Satılık 26 Dolar Steam Cüzdan Kodu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MSI Kampanyasından gelen kodu satıyorum. 12.2 dolar, 9.12 dolar, 4.57 dolar halinde 3 ayrı kod verilecektir toplamda 150TL oluyor.

Fiyatı: 120TL
Ödeme: Havale(Akbank) veya eft gün içerisinde.

Burada olmaz zaten yaş kitlesi belli ama öylesine yazdım belki o kitleden olmayan biri çıkar alır. Ayrıca neden olmasın bence gayet iyi fiyatı gidip başka yerden hediye olarak alınacağına hem iade hakkın varken neden diğer türlü tercih edilsin.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Peki daha ucuza verme sebebin? Sonuçta 29TL daha az ?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bu yönden düşünmedim ve bu tarz bir şekilde cevaplaman yanlış ve zarar edeceğine satma daha iyi. (BENCE!)

Bu yönden düşünmedim ve bu tarz bir şekilde cevaplaman yanlış ve zarar edeceğine satma daha iyi. (BENCE!)
Sorunu yanlış şekilde anladım o yüzden o şekilde yazdım özür dilerim kardeşim. Ayrıca DH üzerinden satılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Darryl Messer

Darryl Messer
Alınabilir fakat güven faktörü burada devreye giriyor dostum :) Alacak olan kişi güvenmeli sana. İyi satışlar.

Burada olmaz zaten yaş kitlesi belli ama öylesine yazdım belki o kitleden olmayan biri çıkar alır. Ayrıca neden olmasın bence gayet iyi fiyatı gidip başka yerden hediye olarak alınacağına hem iade hakkın varken neden diğer türlü tercih edilsin.
O kitleden çok arkadaş var haklısın benim yaş 19 ama ona rağmen almazdım bunu satmışsın zaten sevindim iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt