Rtx 2070s li sistem istiyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar rtx 2070 super mümkünse 3 fanlı modellerinden ve en az ryzen 5 3600x işlemcili nispeten uygun fiyatlı bir sistem istiyorum önerilere açığım

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-x15-oyuncu-bilgisayari.html Hocam burada aşırı ucuza buldum bir tane eğer paran varsa kesinlikle direk beklemeden al derim.En ucuz şuan burada.Eğer ssd falan düşürsen 8000e toplarsın.
Valla hocam bu sistem alınmaz ya da ben almam öyle söyleyeyim. Neden dersen parçaları aşırı kalitesiz. En ufak bir elektrik arızasında ya da voltaj yükselmesinde anakart ve ekran kartını kızartabilir bence bu kadar kalitesiz psu kullanmak mantıklı değil açıkcası. Ekran kartı ve ramlerde çok iyi durmuyor.

Valla hocam bu sistem alınmaz ya da ben almam öyle söyleyeyim. Neden dersen parçaları aşırı kalitesiz. En ufak bir elektrik arızasında ya da voltaj yükselmesinde anakart ve ekran kartını kızartabilir bence bu kadar kalitesiz psu kullanmak mantıklı değil açıkcası. Ekran kartı ve ramlerde çok iyi durmuyor.
Evet biraz inceleyince farkettim ben de 1 hafta sonra piyasanın ne olacağı da meçhul şimdiden yavaş yavaş nereden ne alacağımı oturtmak istiyorum bakıyorum araştırıyorum malum piyasa da bu halde olunca ister istemez verdiğin parayla en iyisini almak istiyorsun ucuza alabileceğin bir şey kalmadı

Evet biraz inceleyince farkettim ben de 1 hafta sonra piyasanın ne olacağı da meçhul şimdiden yavaş yavaş nereden ne alacağımı oturtmak istiyorum bakıyorum araştırıyorum malum piyasa da bu halde olunca ister istemez verdiğin parayla en iyisini almak istiyorsun ucuza alabileceğin bir şey kalmadı
Valla hocam bahsi geçen para 1100 dolar para değil maalesef Türkiye'de çünkü bir bilgisayar kendimize bir bilgisayarda yavşak vekilin oğluna alıyoruz durum bu!

Web sitesi
www.facebook.com
Hocam sistemdeki mevcut power kötü farkındayım ancak 60 tl farkla aerocool var şuan kullandığım psu bence alınabilir.Ayrıca bütçede kısıtlı minimum tutabileceğimiz fiyat aralığında bir sistem.Neo diye bir ram kullanmışlar onun ne kadar kaliteli bir marka olduğunu bilmiyorum bilen arkadaşlar aydınlatsın.Ekran kartı galax gayet iyi bir markadır alınabilir şuana kadar alıpta memnun kalmayan neredeyse görmedim.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Bende istiyorum...

Neyse gideyim ekranda fotosunu açıp ekmek banayım.

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt