RUGBY 20 [HOODLUM] PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

RUGBY 20 [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent Magnet

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.6 GB

:pccikistarihi: 23.01.2020

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Müthiş tek oyunculu veya yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlarda dünyanın en iyi milli takımlarını ve en büyük liglerini oyna: Top 14, Pro D2, Gallagher Premiership ve Pro 14.
Modern oyununun özgün doğasındaki incelik ve karmaşıklığı yansıtan benzersiz bir taktik derinliği deneyimle.
Sahada oyun planında değişikliğe gidebilir, line-outunu yönetebilir, çalışılmış kombinasyonları hayata geçirebilir, alan açabilir ve kendi takımını zafere taşıyabilirsin!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-750 or AMD Phenom II X4 965
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7790 /B]
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i5-4570 or AMD FX-8350

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
hocam oyunu indirdim kurdum okey ama bunun tuş ayarlamasını nasıl yapıcaz, klavyedeki tüm tuşlara tek tek bastım resmen. acil destek.:mad:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt