Samsung i7 2670QM notebook

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar herkese selam,
kullanamdığım laptop'umu satıyorum gerçekten temiz ve çok az kullanılmıştır orjinal kutusuna kadar herşeyi mevcuttur . sahibinden linkini paylaşıyorum aşşağıda ve orada yazdığım açıklamayı,
daha önce de masaüstü bilgisayarımı satarkenda buradan paylaşmıştım ve ps4 ile takas yapmıştım.

Fiyat : 1100

sahibinden

Cihaz neredeyse sıfırı kadar temizdir, gördüğünüzde anlarsınız zaten, orjinal kutusuna kadar mevcuttur evrakları kağıtları vs.
8 gb ram
i7 2670QM işlemci 2.20 GHZ turbo ile 3.1 GHZ
500 gb hdd (isteyene 60 gb ssd ilede teslim edilir)
nvidia 520mx 1 gb harici ekran kartı
İntel hd 3000 onboard ekran kartı
batarya durumu fotoğraflarda mevcuttur.
tek bir çizik toz dahi yoktur.

istanbul / bayrampaşa
thumbnail_IMG_0742.jpg
thumbnail_IMG_0697.jpg
thumbnail_IMG_0739.jpg
thumbnail_IMG_0698.jpg
thumbnail_IMG_0696.jpg
thumbnail_IMG_0699.jpg
thumbnail_IMG_0740.jpg

Son düzenleme:

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Konuya cihazla alakalı en az 3 fotoğraf eklemek zorundasınız. Eklemediğiniz takdirde 24 saat içerisinde konu kapatılacaktır.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Almak isteyen kullanıcının cihaz hakkında tam bilgi sahibi olması için böyle bir yöntem uyguluyoruz.

Nedenini sormadım ki yeni mi dedim ben.
Daha önceki satılık ürünümle ilgili konu açtığımda böyle bi uyarı ile karşılaşmadım da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt