RTx 2070 Super alınır mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Alınabilir, iyi karttır. Ama 3060 ti serisi aralık ayında çıkacak deniliyordu. 3050 ti ve 3060 da ocak veya şubat ayında. Ne kadar doğru bilmiyorum. bekleyebilirsiniz isterseniz.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
hocam pahalı ya 6000 lira vs düşerse diye düşünüyorum
İndirim günlerinde düşerse alınabilir. Ancak piyasamız köylü kurnazı (1-2 ayda yenilenecek ps5 stoğu için bile 15 binden fiyat çeken hırbolar) olduğu için yeni seri çıksa bile pek düşmez diye düşünüyorum. Dlss desteği olan er kart güzel bence ama. Seçim sizin tabi.

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Kesinlikle alınmamalı, AMD yeni RX6000 serisi çıkıyor yavaşça yılbaşında daha çok model görürüz gibi. Şahsen AMD F/P açısından tercih ederdim. Şu an fiyat olarak fazla gelebilir ama ilerleyen dönemlerde düşücektir.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Kesinlikle alınmamalı, AMD yeni RX6000 serisi çıkıyor yavaşça yılbaşında daha çok model görürüz gibi. Şahsen AMD F/P açısından tercih ederdim. Şu an fiyat olarak fazla gelebilir ama ilerleyen dönemlerde düşücektir.
Cengiz hocam selamlar. Uzun zamandır göremiyordum yorumlarınızı. Pc donanım konularında çok yönlendirici yorumlarınız oldu daha önce ben dahil birçok arkadaşa. Özletmeyin kendinizi.

Bende Amd ciyim ama sanki Amd 6000 serisi fiyatlardan dolayı biraz daha geride gibi. Eskiden daha makul fiyatlarda ürünler sunarlardı ve Nvidia tarafındaki muadilleri ile kapışırdı bu ürünler. Bazen yetişir bazen yaklaşırdı performans olarak. Ama şimdi bakıyorum Nvidia ile 49 dolar mı ne fark var modellerde. Artıları eksileri var tabi iki markanin birbirine. Amd vram konusunda sağlam geliyor falan. Ama ne bileyim o kadar büyük rakamlar ödeniyorsa 50 dolar fazla ödenip Nvidia ya yönelenebilir. Tabi en güzeli beklemek. Piyasa daha tam oturmadı. İki markada yeni çıkan modellerde ciddi stok sıkıntısı yaşıyor. Fiyatlar zaten tuzlu.

Son düzenleme:

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Cengiz hocam selamlar. Uzun zamandır göremiyordum yorumlarınızı. Pc donanım konularında çok yönlendirici yorumlarınız oldu daha önce ben dahil birçok arkadaşa. Özletmeyin kendinizi.
Sağolun hocam. İşlerim vardı, o yüzden pek fazla giremiyordum foruma. Hayırlısıyla artık sık sık ziyaret edeceğim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt