[SATILDI] SATILIK BİLGİSAYAR

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar,
2020 Mayıs ayında amazondan aldığım ekran kartımı Notebook almaya karar verdiğim için satıyorum.
1 Yıl daha garantisi vardır. Ev kullanıcısıyım Mining falan yapılmadı kartla
Ürünlerin hepsinin faturaları mevcut dileyene wp den gönderebilirim.
Dilerseniz masa üstü bilgisayarımı komple yada diğer parçalarınıda satabilirim fiyatlarını aşağıda yazıcam.
Lütfen pazarlık için ısrarcı olmayın FİYATLAR SONDUR.

MSI 5700 GAMİNG X 8 GB 256 BİT EKRAN KARTI = 9500 TL MAYIS 2020 AMAZON
ASUS TUF GAMING X570-PLUS AMD X570 AM4 (Wİ-Fİ) = 1200 TL NİSAN 2020 NEPAL BİLİŞİM
AMD RYZEN 5 3600 35 MB CACHE İŞLEMCİ = 1100 TL NİSAN 2020 NEPAL BİLİŞİM
KİNGSTON 16GB (2X8) HYPERX FURY RGB 3000mhz = 500 TL NİSAN 2020 NEPAL BİLİŞİM
DARK GUARDİAN MİNİ RGB KUMANDALI MİNİ KASA = 200 TL NİSAN 2020 NEPAL BİLİŞİM
GAMEPOWER GM-700 700W 85+ BRONZ 14 CM PSU = 350 TL NİSAN 2020 NEPAL BİLİŞİM

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...6-bit-mining-falan-yapilmadi-918854411/detay/

KOMPLE ALMAK İSTEYEN OLURSA FİYATI 12.500 E İNDİRİRİM.
MONSTER NOTEBOOK ALACAĞIM İÇİN İSTANBUL KADIKÖY MONSTER ŞUBESİNDE ALACAK OLAN ARKADAŞ İLE TUTAR KADAR KREDİ KARTINDAN
TAKSİT FAİZİNİ KARŞILAMASI KARŞILIĞI KREDİ KARTI İLE TAKSİT YAPMA İMKANIDA OLABİLİR

O ekran kartı için kullandığın PSU gerçekten çok kötü. alan kişi zaten bunu düşünecektir. Onu geçtim RX 5700 var 3600 var 12.500 diyorsun zaten o fiyata 3060'lı sistemler satılıyor sıfır şekilde. Fiyatı revize edersen satabilirsin bir ihtimal.

600 watt minimum gereksinimi olan ekran kartı için gerçek değeri 700 watt olan psu bence gayet yeterli. 1 saat geçmeden ekran kartını 9500 TL ye sattım bile alıcı şuan yolda müsade edersen diğer parçalarda 3000 tl ediversin.
İyi günler.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Ekran kartı satıldı arkadaşlar diğer parçalar hala satılık

Moderatör tarafında düzenlendi:
PSU kötü diyorum sen diyorsun ki 700W yeterli. Bilgin yoksa fikrin olmamalı bir konuda. Özellikle o fikir yanlışsa doğruymuş gibi savunmak saçma. Gamepower PSU diyorum, kötü diyorum anladın mı kardeşim? İstersen 5000W olsun kötü o PSU. FSP, Corsair, Cooler Master, Be quiet!, Seasonic, Evga, Thermaltake, Silverstone, Zalman, Highpower markaları en iyi markalardır. Hadi onlar dışında Aerocool, Cougar, Sharkoon da tercih edilebilir fakat senin kullandığın PSU, o kart için riskli bir PSU. 1-2 sene daha kullansan pert olabilirdi. Nike ile Nixe gibi düşün biri komple kaliteli, diğeri ise ucuz işçilik her bakımdan.
"5) İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir yada ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir. "

"5) İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir yada ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir. "
Boş yapıyorsun şuan. Alacak adamın bilmeye hakkı var aynı şekilde satacak adamın da. Bilmediği bir şey bu ve ben de güzelce bilgi veriyorum. Fiyat yüksek, alınmaz gibi şeyler söyledim mi? O kart ile Gamepower PSU kullanmak komple sistem için zararlı. Eğer ki bu durumu bile bile bunu yazıp birinin vebalini boynuna almak istersen ne diyeyim sana. Ama başına gelince de küfür eder, her şeyi yaparsın.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kuralda da belirtildiği gibi konu sahibi satıcı istemedikçe yorumlara müdahale etmemiz söz konusu değil.

@GörkemÇ93 Adam o kadar haklı ki hangi foruma girersem gireyim gamepower ürünü tavsiye edilmiyor almayın diyorlar millette adama kemkirmiş kemkirelecek bir durum yok adam haklı dandik bir marka sadece bunu dile getirmek istemiş
E gel de anlat işte. Öğrenmeye açık bir millet değiliz gerçekten doğru sandığımız bildiklerimiz dışında bir şeyler duyunca hemen leopara bağlıyoruz.

O ekran kartı için kullandığın PSU gerçekten çok kötü. alan kişi zaten bunu düşünecektir. Onu geçtim RX 5700 var 3600 var 12.500 diyorsun zaten o fiyata 3060'lı sistemler satılıyor sıfır şekilde. Fiyatı revize edersen satabilirsin bir ihtimal.
Kral 12.500 e 3060 lı sistem bulda bizde alalım. Sallama o fiyata rtx 2060 bile bulamassın şuanda.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

rx5700xt ekran kartlarını şuan zaten en az 11.000e satıyorlar ikinci ellerini. Piyasasan pek haberin yok galiba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kral 12.500 e 3060 lı sistem bulda bizde alalım. Sallama o fiyata rtx 2060 bile bulamassın şuanda.
Güzel kardeşim sallama demeden önce keşke araştırmayı öğrensen, piyasayı öğrensen. Belli ki yaşın da küçük senin yaşın kadar bu piyasanın içerisindeyim. Sadece 1 örnek atıyorum her açıdan daha iyi PC. Artık kendin kontrol edersin gerisini. He bu arada aldığın zaman faturayı atarsın bana.

https://www.gamegaraj.com/urun/mastory-5t10-rtx3060/

Güzel kardeşim sallama demeden önce keşke araştırmayı öğrensen, piyasayı öğrensen. Belli ki yaşın da küçük senin yaşın kadar bu piyasanın içerisindeyim. Sadece 1 örnek atıyorum her açıdan daha iyi PC. Artık kendin kontrol edersin gerisini. He bu arada aldığın zaman faturayı atarsın bana.

https://www.gamegaraj.com/urun/mastory-5t10-rtx3060/
Burdaki arkadaşın gamepower psu' suna takılıp "ALGO" marka pslu sistem atmanda biraz komik olmuş. Gamegaraj şuan bir istisna. Burası dışında hiçbiryerde bulamassın stok yok. Günden güne çok değişiyo stoklar, yarın belki itopyada bile 10bine bulabilirsin. Bugün olur yarın olmaz. Ben burda genel zamana dayalı olarak yorum yapıyorum.

Burdaki arkadaşın gamepower psu' suna takılıp "ALGO" marka pslu sistem atmanda biraz komik olmuş. Gamegaraj şuan bir istisna. Burası dışında hiçbiryerde bulamassın stok yok. Günden güne çok değişiyo stoklar, yarın belki itopyada bile 10bine bulabilirsin. Bugün olur yarın olmaz. Ben burda genel zamana dayalı olarak yorum yapıyorum.
Kardeşim sen demedin mi 3060'lı sistem göster alıcam diye? Sen neden hala polemik yaratıyorsun? Adam haklı attı vallahi diyeceğine hala yok şöyle yok böyle istisna, ahmet, mehmet diyorsun. Al bak var diyorum sen de diyorsun ki stok yok hiçbir yerde. Yahu bana ne al bak stok var fiyat belli al diyorum sana hani alacaktın? Normalde 12.000TL bile değil bu PC. Fırsatçılık yapıp ekran kartı fiyatını 2 katı yaparak koyulmuş fiyat. Normal şartlarda o kart 4000TL bile değil. Biz şu anı konuşuyoruz arkadaş şu an satış yapıyor, gamegaraj şuan satış yapıyor yani geçmişe bakmak gereksiz.

Al bunu da

https://www.teknobiyotik.com/bilgis...gb-m-2-ssd-oyun-bilgisayari.html#!prettyPhoto

Son düzenleme:
PSU kötü diyorum sen diyorsun ki 700W yeterli. Bilgin yoksa fikrin olmamalı bir konuda. Özellikle o fikir yanlışsa doğruymuş gibi savunmak saçma. Gamepower PSU diyorum, kötü diyorum anladın mı kardeşim? İstersen 5000W olsun kötü o PSU. FSP, Corsair, Cooler Master, Be quiet!, Seasonic, Evga, Thermaltake, Silverstone, Zalman, Highpower markaları en iyi markalardır. Hadi onlar dışında Aerocool, Cougar, Sharkoon da tercih edilebilir fakat senin kullandığın PSU, o kart için riskli bir PSU. 1-2 sene daha kullansan pert olabilirdi. Nike ile Nixe gibi düşün biri komple kaliteli, diğeri ise ucuz işçilik her bakımdan.
Ya güzel kardeşim sanamı kaldı benim malımı kötülemek fiyat biçmek nerden biliyorsun psu mun 2 sene sonra bozulacağını neden marka fanboyluğu yapıyorsun ? ben sana psu hakkında çok kaliteli dedim mi ? Okuduğunu anlayabiliyorsan eğer minimum 600 wat güç tüketen karta 700 wat yeterli olur diye düşünüyorum aldığım yerde onun yeterli olacağını söyledi. Alan memnun satan memnunken senin derdin ne burda aklın sıra beni küçük düşürmeye çalışıyorsun ve forum kurallarında açıkça yaptığının yasak olduğu yazıyor. Yoksa sende sahibinden de boş ekran kartı ilanları olan fiyat düşürmeye çalışan botlardanmısın ? o beğenmediğin sistemin bütün parçaları satıldı sen şimdi bunuda dert edersin kendine

Ya güzel kardeşim sanamı kaldı benim malımı kötülemek fiyat biçmek nerden biliyorsun psu mun 2 sene sonra bozulacağını neden marka fanboyluğu yapıyorsun ? ben sana psu hakkında çok kaliteli dedim mi ? Okuduğunu anlayabiliyorsan eğer minimum 600 wat güç tüketen karta 700 wat yeterli olur diye düşünüyorum aldığım yerde onun yeterli olacağını söyledi. Alan memnun satan memnunken senin derdin ne burda aklın sıra beni küçük düşürmeye çalışıyorsun ve forum kurallarında açıkça yaptığının yasak olduğu yazıyor. Yoksa sende sahibinden de boş ekran kartı ilanları olan fiyat düşürmeye çalışan botlardanmısın ? o beğenmediğin sistemin bütün parçaları satıldı sen şimdi bunuda dert edersin kendine
Bilgi desen 0 ama biliyormuş gibi davranıp, Vatan, itopya gibi yerlerde çalışan adamların sözüne inanıyor şaka gibi :D O adamların bilgilerinin, forumdaki çoğu kişiden az olduğunu bilmiyorsun galiba. Hala savunma yapıyorsun üstüne. Diyorum ki önemli olan oradaki yazan değer değil kalite güzel kardeşim kalite. Merdiven altı ürün o gamepower. Fanboy diyorsun da anlamını bilmediğin şeyleri kullanma tamam mı akıllı kardeşim. Ben burada fanboyluk yapsam 15 tane marka saymazdım. Sadece bizim ülkede var ne güzel yabancı forumları okuyorum medenice konuşuluyor fakat buralarda sizin gibiler bitmiyor maalesef. Hayırlı olsun ne diyeyim bilmeyen biri almış hayrını görsün.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sistem satıldığı için konu kilitlenmiştir.
Tartışan veya flood yapan arkadaşlara gerekli uyarılar yapılacaktır.Bu mesajın da uyarı niteliğinde olduğunu bildirmek isterim.Umarım daha fazla uzatmazsınız.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt