Sadece Reklamlara Tıklayarak sınırsız para kazanmak İstermisiniz-Günde 1 Dolar!!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Frost

Philipp Lahm!
Şu anda Araştırdım ve buldum birçok siteden daha çok kazandırıyor yalansa gelin engelleyin banlayın;

1-https://reffbux.com/random_page/?c=33658 bu linkten üye oluyoruz o kadar araştırdım sanırım haketmişimdir burdan kayıt olun lütfen kayıt olurken türü Member seçin.

2-kayıt olduktan sonra advertisements sekmesine gidip ilk çıkan bölümden size uygun

3-bölümü seçin önerim alışveriş-spor-oyunlar seçtim ben siz bakıp farklı seçebilirsiniz.Bu seçtiğiniz bölümlerin reklamı dışında birde extra reklamlar alacaksınız.

4-seçtikten sonra reklama tıklayınca açılan sitede click here for start diye bir yazı görürsünüz altı çizili oraya tıklayıp orda yazan süre boyunca mause'nizi orda tutun aksi taktirde süre durur.

5-Her reklam en az 0,025 $ veriyor öbür sitelerde 0,001 + veriyor.

Herhangi bir sorununuz olursa buyrun sorun cevaplayayim...Lütfen refli linklerinizi bu konu altından paylaşınki herkes birbirine yardımcı olsun.Teşekkürler.

Yukardaki hasılat 1 gece'de yaptığım miktardır :)

moment040

Torrent-Oyun.com
Ynt: Sadece Reklamlara Tıklayarak sınırsız para kazanmak İstermisiniz-Günde 1 Dolar!!

+18 gereklimi ? bide bu kazandıgın parayı nasıl alıcam

Frost

Philipp Lahm!
Ynt: Sadece Reklamlara Tıklayarak sınırsız para kazanmak İstermisiniz-Günde 1 Dolar!!

yaş sınırı gerekli değil ama 18'den büyük yaparsan iyi olur,paypal hesabın aracılığıyla alacaksın 90 kez reklama tıkladığında payout yaparak.

Maritinez

MARİTİNEZ

Ben 14 yaşındayım ben kendim yapabilirmiyim?

Frost

Philipp Lahm!

Evet yapabilirsin.

BoraT

Seviye 10

Güvenli mi bu olay? Paypal hesabımıza sıkıntı çıkarmasın?

easynotelv

Hakimiyet bilâ kaydu şart milletindir.

BoraT' Alıntı:
Güvenli mi bu olay? Paypal hesabımıza sıkıntı çıkarmasın?
Aynen ben de tam bunu yazacaktım.

Frost

Philipp Lahm!

Paypal hesabında sıkıntı çıkmaz çünkü paypalla giriş ypamıyorsun sadece paypal adını veriyorsun onlar sana parayı gönderiyor :)

BoraT

Seviye 10

8 tıklama yaptım biraz kazandım :D Güvenli gibi gözüküyor

Ama bir sorum var 8 tıklama yaptım şimdi yeni linkleri nasıl alıcam ?

helpme

Torrent-Oyun.com

Reklamların süresi kaç saniye ? Günde 1$ kazanmak için ne kadar zaman harcamak gerekiyor ?

BoraT

Seviye 10

beyler :eek:

Grove98

Now everybody from the 313!

helpme' Alıntı:
Reklamların süresi kaç saniye ? Günde 1$ kazanmak için ne kadar zaman harcamak gerekiyor ?
10-15 sn arası değişiyo .

Maritinez

MARİTİNEZ

BoraT' Alıntı:
İşet bu yüzden yapmayın böyle şeyleri bu devirde kim kime reklama tıklıyo diye para verirki.

Grove98

Now everybody from the 313!

BİRAZ YAPTIM :D

Frost

Philipp Lahm!

BoraT' Alıntı:
ben youtube'a girerkende öyle uyarı çıkıyor chrome'da o zaman youtube'damı güvenli değil?Virüs programını kapat yada farklı bi tarayıcı dene her türlü girebiliyorsun ben 2 gündür kullanıyorum hiç öyle bir uyarı gelmedi biye acaba?

Ek olarak xxxpowerxxx daha yaşın küçük biraz büyü sonra böyle şeylerin güvenli olup olmadığını anlarsın.

Reklamlar 5-15 saniye arası değişiyor.Günde 9 reklam alabilirsiniz daha fazlası için üyeliğinizi premium yaptırmanız lazım.

BoraT

Seviye 10

Günde bir dolar demişin ama ben 0.03 kazanabildim :D en fazla 8 reklam mı oluyor ?

Frost

Philipp Lahm!

üyeliğini upgrade edersen 1 dolar kazanabiliyorsun :) ve tüm reklamlara tıkla 0,50 dolar kazanman lazım

darklıght5161

Torrent-Oyun.com

5 , 6 hesap açıp yapsak olurmu acaba ?

BoraT' Alıntı:
kardeşim tarayıcı uyarırsa ben pek takmıyorum mesela assassins creed 1 bu sitedeki indirme sayfasına girince chrome uyarı veriyor pcye zarar gelebilir diye. ama sadece ilk sayfasında diğer sayfalarda sorun yapmıyor. ve explorer yada mozilla da uyarı vermiyor.

Frost' Alıntı:
Şu anda Araştırdım ve buldum birçok siteden daha çok kazandırıyor yalansa gelin engelleyin banlayın;

1-https://reffbux.com/random_page/?c=33658 bu linkten üye oluyoruz o kadar araştırdım sanırım haketmişimdir burdan kayıt olun lütfen kayıt olurken türü Member seçin.

2-kayıt olduktan sonra advertisements sekmesine gidip ilk çıkan bölümden size uygun

3-bölümü seçin önerim alışveriş-spor-oyunlar seçtim ben siz bakıp farklı seçebilirsiniz.Bu seçtiğiniz bölümlerin reklamı dışında birde extra reklamlar alacaksınız.

4-seçtikten sonra reklama tıklayınca açılan sitede click here for start diye bir yazı görürsünüz altı çizili oraya tıklayıp orda yazan süre boyunca mause'nizi orda tutun aksi taktirde süre durur.

5-Her reklam en az 0,025 $ veriyor öbür sitelerde 0,001 + veriyor.

Herhangi bir sorununuz olursa buyrun sorun cevaplayayim...Lütfen refli linklerinizi bu konu altından paylaşınki herkes birbirine yardımcı olsun.Teşekkürler.

Yukardaki hasılat 1 gece'de yaptığım miktardır :)
sağoalsın dostum teşekkürünü verdim inşAllah başarabilirim parayı paypala aktardıktan sonra istediğimiz gibi kullanabilriz heralde güzel paylaşım yalnız yapamadığım şeyler olursa başını ağrıtabilirm haberin olsun :D

BoraT

Seviye 10

darklıght5161' Alıntı:
5 , 6 hesap açıp yapsak olurmu acaba ?
mantıklı aslında ama hepsine aynı paypal hesabını kabul etmeyebilir

Frost' Alıntı:
üyeliğini upgrade edersen 1 dolar kazanabiliyorsun :) ve tüm reklamlara tıkla 0,50 dolar kazanman lazım
aslında sen bi kullanım için video çeksen yada resim ile anlatsan çok makbule geçer :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt