RTX Gaming Yayıncı Sistemi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba arkadaşlar
Bir hevesle özenerek topladığım bilgisayarımı satıyorum.
Toplayalı yaklaşık 1 sene olmuştur hiç bir sorunu yoktur denetme den satmam :D
Her parçanın kutusu faturası vardır. Garanti durumlarını bilmiyorum.
Bilgisayar özelliklerini görsellerde belirttim.
Sıfırdan toplamaya kalktığınızda bu parçalar toplamda 21.000 TL ye denk geliyor.
Sadece elden satış yapıyorum yer Bursa.
Fiyat : 15.000 TL Pazarlık yaparız :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
"5-) İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir yada ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir. Polemiğe giren üyelerin de mesajları silinmektedir, ilanları kilitlenebilmektedir. " ( https://www.torrent-oyun.com/threads/boeluem-kurallari-mutlaka-okuyunuz.500058/ )
Yorumlar yukarıdaki kural doğrultusunda silinmiştir.

Aynı sisteme sahibim, ekipmanlarla beraber şahane bir fiyat vermişsin. Durumu olan kaçırmasın derim.

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Fiyat olarak gerçekten çok iyi. İyi satışlar Allah bereket versin.

bloodmoney09

Torrent-Oyun.com
1 yıllık ve faturaları olduğu halde " Garanti durumlarını bilmiyorum. " demen biraz düşündürücü!? Yoksa fiyat çok iyi. Alınası bir sistem.

Kutuları depoda olduğu için bakamadım yani hangisinin ne kadar garantisi olduğunu bilmiyorum anlamında :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt