Ryzen 1400 + GTX 960 Sistemimi Satıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

iphone

Seviye 1
İşlemci: Ryzen 1400
Anakart: Gigabyte Ga-A320M-DS2
RAM: Gskıll 8Gb Aogis 2133Mhz
HDD: Wd 1TB 7200Rpm 64Mb
Kasa: Everest Eagle Ec337 400W ancak güç kaynağı değişti Güç Kaynağı: Aercool 400w vx serisi
Monitör: Philips 21.5 223V5LSB2/62 5Ms
Ekran Kartı: MSI 4G Gtx 960

Not: Ekran Kartının garantisi bitmiştir. Diğer parçaların 9 ay garantisi vardır.

Fiyat: 3000TL Pazarlık payı vardır.

Son düzenleme:

BÖ > EASY <

good awp player
Kasa: Everest Eagle Ec337 400W ancak güç kaynağı değişti Güç Kaynağı: Aercool 400w vx serisi

Not: Ekran Kartının garantisi bitmiştir. Diğer parçaların 9 ay garantisi vardır.
Satma Nedenim: Üniversite sınavına hazırlanıyorum.

Fiyat: 3300TL
Sıfırı 3700 - 4000 bin civarı yapar 2800-3000 arası bir fiyat versen alıcı bulma şansın artar. İyi satışlar.

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
parça parça satmayı düşünürmüsün? mesela sadece işlemciyi.

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Sadece ekran kartını kaça satarsın ?

felsefe93

Torrent-Oyun.com

Satma Nedenim: Üniversite sınavına hazırlanıyorum.

Fiyat: 3000TL Pazarlık payı vardır.
kardeşim o tip yerleri ben pek mantıklı bulmuyorum. Bende o sıralardan geçtim herşey insanın kendisinde bitiyor. Bende üniversite sınavına çalışacağım zaman satmak yerine pc yi tamamen söküp iyice sardıktan sonra bir yere koydum. Üni sınavına kadarda kesinlikle kurmadım. İnternet cafeden falan takip ettim. Şimdi zaten akıllı telefonun falan vardır oralardan takip edebilirsin herşeyi. Bu zamanda pc pek satılmaz. Alanlarda zaten o fiyata almaz 2000 liraya ancak satabilirsin. Dediğim gibi kendine düzenli bir program oturt ona göre çalış. Eğer çalışma taktiği istesen yaz bana....

iphone

Seviye 1
Doping hafıza mı ? Pişman olacağın şeyler yapma onlara da paranı kaptırma derim.
Hocam nedenini söyler misiniz?
kardeşim o tip yerleri ben pek mantıklı bulmuyorum. Bende o sıralardan geçtim herşey insanın kendisinde bitiyor. Bende üniversite sınavına çalışacağım zaman satmak yerine pc yi tamamen söküp iyice sardıktan sonra bir yere koydum. Üni sınavına kadarda kesinlikle kurmadım. İnternet cafeden falan takip ettim. Şimdi zaten akıllı telefonun falan vardır oralardan takip edebilirsin herşeyi. Bu zamanda pc pek satılmaz. Alanlarda zaten o fiyata almaz 2000 liraya ancak satabilirsin. Dediğim gibi kendine düzenli bir program oturt ona göre çalış. Eğer çalışma taktiği istesen yaz bana....
Hocam 11. Sınıf MF öğrencisiyim. Bu seneden sıkı tutmak istiyorum. Çalışma taktiği için yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu sistemin 2000TL etmesi imkansız. En az 2500 TL

İyi satışlar gayet makul teklif pazarlık adı altında :).2000 lira da ölücülerdir.

Hocam dediğiniz siteye baktım ancak kullandıkları yöntem değişik.Açıkçası ben pek detay göremedim.Tek ekstresi Görsel ve Duyusal teknik kullanmaları.Diğer özellikler internetten açtığında videoda,alacağın test kitabında da olacaktır.Şuan soru bankalarında zaten barkod ile soru çözümleri de oluyor.Cidden aklınızda kalmıyorsa,bir probleminiz varsa alın ancak onun dışında kendiniz belli bir program yaparak çok rahat çalışabilirsiniz.Eğer birinin sizi planlamasını istiyorsanız tecrübesiz iseniz özel ders de alabilirsiniz.Ya da forumlarda gezip çalışma yöntemlerine,YouTube'da ders çalışma planlamalarına,okulda rehber öğretmenlerinden faydalanabilirsiniz.

iphone

Seviye 1
İyi satışlar gayet makul teklif pazarlık adı altında :).2000 lira da ölücülerdir.

Hocam dediğiniz siteye baktım ancak kullandıkları yöntem değişik.Açıkçası ben pek detay göremedim.Tek ekstresi Görsel ve Duyusal teknik kullanmaları.Diğer özellikler internetten açtığında videoda,alacağın test kitabında da olacaktır.Şuan soru bankalarında zaten barkod ile soru çözümleri de oluyor.Cidden aklınızda kalmıyorsa,bir probleminiz varsa alın ancak onun dışında kendiniz belli bir program yaparak çok rahat çalışabilirsiniz.Eğer birinin sizi planlamasını istiyorsanız tecrübesiz iseniz özel ders de alabilirsiniz.Ya da forumlarda gezip çalışma yöntemlerine,YouTube'da ders çalışma planlamalarına,okulda rehber öğretmenlerinden faydalanabilirsiniz.
Hocam ilk olarak teşekkürler. Cidden 2000TL çok ölü bir fiyat . Doping hafıza konusunda ise sosyal medya hesaplarında sürekli kullanıcı yorumlarını paylaşıyorlar. Hepsi de olumlu. Hepsi ya önceden sınava girip kötü sıralama yapıp daha sonra doping hafıza sayesinde sıralamasını düşürtenler yada doping hafıza alıp iyi yorumda bulunanlar. Onların etkisinde kaldım.
Ramle ekran kartını parça parça satsaydın alırdım :/
Dediğim gibi hocam nakit lazım.

felsefe93

Torrent-Oyun.com
Hocam nedenini söyler misiniz?

Hocam 11. Sınıf MF öğrencisiyim. Bu seneden sıkı tutmak istiyorum. Çalışma taktiği için yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu sistemin 2000TL etmesi imkansız. En az 2500 TL
doping hafıza hızlı okuma kursları evet sana bir artı katar. Mutlaka birşeylerini geliştirirsin ama asıl mesele senin kendini belli bir düzene sokman gerekiyor. Çalışma taktiği ise şimdiden başlayacağından dolayı sıkıntı yok. Bol bol eksik olduğun ve zayıf olduğun derslere odaklan ve günde belli saatlerini mutlaka ayır çalışmaya.

Lyvio015

MSI <3 Gaming Series <3
Doping Hafızaya Sayısal isen Bulaşma.Doping Hafıza'nın Yaptığı Tek Şey Sözel Dersleri Ezberletmek Başka da Bir şey Değil.Matematik veya İleri Sayısal Derslere Katkısı Yok Denecek Kadar Az.Sayısal Dersler Ezber Değil Mantık İşidir.Bilgisayarını Satmak Yerine,Oyunlarını Oynayıp,Ders Videoları İzleyerek Hem Masraf Etmemiş Hem de Zevkinden Ödün Vermemeni Tavsiye Ederim.Youtube'da Birçok Ders Kanalları Var ve Bunlar Gerçekten Başarılı Kaliteli Kanallar.Bilgisayarından Çalışıp Dopinge Bulaşmamanı Tavsiye Ederim.

3000 tl ye i5 6500 gtx 1050 ti 8 gb 2133 mhzli tertemiz kasalar var bu sisteme verdiğin sistem biraz pahalı gibi

iphone

Seviye 1
Doping Hafızaya Sayısal isen Bulaşma.Doping Hafıza'nın Yaptığı Tek Şey Sözel Dersleri Ezberletmek Başka da Bir şey Değil.Matematik veya İleri Sayısal Derslere Katkısı Yok Denecek Kadar Az.Sayısal Dersler Ezber Değil Mantık İşidir.Bilgisayarını Satmak Yerine,Oyunlarını Oynayıp,Ders Videoları İzleyerek Hem Masraf Etmemiş Hem de Zevkinden Ödün Vermemeni Tavsiye Ederim.Youtube'da Birçok Ders Kanalları Var ve Bunlar Gerçekten Başarılı Kaliteli Kanallar.Bilgisayarından Çalışıp Dopinge Bulaşmamanı Tavsiye Ederim.
Haklısınız hocam.
3000 tl ye i5 6500 gtx 1050 ti 8 gb 2133 mhzli tertemiz kasalar var bu sisteme verdiğin sistem biraz pahalı gibi
Hocam dediğiniz sistemi 3000TL'ye satanın büyük ihtimalle paraya ihtiyacı olduğu için düşük fiyat yazmış olabilir. Dediğiniz sistemi 3000TL'ye satan kişi sayısı 1 elin parmak sayısını geçmez. Fakat benim sistemim için haklı olabilirsiniz. Onun için de "Pazarlık payı vardır." yazdım.

Haklısınız hocam.

Hocam dediğiniz sistemi 3000TL'ye satanın büyük ihtimalle paraya ihtiyacı olduğu için düşük fiyat yazmış olabilir. Dediğiniz sistemi 3000TL'ye satan kişi sayısı 1 elin parmak sayısını geçmez. Fakat benim sistemim için haklı olabilirsiniz. Onun için de "Pazarlık payı vardır." yazdım.

Doping hafızayı görünce dikkatimi çekti.Dostum matematiğinin iyi olmadığını çoğu kişi söylüyor.Sana buraya bir link bırakayım kendi hesabıma yüklemiştim kpss matematik ama temel matematik için gayet güzel anlaşılabilir akılda kalıcı ve sade anlatıyor.AYT kısmınıda hocalara geldikten dinle tavsiyem.

Link Burada

iphone

Seviye 1
Doping hafızayı görünce dikkatimi çekti.Dostum matematiğinin iyi olmadığını çoğu kişi söylüyor.Sana buraya bir link bırakayım kendi hesabıma yüklemiştim kpss matematik ama temel matematik için gayet güzel anlaşılabilir akılda kalıcı ve sade anlatıyor.AYT kısmınıda hocalara geldikten dinle tavsiyem.

Link Burada
Hocam verilen öneriler üzerine doping hafızadan vazgeçtim. Bu seferde tel gitti. Tel ile bilgisayarı takaslayabilirim :(

class2012

Torrent-Oyun.com
j7 prime var garantisi bitmedi en küçük çizik bile yok üste ne istersin telide versem

SchnAps

Torrent-Oyun.com
Dostum bence doping hafıza için güzelim bilgisayarını satma yazık olur ama yine de sen bilirsin

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt