TO Haber | Rocksteady Suicide Squad oyununu duyurdu!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Moda moda :d Biri arkham evreninin devamı olacakmış diğeri sıfır
Batman'in diğer Arkham oyunlarıyla hikaye olarak bir devamı olmayacakmış ama.Spin-off gibi düşünmek lazım.En azından online zorunluluk gerektirmese bari.Biz Batman süper kahraman oyunu beklerken 3 tane birden geliyor ama maalesef 3'ü bir Batman kadar hikaye anlatımına sahip olmayacak gibi duruyor.Servis sistemli olmaları demek, online co-op'a ağırlık verecekleri anlamına geliyor maalesef.

GREY

[TechGuy]
bu suicide squad furyası nedir son yıllarda anlamış değilim alt tarafı dc nin yan karakterlerinden oluşan bir çete sadece margot robbie üzerinden yürüyen berbat bir film şimdi o fiyaskoyu unutturmak için dc aynı filmi yine çekiyor bir de oyunu çıktı şimdi onca büyük güçlü dc karakteri varken suicide squad ısrarı nedir dc de anlayamıyorum batman arkham serisi gibi benim en sevdiğim aksiyon serisini çıkartan rocksteady bu sefer hayal kırıklığına uğrattı tamamen loot shooter ve co-op mantığına dayanacağını düşünüyorum hiç bir beklentim yok
Suicide Squat DC'nin sağlam comic serilerinden bir tanesi ve baya keyifli düzgün iş yapılırsa tutar bunlar beceremiyor :))

Batman'in diğer Arkham oyunlarıyla hikaye olarak bir devamı olmayacakmış ama.Spin-off gibi düşünmek lazım.En azından online zorunluluk gerektirmese bari.Biz Batman süper kahraman oyunu beklerken 3 tane birden geliyor ama maalesef 3'ü bir Batman kadar hikaye anlatımına sahip olmayacak gibi duruyor.Servis sistemli olmaları demek, online co-op'a ağırlık verecekleri anlamına geliyor maalesef.
Suicide Squad ve Gotham Knights dışında üçüncü oyun ne? Batman oyunu evet farklı evrenler ama Suicide Squad arkham oyunlarıyla aynı evrende olacakmış

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Suicide Squad ve Gotham Knights dışında üçüncü oyun ne? Batman oyunu evet farklı evrenler ama Suicide Squad arkham oyunlarıyla aynı evrende olacakmış
3 'süper kahraman oyunu'. :) (Square Enix'ten Avengers oyunu)

Arkham evreninin devamı diyince Gotham Knight oyunun Batman'in devamı olacak şeklinde anladım.

Moda moda :d Biri arkham evreninin devamı olacakmış diğeri sıfır
Aynen, söylendiğine göre Suicide Squad aynı evrende ama Metropolis şehrinde geçecekmiş.Bir Spiderman veya Batman kadar iyi bir hikaye deneyimi yaşatacaklarını zannetmiyorum ama çıkana kadar beklemekte fayda var.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt