Saints Row The Third Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Saints Row The Third Remastered[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 37.21 GB

:pccikistarihi: 2020-05-23

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Saints Row®: The Third™ Remastered

Saints Row®: The Third™ Remastered, sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint'leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.
Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.
Stilwater'ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint'ler Stilwater'ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint'lere dikti ve haraç talep etmekte.
Syndicate'e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport'a savaşı getir. Bir tankla serbest düşüş yap, bir Meksika güreşçi çetesine uydudan hedeflemeli hava saldırısı düzenle ve iyi eğitilmli bir askeri güce karşı savaş. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.
Fitne İmha Silahları - Düşmanlarını yenmekle kalmaz. Aynı zamanda onları küçük düşürür. Savaş jetleri, insan fırlatan gülle arabaları ve şok edici yakın dövüş silahları; hepsi eğlencenin bir parçası.
Çılgın Karakter Kişiselleştirme - Dibi görmüş ünlülerden, maskesiz ninja korsanlara kadar en garip karakterleri yarat. Her günahkarın içinde bir Saint yatar. Bakalım kime dönüşeceksin?
On numara Eşli Oyun - Tek başına veya bir kankanla çevrimiçi oyna. Serbest düşüşe bir şans ver ve ağır silahlarla donatılmış Syndicate üssüne doğru çaresizce saldırırken ortağının havalı pikabına iniş yapmaya çalış. Yanında bir arkadaşın varsa Steelport'ta her zaman daha fazla eğlenirsin.
Tüm DLC'ler dahil - Üç genişletme görev paketlerinin hepsi ve orijinal sürüme ek 30'dan fazla DLC parçası.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (720p on Low Settings)
İşlemci: AMD / Intel CPU, running at 3.4 GHz or higher: AMD FX 6000 series or Intel Core i5-3000 series or newer is recommended
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.0 support: AMD Radeon 500 series or NVIDIA GeForce GTX 660 or newer.
Bellek: 8GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (1080p on High Settings)
İşlemci: AMD / Intel processor running at 3.5 GHz (AMD FX 8000 series or Intel Core i5 4000 series or newer is recommended).
Ekran Kartı:AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 6GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.1 support. (AMD Radeon RX 5700 and NVIDIA GeForce GTX 1000 series or newer.
Bellek:16GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Morningstar

LIGHTBRINGER
Işık kalitesiyle biraz oyna remaster diye kakala sonra tekrardan aynı oyunu. İyiymiş. Moda oldu sanırım bunlar artık. Madem remaster yapacaklar o zaman 1. oyunu yapın.

Sistemimle acaba bunu orta grafik kalitesinde akıcı şekilde oynayabilir miyim? Ona göre indireyim.

DarkLord-71

Torrent-Oyun.com
Işık kalitesiyle biraz oyna remaster diye kakala sonra tekrardan aynı oyunu. İyiymiş. Moda oldu sanırım bunlar artık. Madem remaster yapacaklar o zaman 1. oyunu yapın.
Bu mafia 2 gibi degil iyi bak adamlar grafigi degiştirmiş bildigin ne bekliyosun remastaredten ? Sen dedin diye tekrar baştan yapsınlar iletelimde.

kinqdom12

Torrent-Oyun.com
Sizin kitleyi işte avlıyorlar böyle oyunlar ile. Ayrıca kendi işine bak.
belli ki remastered gameplayine bakmamışsın oyun tamamen değişti grafikler karakter görünümleri aydınlatma her şey tamamen değişti mafia 2'ye bak bir de her remastered aynı olacak diye bir şey yok adamlar gayet güzel bir şekilde remastered yapmışlar ama senin gibiler her şeyi kötülemeyi seviyor doğal karşılıyorum

eylül

Maksimum Östrojen
Sıkıcı. Bu da just cause gibi kötü bir oyun. Keşke bethesda yeni bir fallout oyunu yapsa :( Ben şöyle adam gibi bir RPG oyunu istiyorum bağımlılık yapacak :( new vegas desen, grafiklerine bakılmıyor, o derece eski, berbat grafikleri var. Oyun çöküyor arada. Skyrim desen bitti, witcher 3 desen bitti, ben gidip kafamı duvarlara vuracam.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Sıkıcı. Bu da just cause gibi kötü bir oyun. Keşke bethesda yeni bir fallout oyunu yapsa :( Ben şöyle adam gibi bir RPG oyunu istiyorum bağımlılık yapacak :( new vegas desen, grafiklerine bakılmıyor, o derece eski, berbat grafikleri var. Oyun çöküyor arada. Skyrim desen bitti, witcher 3 desen bitti, ben gidip kafamı duvarlara vuracam.
GTA 5 şuan oynanabilir gibi sonuçta kanını yeniledi. :)

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Sırf remastered versiyonu çıktı diye tekrar yükleyeceğim. Umarım bu sefer silmem.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
keşke türkçe yama bunla da uyumlu olsa öyle bir şanısımz hiç mi yok ?

MuratTamer

Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe
Daha önce bu seriyi hiç oynamadım. Çok mu fantastik öğeler var arkadaşlar oyunda?

gameplay videoları çok arada bıraktı beni oynamakla oynamamak arasında. Bana oyunun hikayesini ana hatlarıyla anlatabilir misiniz rica etsem,

oyunu indirmeden sormak istiyorum sadece windows 10 mu çalıştırıyor yoksa 8.1 de çalıştırır mı sistemde windows 10 yazıyorda şimdiden emeği geçen herkese ve cevaplayan herkese teşekkür ediyorum elinize sağlık şu günlerde ilaçsınız ^^

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt