Şarj Hemen Düşüyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Telefonum Xiaomi red mi note 9s. Şarjım %100 iken birden 99'a sonrada 5 dk içinde 96'ya hızla düşüyor. Tabii bazen 94 seviyesine kadar iniyor. Genel anlamda 10-11 saat ekran açıklığı alıyorum her gün. Ancak yine de başlarda bu kadar hızlı düşmesi canımı sıkıyor. Önceden böyle olmuyordu, 100'de bazen 30 dk'dan fazla kalıyordu son 4-5 gündür böyle. Androidlerde bu normal mi?

Son düzenleme:
Kardeş bu sorunu yaşaman gayet normal. Arka planda çalışan uygulamalardan dolayı böyle oluyor. Tavsiyem telefonu kullanmadığın sürece wifiyı kapalı tutman. Böylece şarjı daha hızla 100'den 99'a inmez.
Bu arada Miui sürümün kaç? Miui sürüm kaynaklıda olabilir.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
10-11 saat ekran açıklığını nasıl alıyorsun merak ettim. Parlaklık 0 da mı?

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Kardeş bu sorunu yaşaman gayet normal. Arka planda çalışan uygulamalardan dolayı böyle oluyor. Tavsiyem telefonu kullanmadığın sürece wifiyı kapalı tutman. Böylece şarjı daha hızla 100'den 99'a inmez.
Bu arada Miui sürümün kaç? Miui sürüm kaynaklıda olabilir.
11.0.11 yazıyor. Altında da 11.0.11.0

Ayrıca bu wifi ile ilgili olduğunu düşünmüyorum ya da arka plandan dolayı çünkü önceden öyle değildi.

10-11 saat ekran açıklığını nasıl alıyorsun merak ettim. Parlaklık 0 da mı?
Sondan biraz yukarıda diğer şekilde gözümü alıyor.

Şarj durumun kötü değil ki. Bazı android telefonlarda böyle oluyor maalesef. Buna biz planlı eskitme diyoruz.

11.0.11 yazıyor. Altında da 11.0.11.0

Ayrıca bu wifi ile ilgili olduğunu düşünmüyorum ya da arka plandan dolayı çünkü önceden öyle değildi.

Sondan biraz yukarıda diğer şekilde gözümü alıyor.
Kanka telefonu ilk aldığın gün wp instagram yüklümüydü veya kullandığın herhangi bir program yüklümüydü ? değildi şu an sen yüklediğin için arkaplanda kapatsan bile çalışıyorlar illa yiyor şarjdan bende de redmi note 9 pro var dediğin gibi ilk günler 100 den 1-2saat sonra iniyordu 99a şu an bir tık hızlı iniyor çünkü bir sürü program yüklü sen kapatsan bile illa ki çalışıp pilden yiyor

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Kanka telefonu ilk aldığın gün wp instagram yüklümüydü veya kullandığın herhangi bir program yüklümüydü ? değildi şu an sen yüklediğin için arkaplanda kapatsan bile çalışıyorlar illa yiyor şarjdan bende de redmi note 9 pro var dediğin gibi ilk günler 100 den 1-2saat sonra iniyordu 99a şu an bir tık hızlı iniyor çünkü bir sürü program yüklü sen kapatsan bile illa ki çalışıp pilden yiyor
Yok başta neyse şimdi de o.
Şarj durumun kötü değil ki. Bazı android telefonlarda böyle oluyor maalesef. Buna biz planlı eskitme diyoruz.
Planlı eskitme nedir?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt