Rpcs3 (Playstation 3 Emulatorü Genel Konu)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Memocan_05

Torrent-Oyun.com
reis şimdi ben indirecem the last of us ama hergün yeni güncelleme geliyor rpcs3 e geçen hafta büyük patch gelmiş bana en son sürümün ve oyunun linkini atabilir misin özelden birde ben fps yi ne kadar yükseltirsem o kadar iyi grafikleri en düşüğe nasıl çekecem bir video var mıdır ?
İ5 3340 3.30ghz
8gb ram
r9 270x 4gb 256bit

bu sistemle the last of us'ı daha 1-2 hafta önce denedim. Menüde 40-50 fpsi görsede daha oyuna giremeden bir sürü hata ile karşılaştım ve sinematiklerde fps dipleri gördü. En son patch ve ayarlarla denedim.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
İ5 3340 3.30ghz
8gb ram
r9 270x 4gb 256bit

bu sistemle the last of us'ı daha 1-2 hafta önce denedim. Menüde 40-50 fpsi görsede daha oyuna giremeden bir sürü hata ile karşılaştım ve sinematiklerde fps dipleri gördü. En son patch ve ayarlarla denedim.
o zaman baya beklicez belli oldu teşekkürler

BayLord51

Torrent-Oyun.com
burda 1 hafta önce atmış adam i9 9.nesil 1080 ti da 60 fps de oynuyor sabit değil ama %95 öyle benim sistemle kaç alırız acaba 30 altına düşmesin oda yeter

ISKA

Seviye 13
Ps3 exclusive olan Heavenly Sword 4k 60 fps oynanabilir oldu.
Ayrıca geliştiricisi Ninja Theory'di. Enslaved Odyssey To The West, Dmc: Devil May Cry ve Hellblade: Senua's Sacrifice oyunlarını yapmışlardı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt