün satçak...bende alıcıyım para benim almıyorum....senin fiyatın yüksek deyip geçiyorum...ben böyle düşünüyorum....

amazon123

Torrent-Oyun.com
ben bana görü bu ürünün fiyatı yüksek der bırakırım...benim düşünceme göre...bu dolandırıcılık değil...kendime 2 el ram arıyordum....buldum sıfırıyla arasında 100 -150 tl fark var bana göre yine yüksek...almadım....yani tabi forumu açan ben değilim seni eleştirmek bana düşmez dostum....ama hakaretle alışveriş politikası biribirine karışmış biraz o yüzden....belki yarın bu arkadaş uygun fiyata başka bir ürün satçak...bende alıcıyım para benim almıyorum....senin fiyatın yüksek deyip geçiyorum...ben böyle düşünüyorum....
Haklısın ama milleti salak yerine koymaya çalışıyorsunuz lafının hakaret olduğunu düşünmüyorum. Piyası satmaya kalktığı üç ürününde sıfır ve üst modellerinin linkini atarak göstermeme rağmen arkadaş piyasa böyle diye işinize bakın diye kendini savunuyor e şimdi bu insanları kandırmak değil mi?

Haklısın ama milleti salak yerine koymaya çalışıyorsunuz lafının hakaret olduğunu düşünmüyorum. Piyası satmaya kalktığı üç ürününde sıfır ve üst modellerinin linkini atarak göstermeme rağmen arkadaş piyasa böyle diye işinize bakın diye kendini savunuyor e şimdi bu insanları kandırmak değil mi?
Kandırmakta denebilir diyorsan kanmıycaz o zaman ...iyi fiyat araştırılması yapılmadan alınan ürün olarak da diyebliriz....karşı tarafta satıcının üslübü serttir şahsi hakaret artist konuşur o adam onu parayla satsa değil bedavaya verse yine almazsın onada hak veriyorum....

Resis7ence

Hi There! I am using Torrent-oyun
Uzun süre kullanılmadıysa ve bir sıkıntısı yoksa işlemcinin fiyatı fena değil ama diğerleri biraz tuzlu gibi dostum. Kendi malın olduğu için istediğin fiyata satabilirsin gereksiz tartışma yaratmayın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt